Co dziś w serialach?

Jak potoczą się losy Julii i Moniki? Sprawdź w naszym przewodniku!
Co dziś w serialach?
23.02.2012

TVP1, 16:30, Moda na sukces, odc. 5593

Ślub Nicka i Bridget. Młodzi składają sobie przysięgę. Ridge i Taylor unikają się nawzajem. Stephanie wciąż liczy na to, że po wspólnie spędzonej nocy para wróci do siebie.

TVP1, 17:25, Galeria, odc. 19

Karolina urządza się w butiku Laury. Dowiaduje się, że Adam jest bratem Anity. Róża organizuje przyjęcie dla przyjaciół Małgosi. Widząc, że żona dobrze się bawi, Jerzy robi jej awanturę. Karolina uświadamia sobie, iż kocha Adama. Anita odnajduje komputer matki. Mimo że brat nie przyjął propozycji prowadzenia kina, tylko zatrudnił się u Huberta, oddaje mu laptop.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2236

Paweł wybiera się do szpitala, by dowiedzieć się, w jakich okolicznościach Rysiek zmarł. Grażynka jest w szoku. Z trudem do niej dociera, że mąż nie żyje. Maciek nie chce z nikim rozmawiać. Rodzina stara się wesprzeć Grażynkę i dzieci. Marta dowiaduje się, iż Bożenka straciła ojca. Postanawia osobiście ją pocieszyć i przy okazji skłonić do powrotu do zespołu. Paweł opowiada o okolicznościach wypadku Ryśka. Okazuje się, że brat zginął, bo chciał udaremnić kradzież złodziejom. Maciek stwierdza, iż tata był bohaterem. Grażynka traci przytomność.

julia tvn

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 710

Sara odwiedza Basię w szpitalu, mówi, że nie ma do niej żalu o ukrywanie prawdy. Wydaje się pogodzona z tym, co napisał Adam. Później wyznaje Kasi, że jest załamana i czuje się samotna. Przed wyjazdem z Polski Bob przychodzi pożegnać się z Sarą. Dorota pokazuje Barskiemu poprawione projekty. Tym razem reżyser jest zachwycony, Jeleniowa dostaje angaż. Chłopcy z \"The Gites\" buntują się przeciwko udziałowi w komercyjnym koncercie. Uważają, że występ nie pasuje do wizerunku zespołu. Patrycja musi wszystko odwołać.

TVP2, Magia kłamstwa, odc. 2

Ważny oficer zostaje oskarżony o molestowanie seksualne podwładnej. Cal i Ria Torres udają się do bazy wojskowej, by przesłuchać ofiarę i oskarżonego. Na rozwikłanie zagadki mają 3 dni, bo oddział przenosi się do Iraku. Lightman uważa, że specjalistka Sheila Lake kłamie. Torres odkrywa pewne fakty z przeszłości oskarżonego. Gillian i Elli zajmują się sprawą koszykarza oskarżonego o przyjmowanie łapówek od sponsora uczelni.

TVN, 17:55, Julia, odc. 39

Julia otrzymuje złą wiadomość wysłaną przez matkę. Za namową Maćka postanawia wyjechać na jakiś czas do Lubawic. Podczas nieobecności Julii w klinice Monika nie ustaje w działaniach na jej szkodę. Janek wytrwale staje w obronie dziewczyny.

julia tvn

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1563

Agnieszka pogrąża się w nałogu alkoholowym. Renata usiłuje namówić ojca do powrotu na Wspólną. Włodek jest nieugięty. Maria stwierdza, że ma dosyć tej sytuacji. Zostawia Monice i Renacie prowadzenie baru i wychodzi. Wraca do domu późnym wieczorem w dobrym nastroju. Nie zamierza się tłumaczyć. Dowiedziawszy się, że Hofferowa wybiera się po mamę do szpitala, Borys natychmiast oferuje jej pomoc. Po powrocie do domu matka wypytuje Ewę o jej relacje z Borysem. Starsza pani stwierdza z przekonaniem, że Borys wciąż kocha Ewę.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1453

Detektyw wynajęty przez Anetę okazał się oszustem i naciągaczem. Pałkowska przeprasza Marka, że mu nie zaufała. Hubert chce poznać powód, dla którego Paweł zmienił zdanie i zamierza zostać prawnym opiekunem Julki. Hubert nie ma wątpliwości, że sąd nie przyzna Krzyżanowskiemu opieki, dlatego że jest alkoholikiem, a Anna próbowała popełnić samobójstwo. Sabina jest zazdrosna o Radka.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Cenzura na poczcie: Teraz urzędnicy będą mogli przeszukiwać nasze prywatne paczki!

Przy tej ustawie ACTA to pikuś.

Ile godzin trzeba spać, żeby czuć się świetnie w pracy (i mieć dobre oceny w szkole)?

Długie leniuchowanie wcale nie służy naszym szarym komórkom...

Polecane wideo

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 23.02.2012 22:48
wlasnie zmuda zbrzydla cos ostatnio chyba nie ten kolor wlosow;/
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.02.2012 12:36
"Głęboka woda" w niedzielę na dwójce, to jest porządny serial.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.02.2012 09:41
Żmuda jest śliczna
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie