Co dziś warto obejrzeć w telewizji?

Walentynkowy przegląd filmów i seriali.
Co dziś warto obejrzeć w telewizji?
14.02.2012

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2229

Norbert szykuje się na rozmowę kwalifikacyjną. Ola stara się go przekonać, że nawet jeśli nie dostanie pracy, nic się nie stanie. Marta spotyka się z Bolkiem i Rutką w sprawie wsparcia finansowego dla jej przedstawienia. Monika ma zastrzeżenie do pracy Darka. Przekazuje uwagi kucharza na temat nieświeżego mięsa, które rzekomo przywozi Kurzawski. Przeczytawszy apel Elżbiety skierowany do Beaty, Małgorzata przyjeżdża na Sadybę, by wesprzeć przyjaciółkę. Nagle dzwoni telefon. Elżbieta odbiera, ale nikt się nie odzywa. Norbert dostaje pracę.

TVP1, 20:25, Robin Hood: książę złodziei, film przygodowy

Robin z Locksley wyrusza na krucjatę. Z saraceńskiej niewoli pomaga mu uciec szlachetnie urodzony Maur Azeem, który zostaje jego druhem. Obaj wracają do Anglii. Tam na Robina czekają tragiczne wieści. Ojciec został zamordowany, przepadły dobra rodzinne, król Ryszard Lwie Serce przebywa na wygnaniu, a władzę sprawuje jego największy wróg, szeryf z Nottingham. Robin wraz z Azeemem dołącza do przebywających w lesie ludzi, wypędzonych z własnych domostw przez szeryfa. Wkrótce zdobywa sławę jako szlachetny rozbójnik, pomagający biednym.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 704

Waleria często dzwoni do Stefana i Oksany, wypytuje o syna. Po wieczornym telefonie Bartek nie wraca na noc do domu. Oksana martwi się, że wpadł w tarapaty. Maria odkrywa, że Borys kontaktuje się z Wojtkiem. Jest wściekła. Gwałtowna reakcja Marysi daje do myślenia Fryderykowi i Teresie, którzy zaczynają podejrzewać, że córka tęskni za Sacewiczem i żałuje swojej decyzji. Maria wyznaje Marcie, że czasami czuje się samotna. Bożena namawia Alinę na wspólny wyjazd do Egiptu. Waldemar proponuje byłej żonie, by ponownie wzięli ślub.

TVP2, 20:40, M jak miłość, odc. 891

Irek chce razem z Kubą odwiedzić Helenę, lecz nie udaje mu się porozmawiać z siostrą. Dziewczyna informuje brata przez telefon, że odmawia spotkania z ojcem. Ziober przekazuje Irkowi złe wieści z Berlina - Olga się rozwodzi, ale ze względu na młodszego syna będzie musiała zostać w Niemczech.

TVN, 17:55, Julia, odc. 32

Policja zjawia się w warsztacie samochodowym Darka i Pawła. Wypytuje o jednego z klientów. Julia organizuje Janickim przyjęcie z okazji ich rocznicy poznania się. Angażuje w przygotowania Janka i Maćka. Kiedy wszyscy zaproszeni gromadzą się w willi, Hanna i Tadeusz są wzruszeni. Tego samego wieczoru Julia przypadkiem odkrywa wielką tajemnicę Maćka.

julia

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1557

Włodek nie wraca na noc do domu. Nocuje u Renaty i Sławka. Pyta córkę, czy może zostać u nich jakiś czas. Renata zgadza się, ale postanawia wyjaśnić sprawę. Zuza zamierza zapisać się do dr. Sochana na sesję terapeutyczną. Chce nagrać jej przebieg, by udowodnić mu molestowanie seksualne. Sylwia prosi Janusza o spotkanie. Wyznaje mu miłość i prosi o kolejną szansę. Gajewski jest zaskoczony. Uważa, że to nie ma sensu.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1446

Paweł postanawia zabrać Julkę na spacer. Przychodzi bez zapowiedzi do Marysi i oznajmia, że spędzi popołudnie z córką. Majka reaguje nerwowo. Po wspólnie spędzonym czasie Krzyżanowski nie ma wątpliwości, że chce oficjalnie zostać uznany ojcem Julki. Kamil nie połyka tabletek, lecz wypluwa je i wyrzuca do kosza. Wkrótce doznaje kolejnych urojeń. Widzi, że Klawisz i Waligóra porywają Wiktorię. Następnie alarmuje mieszkańców. Aneta decyduje się lecieć na Cypr z Henrykiem, by szukać Andrzeja. Marek prosi Huberta, by jej towarzyszył.

Polsat, 20:05, Co kryje prawda, thriller

Doktor Norman Spencer, genetyk o znaczącym dorobku, wraz z żoną, Claire, i córką wprowadzają się do pięknego domu położonego nad jeziorem. Z początku nic nie mąci harmonii ich życia. Gdy córka Spencerów wyjeżdża na studia, Claire zaczyna czuć się obco w opustoszałym domu. Nie może oprzeć się wrażeniu, że budynek jest nawiedzony. Z czasem jej obawy przybierają realne kształty. Norman to bagatelizuje, ale Claire postanawia zgłębić tajemnicę.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Co kupić ukochanemu na Walentynki? MNÓSTWO inspirujących pomysłów Redakcji Papilota!

Oryginalne upominki dla każdego cudownego mężczyzny.

Ale wtopa! Totalnie ŻENUJĄCE wpadki na RANDKACH (To naprawdę się wydarzyło!)

Choć trudno w to uwierzyć, scenariusz tych spotkań napisało samo życie! Upokorzenie w oczach faceta, jego rodziców i znajomych gwarantowane!

 

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 14.02.2012 18:51
nie ma żadnych komedi ??? :/
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.02.2012 16:36
Walentynki i zadnych fajnych komedii romantycznych.. ;/
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.02.2012 10:02
M jak miłość rules :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo