Co dziś w serialach?

Sprawdź, co nowego wydarzy się dziś w „Julii” i innych serialach!
Co dziś w serialach?
10.02.2012

TVP1, 16:30, Moda na sukces, odc. 5584

W czasie rozmowy Ridge\'a i Brooke dzwoni Rick. Ridge uświadamia sobie, że będąc z Brooke, nigdy się od niego nie uwolni. Postanawia odejść. Brooke jest zrozpaczona. Ridge spotyka się z Taylor. Przygnębiony sięga po leki przeciwlękowe, dzięki którym odzyskuje wiarę w przyszłość.

TVP1, 17:25, Galeria, odc. 10

Laura próbuje się dowiedzieć, co się dzieje z Wiktorem. Robi to na tyle niefortunnie, że dzwoni do komendanta z mieszkania Woydatta. Między kochankami dochodzi do sprzeczki. Jerzy ponownie zostaje wezwany na przesłuchanie, gdyż pojawiły się nowe okoliczności. Mężczyzna podtrzymuje zeznania. Po powrocie do galerii mówi Róży, za co Wiktor został aresztowany. Kasia i Fryderyk chcą wiedzieć, gdzie jest ojciec. Kasia wpada na pomysł, by poprosić o pomoc Kacpra, który niedawno zrobił aplikację adwokacką.

TVP1, 18:00, Klan, odc. 2227

Paweł i Krystyna zastanawiają się, czy powinni wypytywać Olę o ostatnie zajście. Niespodziewanie zjawia się Norbert z przeprosinami. Grażynka odbiera telefon od Szopińskiej. Maciek odmówił występu. Profesor mówi, że jeśli sytuacja nie poprawi się, trzeba będzie zrezygnować z koncertów. Elżbieta i Jerzy redagują ogłoszenie do Internetu. Mają nadzieję, że Beata wróci, gdy przeczyta o pogarszającym się stanie zdrowia Jaśka. Bożenka i Miłosz bawią się na studniówce. Nagle dziewczyna czuje zapach dymu. Miłosz rzuca się, aby ugasić płonącą kotarę.

marta żmuda trzebiatowska

TVP2, 20:15, Na dobre i na złe, odc. 472

Agata podejrzewa, że jest w ciąży. Nina unika współpracy z Falkowiczem. Zgłasza się do pracy na oddziale ratunkowym. Rudnicka prosi ojca, by wydał opinię Samborowi w sprawie odzyskania praw rodzicielskich. Karen odwiedza Burskich. Kuba mówi jej, że kocha żonę i córkę. Piotr zawozi psa Agaty do Amelki. Zabawy ze zwierzęciem powodują, że dziewczynka zaczyna mówić. Biznesmen i młoda kobieta trafiają do szpitala. Zajęty pracą mężczyzna nie dbał o zdrowie. Celina zawsze miała problemy z płucami. Okazuje się, że cierpi na mukowiscydozę.

TVN, 17:55, Julia, odc. 30

Ciotka Nina przyjeżdża z wizytą do Janickich. Okazuje się, że to Hanna postanowiła zorganizować rodzinne spotkanie. Początkowo Nina jest wobec Julii nieufna i ostrożna. Wkrótce jednak dziewczyna zdobywa jej sympatię. Po spotkaniu w gronie rodzinnym Maciek odwiedza doktor Małecką. Lekarka nie chce z nim rozmawiać. Twierdzi, że tylko Julii jest skłonna wyjaśnić sprawę.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1444

Aurelia jest wściekła na Mariana, że zlekceważył jej troskliwą opiekę. Radek wyczuwa napięcie między Dagą i Jowitą. Dowiaduje się od nich, że Igor werbuje dziewczyny do agencji towarzyskich w Europie. Artur czeka na wyprowadzkę \"Kaśki\". Ten wierzy, że uda mu się pomieszkać u Kulczyckiego dłużej. Prosi Izabelę, by się za nim wstawiła. Dzięki jej urokowi i sztuce mediacji \"Kaśka\" nadal będzie mieszkał u Artura.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Światowy RANKING szkół wyższych: Wśród nich 5 polskich uczelni - KTÓRE?

Uniwersytet Warszawski wcale nie jest najlepszy!

Plaga ZOOFILÓW w Niemczech: Powstały tam nawet DOMY PUBLICZNE dla dewiantów!

Mają masę klientów!

Komentarze (6)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 10.02.2012 12:34
jesli chodzi o Galerie widziałam 2 odcinki. Powiem jedno,że był to duży błąd TVP usuwajac Plebanie na rzecz tego serialu
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.02.2012 10:16
" Bożenka i Miłosz bawią się na studniówce. Nagle dziewczyna czuje zapach dymu. Miłosz rzuca się, aby ugasić płonącą kotarę" hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaXDXD
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 10.02.2012 09:45
ogląda ktoś galerię?
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 10.02.2012 09:44
łomża pozdrawia :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo