Co dziś w serialach?

Sprawdź, co nowego wydarzy się dziś w „Julii”, „Pierwszej miłości” i innych serialach!
Co dziś w serialach?
15.02.2012

TVP1, 16:30, Moda na sukces, odc. 5587

Mimo prób Pam i Donnie nie udaje się spotkać z producentem \"Price is right\". Zasiadają jednak na widowni programu. Dziennikarze przeprowadzają z kobietami krótki wywiad, od którego zależy, kto zostanie zaproszony do udziału w konkursie. Kiedy program się zaczyna, okazuje się, że wybrano Donnę. Rozzłoszczony Nick żąda, by Jackie zerwała zaręczyny z Owenem.

TVP1, 17:25, Galeria, odc. 13

Karolina jest w złym stanie. Adam próbuje jej pomóc. Dowiaduje się, że dziewczyna ma kłopoty z firmą udzielającą pożyczek. Chce pożyczyć jej pieniądze, które dostał od ojczyma, ale Karolina odmawia. Upłynęło 48 godzin od zatrzymania Wiktora. Wszyscy spodziewają się, że zostanie wypuszczony na wolność. Niespodziewanie okazuje się, iż prokurator wniósł sprawę do sądu i Wiktor zostaje przeniesiony do więzienia. Tadeusz dowiaduje się, że Adam chce walczyć o jego majątek. Pasierb staje się coraz bardziej niebezpieczny.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2230

Miłosz martwi się o Martę, która poprzedniego dnia nie odbierała telefonu. Instruktorka tańca tłumaczy, że spotkanie ze sponsorem trwało dłużej, niż przypuszczała. Elżbieta jest zdenerwowana z powodu Jasia, który ma kolejne badania kontrolne. Na korytarzu szpitala chłopiec poznaję rówieśniczkę, Magdę. Dziewczynka także ma chore nerki. Jasiek pociesza ją. Maciek dowiaduje się, że Martynka przenosi się do innej szkoły. Bożenka idzie z Miłoszem na randkę. Psuje jej się humor, kiedy chłopak wspomina o Marcie i jej przedstawieniu.

TVP1, 21:25, Rezydencja, odc. 53

Viola nadal adoruje Marka. Żali się, że jest już zmęczona poszukiwaniem mieszkania. Urszula dostaje od Roberta kolejny obraz. Zastanawia się, w jaki sposób pozbyć się malarza. Basia odkrywa, że Łukasz ma też zaletę - kocha dzieci. Elżbieta opowiada Łucji o wizycie Jana w księgarni. Łucja spotyka się z Podhoreckim. Żąda od niego, by zostawił jej córkę w spokoju. Anna i Gracja postanawiają odwiedzić Roberta i przemówić mu do rozumu.

julia

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 705

Sara unika spotkań z Bobem. Zwierza się Kasi, że chłopak nie jest jej obojętny, ale musi zaczekać na powrót Adama. Bob przychodzi po Sarę pod fitness klub. Wyznaje dziewczynie miłość. Mimo sprzeciwu męża Dorota przyjmuje propozycję pracy na planie filmowym. Pod jej nieobecność Jeleń zgadza się zrobić remont w mieszkaniu Edyty. Nie podoba się to Wandzie. Janek błaga Jolę, by zgodziła się na przyjęcie do domu psa, w przeciwnym razie jego trenerskie plany nie powiodą się. Kobieta stawia warunek.

TVN, 17:55, Julia, odc. 33

Julia spotyka się z Kasią, by porozmawiać o wydarzeniach związanych z Maćkiem. Jest poruszona odkryciem jego tajemnicy. Z kolei Janicki sądzi, że dziewczyna nie chce go już znać. By wyjaśnić sprawę, zaprasza Julię na kolację. Igor - nowo przyjęty do kliniki chirurg, zauważa, że Janek bardzo interesuje się Julią.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1558

Sochan przyjmuje Zuzę na terapię. Kamil jest wściekły na żonę. Według niego Zuza nie zdaje sobie sprawy z ryzyka. Ludwika odwiedza Agnieszkę. Zastaje ją śpiącą. Olszewska próbuje wyprosić starszą panią z domu. Agnieszka jest w złej formie. Zapomniała o powrocie Rafała. Sebastian przeprasza Weronikę za aroganckie zachowanie. Prosi ją o zgodę na przeprowadzenie badań genetycznych. Chce mieć pewność, że to jego synek i że Adam mu go nie odbierze.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1447

Marysia namawia Huberta, by poleciał z Anetą na Cypr. Emilka ma wątpliwości dotyczące Kamila i uczuć, którymi go darzy. Jest świadoma, że jeśli nie będzie się on systematycznie leczył, ataki będą nawracać. Tymczasem Kamil wyprowadza się z Wadlewa. Prosi Bartka, żeby zaopiekował się Emilką. Szybowiec Ewy ląduje na poligonie. Kiedy dziewczyna pokonuje ogrodzenie, zostaje zatrzymana przez patrol. Wieść o jej wybryku dociera do Grzegorza. Mężczyzna jest wściekły, kiedy tego samego dnia spotyka dziewczynę w swoim domu.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Łóżkowe grzechy Polaków

7 grzechów głównych, które popełniamy za drzwiami sypialni.

Których kobiecych CIUCHÓW faceci nie lubią? W tych UBRANIACH mu się nie spodobasz!

Uważaj na to, w co się ubierasz. Są ciuchy, których mężczyźni u kobiet nie znoszą.

 

Komentarze (6)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 25.02.2012 21:24
Huba Buba śmierć za jutra - Jeżeli to przeczytałeś twoja matka jutro zginie chyba że wkleisz to do 5 innyc
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.02.2012 10:30
I w "Na Wspólnej" okaże sie że to jednak dziecko Adama i wrócą do siebie z Weroniką jejku jakie to nudne.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.02.2012 09:54
a ja i tak najberdziej ludzie Rodzinke.pl!!! juz nie moge doczekac sie kiedy beda nowe odcinki
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo