Co dziś w serialach?

Sprawdź, co nowego wydarzy się w „Pierwszej miłości” i innych serialach!
Co dziś w serialach?
20.02.2012

TVP1, 16:30, Moda na sukces, odc. 5590

Zaskoczony Ridge budzi się obok Taylor. Pamięta, że spędzili wspólnie noc. Nick informuje Bridget, że zaproponował Rickowi, by był świadkiem na ślubie. Pam i Donna mówią Erykowi, Felicji i Thorne\'owi o ich pomyśle dotyczącym programu \"Price is right\", ale nikt nie jest nim zainteresowany. Bridget pokazuje rodzicom suknię ślubną, którą sama zaprojektowała. Prosi Brooke, by została jej świadkiem. Taylor znajduje puste opakowanie po tabletkach uspokajających i domyśla się, że to Ridge je połknął.

TVP1, 17:25, Galeria, odc. 16

Po rozmowie z detektywem Karolina postanawia zostać we Wrocławiu. Chce odszukać ojca. Wyznaje Oldze, że Barbara nie wyjawiła jej kto to. Laura postanawia znaleźć Hannę. Jedzie na stację, na której zatrzymano męża. Spotyka bezdomnego, który widział porwanie Hanny i zatrzymanie Wiktora. Mężczyzna zgadza się zeznawać na policji. Karolina dowiaduje się, że to Woydatt spłacił pożyczkę Barbary. Tadeusz obiecuje jej, że przywróci umowę wynajmu lokalu. W tym samym czasie Anita wynajmuje butik Stankiewiczowi.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2233

Bożenka tłumaczy się w domu z powodów rezygnacji w premierowym przedstawieniu. Norbert rozmawia z szefem o chorobie. Przełożony zapewnia go, że jeśli nie przeszkadza mu ona w wypełnianiu obowiązków, to nadal może pracować w firmie. Podczas remontu Rysiek doznaje silnego bólu w klatce piersiowej i spada z drabiny. W szpitalu Grażyna dowiaduje się, że miał zawał. Feliks wyjawia Monice sekretny pomysł na biznes.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 707

Małgorzata jest zafascynowana psychologią, cały wolny czas poświęca nauce. Zaprzyjaźnia się z Jonaszem, jednym ze studentów. Mężczyzna zaprasza Zwoleńską na kawę. Życie żony nie podoba się Bogdanowi, który jest coraz bardziej o nią zazdrosny. Bożena i Alina wyjeżdżają na urlop do Egiptu. Na lotnisku dochodzi do spotkania Ksawerego i Klaudii. Rybiński przeprasza dziewczynę za krzywdy, które jej wyrządził. Tymon zjawia się w fitness klubie. Okazuje się, że Anita powiedziała mu o rozpadzie małżeństwa Kaśki.

julia serial

TVP2, 20:40, M jak miłość, odc. 892

Leszek odwiedza Kasię w redakcji, ale była ukochana nie chce z nim rozmawiać. Proć obiecuje bratu, że zajmie się dziewczyną, przez którą znalazł się w więzieniu. Ula odkrywa, że Olek skrytykował ją na blogu. Postanawia się zemścić. Irenka godzi się z Tadeuszem. Na Deszczowej Barbara poznaje Elkę. Zduński sprzecza się z żoną. W pracy mężczyzna całuje się z Moniką. Joanna widzi, że mąż flirtuje z klientkami Oazy, stara się wzbudzić zazdrość Zduńskiego. Ola informuje kolegów, że wyjeżdża do Anglii z ojczymem. Sylwia proponuje szefowi małżeństwo.

TVN, 17:55, Julia, odc. 36

Tadeusz zapewnia żonę, że nigdy jej nie zdradził. Rozgoryczenie Hanny mija, gdyż mąż okazuje jej wiele czułości. Maciek i Kamil idą na kolację do restauracji. W tym samym czasie w lokalu pojawiają się Hanna i Tadeusz. Maciek zaskoczony obecnością rodziców dzwoni do Julii i prosi ją o pomoc.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1560

Wyniki testu potwierdzającego ojcostwo wykazują, że synek Weroniki nie jest dzieckiem Sebastiana. Petrus jest wstrząśnięty. Kinga chce wyjaśnić sprawę premii. Smolny proponuje rozmowę przy pozostałych członkach zespołu, wiedząc, że wywoła to niechęć współpracowników. Agnieszka z trudem radzi sobie z przygotowaniami do ślubu Ludwiki. Catering, kwiaty i odebranie Emilki z dworca - to zbyt wiele obowiązków. W rezultacie Olszewska spóźnia się na ślub. Jest zdenerwowana i rozgoryczona. Na przyjęciu weselnym sięga po alkohol.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1450

Marysia prosi Huberta, by szybko wrócił do domu. Boi się, że Paweł chce jej odebrać dziecko. Śmiałek zamierza znaleźć Emilce adoratora, dzięki któremu zapomni ona o Kamilu. Gabinet Marka i Turczyka rozwija się zgodnie z planem, zaczyna generować zyski. Adamowi wciąż nie wiedzie się na przesłuchaniach. Obawia się, że jego kryzys finansowy pogłębia się i jedyną możliwą perspektywą będzie pożyczanie pieniędzy od teścia. Gdy Adam i Marek relaksują się po ciężkim dniu przy whiskey, Kinga zaczyna odczuwać silne skurcze.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Wciąż SINGIELKA? Sprawdź, jaki typ faceta najbardziej do Ciebie pasuje! (Psychozabawa)

Dusza towarzystwa, energiczny macho czy wrażliwy romantyk – sprawdź, który mężczyzna będzie dla Ciebie najlepszy.

Ile godzin trzeba spać, żeby czuć się świetnie w pracy (i mieć dobre oceny w szkole)?

Długie leniuchowanie wcale nie służy naszym szarym komórkom...

Polecane wideo

Komentarze (6)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 20.02.2012 10:23
Jutro Rysiek umrze?
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 20.02.2012 07:22
nie jestem idiotką i nie będę oglądać kretyńskich seriali
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie