Filmowy przewodnik weekendowy

Jeżeli nie masz zamiaru wychodzić w weekend poza cztery kąty swojego ciepłego mieszkanka, sprawdź, co ciekawego można obejrzeć w telewizji!
Filmowy przewodnik weekendowy
11.02.2012

Sobota, TVP1, 20:20, Gang dzikich wieprzy, komedia

Kryzys wieku średniego dopada czterech kolegów: bankrutującego biznesmena Woody\'ego, dentystę Douga, hydraulika o pisarskich aspiracjach - Bobby\'ego, oraz maniaka komputerowego Dudleya. By jakoś temu zaradzić, postanawiają wyruszyć harleyami w podróż po Stanach Zjednoczonych. Podczas drogi zmagają się z wieloma problemami, które są niewielkie w obliczu tego, co dopiero ich czeka. Przed nimi bowiem spotkanie z prawdziwym gangiem harleyowców, którym mieszkańcy przedmieść nie przypadają do gustu.

Sobota, TVP2, 22:15, Gry weselne, komedia romantyczna

Rachel w dniu ślubu dostrzega piękną Luce, która zajmuje się przystrajaniem kościoła z okazji uroczystości. Pochłonięta ważnym dla niej dniem, nie zastanawia się nad wrażeniem, które wywarła na niej nieznajoma. Z czasem jednak okazuje się, że Luce uporczywie powraca do niej w myślach i wspomnieniach. Wkrótce Rachel zaprasza dziewczynę na obiad z zamiarem wyswatania jej z przyjacielem męża. Jednak Luce oświadcza, że jest lesbijką. Nieświadom uczuć żony Heck zachęca ją, by zaprzyjaźniła się z Luce.

Sobota, TVN, 20:00, Zatańcz ze mną, komedia romantyczna

John Clark, prawnik z Chicago, mąż i ojciec dwójki dzieci, podróżując kolejką z pracy do domu, codziennie widzi napis \"Szkoła tańca panny Mitzi\". Pewnego dnia, zaintrygowany pojawiającą się w oknie tancerką, wysiada z kolejki. Kieruje się do szkoły tańca i zapisuje się na lekcje. Ponieważ rozpoczyna się kurs, od razu trafia na parkiet i w ramiona uroczej nauczycielki, Pauliny. Żona Johna początkowo nie zauważa zmiany w jego zachowaniu. Dopiero po wpływem uwag córki baczniej przygląda się małżonkowi. Dochodzi do wniosku, że John ją zdradza.

Nie lubię poniedziałku

Sobota, Polsat, 12:45, Miłość bez końca, komediodramat

Griffin jest samotnym rozwodnikiem mieszkającym w Nowym Jorku. Od lekarza dowiaduje się, że ma nowotwór i został mu jedynie rok życia. Kiedy wszystko wydaje się zmierzać ku końcowi, mężczyzna spotyka na swojej drodze Phoenix.

Sobota, Polsat, 20:00, Helikopter w ogniu, dramat wojenny

Film powstał na podstawie autentycznych wydarzeń, które miały miejsce w ogarniętej wojną domową Somalii, z 3 na 4 października 1993 roku. W ramach misji pokojowej ONZ Amerykanie wysyłają do Mogadiszu stu komandosów z elitarnych oddziałów Delta Force i Rangers. Mają porwać dwóch najbardziej zaufanych ludzi dyktatora Mohameda Farraha Aidida. Według dowództwa wykonanie zadania powinno im zająć nie więcej niż 45 minut. Jednak prosta akcja przeradza się w krwawą bitwę, w której ginie 18 żołnierzy i wielu tubylców.

Niedziela, TVP1, 21:20, Naga prawda o miłości, komedia romantyczna

Alice i Sam Holbrookowie są młodym, szczęśliwym małżeństwem. Alice jest pewna uczuć męża, więc bez wahania zakłada się z siostrą, Felicity, że jest jej wierny. W ramach umowy wysyła do Sama w przeddzień walentynek anonimową kartkę. Sądzi, że mąż opowie jej o przesyłce. Tymczasem on zataja przed nią ten fakt. Alice postanawia brnąć dalej i jako tajemnicza nieznajoma umówić się z Samem na randkę. Felicity sekunduje siostrze w demaskowaniu wiarołomnego męża. Niebawem Alice odkrywa, że mąż rzeczywiście ma kochankę.

Niedziela, TVP1, 23:10, Dynastia Tudorów, serial historyczny

Po zamachu na wuja król Anglii Henryk VIII postanawia zapisać się w historii jako władca, który wydał wojnę Francji. Mimo sprzeciwu wielu członków królewskiego dworu, kardynał kanclerz Thomas Wolsey jest zdecydowany realizować ambicje, by zostać następnym papieżem. Wolsey zapewnia francuskiego ambasadora i biskupa Bonniveta, że pomoże im w uniknięciu kosztownego konfliktu zbrojnego i zleca sir Thomasowi More\'owi opracowanie traktatu, który stanie się gwarancją pokoju w Europie.

Nie lubię poniedziałku

Niedziela, TVP2, 21:10, Głęboka woda, odc. 10, serial obyczajowy

15-letni Marek i dwójka jego młodszego rodzeństwa są pod prawną opieką chorego na cukrzycę dziadka. Ich rodzice wyjechali za granicę. Marek opiekuje się rodzeństwem i starszym panem, próbuje też zebrać pieniądze na bilet do Włoch, żeby odnaleźć ojca. W OPS-ie Małgorzata zastępuje Alinę w prowadzeniu rodziny. Sporządzony przez nią wywiad jest niezgodny z opisem Aliny. Dzieci mają trafić do pogotowia opiekuńczego. Gdy Alina wraca z urlopu, współpracownicy zarzucają jej nieprawidłowe rozpoznanie sprawy trójki rodzeństwa.

Niedziela, TVN, 20:00, Nie lubię poniedziałku, komedia

Włoski przemysłowiec Romanelli przyjeżdża do Warszawy. Na lotnisku wsiada do niewłaściwego samochodu, co skutkuje lawiną nieporozumień. Milicjant kierujący ruchem musi równocześnie opiekować się synkiem, bo w przedszkolu panuje różyczka, a żona nie może zwolnić się z pracy. Zaopatrzeniowiec z Sulęcic, desperacko poszukujący części do kombajnu, wdaje się w kłótnię z taksówkarzem i od tej pory jego zdrowie jest w poważnym niebezpieczeństwie. To tylko kilka z wielu wątków, które łączy jedno - wszystkie dzieją się jednego feralnego dnia.

Niedziela, Polsat, 14:45, Atomowy amant, komedia

Rok 1962. Calvin Webber, genialny naukowiec, mieszka z żoną Helen w Los Angeles. Pogorszenie stosunków między USA i Kubą wywołuje psychozę w amerykańskim społeczeństwie. Rodzina Webberów postanawia się bronić w razie ataku. Kiedy na ich podwórku rozbija się samolot, są przekonani, że nastąpił wybuch bomby atomowej. Spędzają 35 lat w schronie. Calvin i Helen wychowali w schronie syna, Adama. Wreszcie wychodzą z ukrycia, ale wszystko wokół zmieniło się. Adam rusza do miasta po zaopatrzenie dla rodziców, a także by znaleźć sobie żonę.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Ale wtopa! Totalnie ŻENUJĄCE wpadki na RANDKACH (To naprawdę się wydarzyło!)

Choć trudno w to uwierzyć, scenariusz tych spotkań napisało samo życie! Upokorzenie w oczach faceta, jego rodziców i znajomych gwarantowane!

Makijaż na WALENTYNKOWĄ RANDKĘ ♥ (Zapytałyśmy 10 facetów, co im się podoba, a czego nie znoszą!)

14 lutego bądź spełnieniem męskich marzeń!

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 11.02.2012 20:52
Dla zainteresowanych, recenzja filmu "Siedem": nazachododedenu.blogspot.com/2012/02/9-siedem-grzechow-siedem-morderstw.html
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.02.2012 05:34
a gdzie sa 'stare lwy' ?! genialny film, na tvn7 w sobote, polecam
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.02.2012 00:37
kocham moje buty
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo