Co dziś w serialach?

Jeśli nie masz pomysłu na piątkowe popołudnie, spędź je w gronie serialowych bohaterów!
Co dziś w serialach?
17.02.2012

TVP1, 16:30, Moda na sukces, odc. 5589

Ridge je kolację z Taylor. Wcześniej połknął kilka tabletek na uspokojenie, które popija winem. Stephanie stara się nie dopuścić do tego, by Brooke pojechała do męża. Dzwoni do Taylor i każe jej wyłączyć komórkę Ridge\'a. Radzi też, żeby została z nim na noc.

TVP1, 17:25, Galeria, odc. 15

Karolina chce pożegnać się z Adamem i podziękować mu za spłacenie pożyczki matki. Okazuje się, że mężczyzna o niczym nie wie. Zazdrosna o ojca Anita pragnie, by Karolina jak najszybciej wyjechała do Mediolanu. Podpisuje dokumenty o rozwiązaniu umowy najmu. Tuż przed odjazdem Karolina dowiaduje się, że jej matka przed śmiercią odnalazła jej ojca. Anita proponuje Adamowi prowadzenie kina studyjnego w galerii. Nie wiedząc, że chodzi o pasierba, Woydatt chwali pomysł córki. Wysocki zastanawia się, czy przyjąć propozycję Anity.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2232

Norbert uważa, że powinien powiedzieć szefowi o chorobie. Ola stara się przekonać go, iż nie jest to dobry moment. Zyta próbuje pertraktować z Rutką. Igor chce mieć pewność, że jest ojcem dziecka. Nieoczekiwanie Marta wchodzi do biura. Zyta zauważa, że Igor jest zainteresowany instruktorką tańca. Mariusz wyznaje Ryśkowi, iż Joanna złożyła pozew o rozwód. Ola wyczuwa od Norberta woń piwa. Jest zła, gdyż chłopakowi nie wolno pić alkoholu. Bożenka oddaje Marcie kostium, w którym miała wystąpić. Nie będzie brała udziału w przedstawieniu.

julia pietrucha

TVP2, 20:15, Na dobre i na złe, odc. 473

Ranny podczas wypadku muzyk trafia do szpitala. Mężczyzna ma zmiażdżoną rękę. Konica decyduje o amputacji. Falkowicz naciska, by przeprowadzić rekonstrukcję. Consalida wykrywa, że pilnej operacji wymaga nastolatka, która także została poszkodowana w wypadku. Falkowicz lekceważy jej opinię. Jest zajęty konferencją prasową dotyczącą artysty. Wiki wzywa Sambora. Chirurg przeprowadza trepanację czaszki. Wiki zauważa, że ordynator i Rudnicka znają się. Falkowicz widzi zainteresowanie Rudnickiej Samborem.

TVN, 17:55, Julia, odc. 35

Hanna próbuje porozmawiać z mężem przed jego wyjściem do pracy. Niestety, Tadeusz bardzo się spieszy. Janek i Julia podczas przerwy spacerują w parku. Mile spędzony czas wywołuje u Julii nostalgię. Dziewczyna wie, że to wszystko nie ma sensu. Ona udaje narzeczoną Maćka, a Janek jest z Moniką. Mimo to pisze do Janka i niecierpliwie oczekuje na odpowiedź. Hanna podsłuchuje rozmowę Moniki i Bożeny.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1449

Franek nie może pogodzić się z tym, że został poniżony na oczach Jolanty. Artur pomaga mu odegrać się na kelnerze. Rezerwuje \"Barbariana\" i przygotowuje romantyczną kolację dla Franka i Joli. Marek stara się wpłynąć na decyzję Marysi dotyczącą udziału Pawła w życiu Julki. Uważa, że ma on prawo widywać dziecko, a ona powinna to zaakceptować. Marysia stara się pojednać z Pawłem. Ten oświadcza jej, że chce ustalić zasady wychowywania dziecka na drodze sądowej. Majka czuje się bezradna. Pragnie jak najszybciej wyjechać z kraju.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Wciąż SINGIELKA? Sprawdź, jaki typ faceta najbardziej do Ciebie pasuje! (Psychozabawa)

Dusza towarzystwa, energiczny macho czy wrażliwy romantyk – sprawdź, który mężczyzna będzie dla Ciebie najlepszy.

Ile godzin trzeba spać, żeby czuć się świetnie w pracy (i mieć dobre oceny w szkole)?

Długie leniuchowanie wcale nie służy naszym szarym komórkom...

Komentarze (7)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 17.02.2012 21:17
co się stało z Olą z PM ?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.02.2012 14:43
Gdzie sie podziała Kinga z PM? Brzuch pod nosem i już jej z miesiąc nie pokazują
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.02.2012 08:11
Co to za Franek i Jolanta?
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 17.02.2012 05:49
Pierwsza miłość !
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.02.2012 00:58
Pierwsza miłość! :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo