Filmowy przewodnik weekendowy

Jeśli sobotę i niedzielę zamierzasz spędzić w domu, sprawdź, co ciekawego możesz obejrzeć w telewizji!
Filmowy przewodnik weekendowy
18.02.2012

Sobota, TVP1, 20:20, Next, film sensacyjny

Chris Johnson, magik z Las Vegas, potrafi przewidzieć przyszłość - najbliższe kilka minut. Dar ten jest jego przekleństwem. Jako dziecko musiał poddać się wielu bolesnym eksperymentom. Dlatego zmienił tożsamość i ukrywa się. Kiedy terroryści grożą zdetonowaniem bomby nuklearnej, agentka FBI próbuje namówić Chrisa do współpracy. Wierzy, że tylko on może uratować miliony ludzi. Ale on nie potrafi podjąć decyzji, tym bardziej że jego działanie może zagrozić kobiecie, którą Chris kocha.

Sobota, TVP2, 22:15, Ja cię kocham, a ty śpisz, komedia romantyczna

Samotna Lucy jest zakochana w przystojnym nieznajomym, którego widuje codziennie na stacji metra. Ratuje mu życie i przypadkowo zostaje uznana za narzeczoną Petera, który zapadł w śpiączkę. Przypada do gustu rodzinie ukochanego i zostaje poproszona, by spędziła z nimi święta. O umówionej porze Lucy zjawia się w luksusowej posiadłości. Tu poznaje brata Petera, który zakochuje się w niej z wzajemnością. Tymczasem Peter budzi się ze śpiączki i dowiaduje się, że ma narzeczoną, która uratowała mu życie.

Sobota, TVN, 20:00, Biała Masajka, melodramat

Pochodząca ze Szwajcarii Carola spędza wakacje z narzeczonym w Kenii. Pewnego wieczoru poznaje masajskiego wojownika Lemaliana. Jedno spojrzenie wystarczy, by kobieta uległa silnej fascynacji egzotycznym mężczyzną w tradycyjnym stroju plemienia Samburu. Gdy nadchodzi dzień powrotu do Europy, Carola postanawia pozostać w Afryce i odnaleźć wioskę Lemaliana. Wkrótce zostaje jego żoną i zaczyna nowe życie. Wierzy, że może stać się Masajką. Uczy męża sztuki miłości, a nawet otwiera w wiosce mały interes.

Sobota, Polsat, 20:05, Pojutrze, film SF

Klimatolog Jack Hall przeprowadził badania, które potwierdzają tezę o nadchodzeniu epoki lodowcowej. Oderwanie się od Antarktydy fragmentu pokrywy lodowej wywołuje serię kataklizmów. Na Hawajach szaleje huragan, Indie paraliżuje zamieć śnieżna, na Tokio spada gigantyczny grad, a Los Angeles zostaje zniszczone przez tornado. Jack stara się powiadomić Biały Dom o zbliżającej się klęsce żywiołowej, jednak nikt nie daje wiary jego diagnozom. Tymczasem Nowy Jork zalewa ogromna fala powodziowa. Niebawem następuje gwałtowny spadek temperatury.

biała masajka

Niedziela, TVP1, 22:15, Cała ona, komedia romantyczna

Szkolna piękność, Taylor, zrywa z przystojnym Zachem, gwiazdą szkolnej drużyny sportowej i przewodniczącym klasy. Odtrącony chłopak zakłada się z kolegami, że każdą dziewczynę można wypromować na królową balu maturalnego. Przyjaciele wybierają najmniej atrakcyjną szkolną ekscentryczkę, Laney Boggs, pochodzącą z biednej rodziny. Ta, pod wpływem uroczego Zacka, powoli zmienia się z brzydkiego kaczątka w piękną księżniczkę. Staje się jedną z najatrakcyjniejszych dziewczyn w szkole. Rezultaty metamorfozy zaskakują wszystkich, a najbardziej Zacha.

Niedziela, TVP2, 21:10, Głęboka woda, odc. 11

Stefan, znany fotoreporter wojenny, który z powodu ran odniesionych podczas misji w Afganistanie porusza się na wózku, nie może pogodzić się z kalectwem. Mężczyzna nie ma środków do życia, cierpi na depresję, jest bliski popełnienia samobójstwa. Kalina, jako pracownica OPS, opiekuje się nim, coraz mocniej angażując się w jego sprawę. Wiktor próbuje zwrócić jej uwagę na innych podopiecznych, lecz kobieta walczy o Stefana. Próbuje załatwić mu rehabilitację, umożliwić powrót do normalnego życia. Stefan i Kalina stają się sobie coraz bliżsi.

Niedziela, TVN, 20:00, Testosteron, komedia

Ślub Kornela, ornitologa, który dzięki telewizji zyskuje niespodziewaną popularność, z piosenkarką Alicją, gwiazdą muzyki pop, ma być jednym z najważniejszych wydarzeń towarzyskich sezonu. Panna młoda ucieka jednak sprzed ołtarza, rzucając się na oczach zgromadzonych w ramiona Sebastiana Tretyna. Tak zaczyna się męska libacja, pełen niespodzianek wieczór frustratów, kobieciarzy i tych, którzy nie potrafią korzystać z męskiego uroku. Wszyscy próbują odpowiedzieć na odwieczne pytanie, czego naprawdę pragną kobiety.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Wciąż SINGIELKA? Sprawdź, jaki typ faceta najbardziej do Ciebie pasuje! (Psychozabawa)

Dusza towarzystwa, energiczny macho czy wrażliwy romantyk – sprawdź, który mężczyzna będzie dla Ciebie najlepszy.

Ile godzin trzeba spać, żeby czuć się świetnie w pracy (i mieć dobre oceny w szkole)?

Długie leniuchowanie wcale nie służy naszym szarym komórkom...

 

Polecane wideo

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 18.02.2012 22:29
i jeszcze Bodyguard na tvn o 22:40
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.02.2012 18:15
W "Białej Masajce" ten wojownik nazywał się Lketinga,przynajmniej w książce..
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.02.2012 14:42
Biała Masajka, mam nadzieję, że będzie równie interesująca jak książka :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.02.2012 12:24
Japan-SklepPl Polecam super ciuszki za grosze:))
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.02.2012 11:51
białą masajkę właśnie skończyłam czytać, więc chętnie obejrzę chociaż początek, a o 20:30 przełączę na next :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie