Co dziś w serialach?

Julia Pietrucha w nowym serialu - Galeria.
Co dziś w serialach?
16.02.2012

TVP1, 16:30, Moda na sukces, odc. 5588

Brooke dzwoni do Ridge\'a i prosi, żeby wrócił do domu. Trwa program \"Price is right\". Pam siedzi na widowni, a Donna uczestniczy w zawodach i zdobywa wszystkie nagrody. Steffy tłumaczy ojcu, że nie będzie się spieszyć ze ślubem z Rickiem. Taylor zapewnia Ridge\'a, iż Steffy odzyska rozsądek i zerwie z narzeczonym. Zdenerwowany Ridge łyka tabletki na uspokojenie.

TVP1, 17:25, Galeria, odc. 14

W jednej z gazet ukazuje się artykuł o Wiktorze, rzekomo skorumpowanym policjancie. Kasia oskarża matkę, że gdyby nie jej obojętność wobec Wiktora, nie doszłoby do tej sytuacji. Karolina przychodzi do butiku, gdzie trwają prace wykończeniowe. Wypytuje Olgę o ostatnie spotkanie z Barbarą. Laura dowiaduje się o fałszywych zeznaniach Jerzego. W parku Karolina spotyka Tadeusza. Informuje go o powrocie do Mediolanu. Do galerii przychodzi mężczyzna, który chce kupić prezent dla żony. Beata i Róża podejrzewają go o dość nietypowe skłonności seksualne.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2231

Grażynka jest zła, że nie pojechała z Maćkiem i Ryśkiem do Martyny. Może powinna sama porozmawiać z mamą dziewczyny. W szkole Maciek na próżno rozgląda się za ukochaną. Bożenka nie odbiera telefonów od Miłosza. Tłumaczy Kamili, że chłopakowi chodzi tylko o jej udział przedstawieniu Marty. Piotr i Jaś jadą na obiad do Chojnickich. Rafalski opowiada o Magdzie, którą Jasiek poznał w szpitalu. Norbert orientuje się, że mężczyzna, którego kandydaturę odrzucił, został przyjęty do pracy. Jest zły na siebie, że nie powiedział szefowi o swojej chorobie.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 706

Chłopcy z The Gites zaczynają mieć coraz więcej zastrzeżeń do pracy Patrycji. Mają jej za złe, że nie promuje całego zespołu, lecz koncentruje uwagę mediów na Hubercie. Między przyjaciółmi rodzi się konflikt. Konrad ma pretensje do Jerzego, że nie wywiązał się z obowiązków - nie przeprowadził otwarcia nowej filii Agro-Parku. Marczak postanawia zrezygnować z pracy w firmie przyjaciela. W trakcie naprawy szafki Stefana doznaje silnego bólu pleców. Bartek udziela mu pomocy. Waleria przyjeżdża do Warszawy.

serial galeria tvp

TVN, 17:55, Julia, odc. 34

Hanna przypadkiem dowiaduje o przykrej sprawie dotyczącej jej męża. Zbliża się dzień otwarty w klinice. W związku z tym Julia ma wiele pracy. Koordynuje działania współpracując z Jankiem. Darek i Paweł idą na podwójną randkę. Darek chwali się tym Julii, chcąc wywołać jej zazdrość.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1559

Maria jest uradowana, kiedy zastaje Włodka w domu. Kinga dowiaduje się od kolegi z działu, że wszyscy pracownicy otrzymali premię. Jest rozczarowana, że ją pominięto. Smolny wyjaśnia jej, że przyczyną jest zbyt krótki staż pracy. Wychodząc, Kinga spotyka dyrektora. Szef pyta Brzozowską, czy cieszy się z premii. Piotr dzwoni do Gosi, by jej podziękować, że nadal jest mu przychylna. Informuje ją także, że zostaje przeniesiony na oddział psychiatryczny. Matka Piotra zwraca się do synowej z prośbą o pomoc.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1448

Grzegorz żąda od Błażeja, by nie przyprowadzał Ewy do jego domu. Paweł kupuje Julii zabawki i ubranka. Kolejny raz odwiedza Majkę bez zapowiedzi. Tym razem Marysia nie ulega łatwo jego prośbom. Do Pawła dociera, że po dobroci niczego z Majką nie załatwi. Anna postanawia porozmawiać z nią, by bronić praw Pawła. Franek zabiera ukochaną na randkę. Para zostaje źle potraktowana przez kelnera w wytwornej restauracji. Oceniwszy ich powierzchownie, doszedł on do wniosku, że nie są pożądanymi klientami. Franek zostaje poniżony na oczach Jolanty.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Łóżkowe grzechy Polaków

7 grzechów głównych, które popełniamy za drzwiami sypialni.

Których kobiecych CIUCHÓW faceci nie lubią? W tych UBRANIACH mu się nie spodobasz!

Uważaj na to, w co się ubierasz. Są ciuchy, których mężczyźni u kobiet nie znoszą.

 

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 16.02.2012 21:01
gdzie można czytać opis odcinków z wyprzedzeniem? polecacie jakąś stronke?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.02.2012 09:55
galeria nawet spoko, wkreciłam sie
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo