Co dziś w serialach?

Zajrzyj do naszego przewodnika i bądź na bieżąco z serialami!
Co dziś w serialach?
09.02.2012

TVP1, 16:30, Moda na sukces, odc. 5583

Po nocy spędzonej w towarzystwie Ridge\'a Taylor nabiera otuchy. Zaczyna wierzyć, że Ridge do niej wróci. Mężczyzna jest zdecydowany odejść od Brooke. Ona postanawia o niego walczyć.

TVP1, 17:25, Galeria, odc. 9

Karolina przychodzi do szpitala. Dowiaduje się, że jej matka jest operowana, gdyż doznała urazu czaszki. Gdy Barbara odzyskuje przytomność, chce powiedzieć córce prawdę o Woydatcie. Jednak jej organizm nie wytrzymuje wysiłku. Barbara umiera. Adam udaje się na spotkanie z pielęgniarką Bożenką. Ich rozmowę przerywa wezwanie do umierającej pacjentki. Adam widzi Karolinę, która rozpacza po stracie matki. Małgosia udaje się na bazar, aby sprzedać stare komiksy ojca. Zostaje zatrzymana przez policję.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2226

Kamila dzwoni do Miłosza. W imieniu Bożenki zaprasza go na studniówkę. Maciek wyjeżdża w trasę koncertową. Grażynka martwi się o syna, który jest bardzo smutny. Elżbieta udaje się do fundacji \"Zaginieni\". Tłumaczy Jerzemu, że gdyby Beata wiedziała, co dzieje się z Jasiem, na pewno by wróciła. Niestety, w fundacji nie ma od niej żadnej wiadomości. Ola robi zakupy, o które prosił Norbert. Kiedy chłopak dowiaduje się, iż zapomniała paragonu, robi jej awanturę. Agata zapewnia Elżbietę, że także chciałaby, aby Beata wróciła ze względu na dzieci.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 702

Po powrocie z podróży poślubnej Marta odkrywa, że bez jej wiedzy Piotr wprowadza poważne zmiany w wydawnictwie. Walawska podejrzewa, że były mąż mści się na niej za małżeństwo z Robertem. Kasia informuje Ksawerego, że wystąpiła o rozwód. Rybiński jedzie do żony, błaga, by wycofała pozew. Grozi, że nigdy nie da jej rozwodu. Za wstawiennictwem Oksany w domu Górków zamieszkuje syn Walerii, Bartek, student AWF-u.

julia tvn

TVP2, 20:40, Dr House, odc. 155

Do szpitala trafia artystka awangardowa, która straciła przytomność podczas kontrowersyjnego przedstawienia. Okazuje się, że niektóre z objawów występujących u pacjentki są przez nią wywoływane. Wybór lekarza także nie był przypadkowy. Afsoun proponuje House\'owi, aby postawił diagnozę, nie wiedząc, które objawy są prawdziwe, a które sfingowane. Asystent artystki miałby dokumentować jej pobyt w szpitalu. House postanawia dokonać zmian w swoim życiu. Cuddy stara się go przekonać do mówienia o problemach.

TVN, 17:55, Julia, odc. 29

Maciek przystępuje do remontu mieszkania. Rodzice proponują mu, by wraz z Julią zamieszkali u nich. Janicki prosi dziewczynę, by się zgodziła. Ta niechętnie ulega namowom i przeprowadza się do jego rodziców. Tymczasem Darek przychodzi do restauracji Kasi, by zaprosić Chmielewską na kolację. Dowiaduje się, że Julia i Maciek mieszkają teraz u Janickich.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1555

Piotr targnął się na życie. Zostaje przewieziony do szpitala. Kinga ma gorączkę. Dzwoni do szefa, prosząc o zwolnienie. Zdenerwowany Smolny kategorycznie nakazuje jej przyjście do pracy. Nierzwicka namawia Marię na spotkanie przy kawie z okazji jej urodzin. Włodek podejrzewa, że żona chce spotkać się nie tylko z Bożeną. Okazuje się, że w kawiarni czeka na Marię Tadeusz. To on poprosił Nierzwicką o umożliwienie mu tego spotkania. Zieliński oświadcza Marii, że ją kocha i tym razem nie zamierza stracić szansy.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1443

Paweł podejmuje decyzję, że chce być dla Julki prawdziwym ojcem. Zapewnia Annę, że pragnie z nią być i nie zamierza z niej rezygnować. Prosi Artura, by znalazł mu dobrego adwokata. Daga jest podekscytowana pierwszym indywidualnym zleceniem, które ma wykonać dla Igora. Nie wie, że spotkanie w salonie jest pretekstem, by ich znajomość przeniosła się na inny poziom. Dociera to do niej podczas kolacji w restauracji, gdy Igor bez skrupułów oferuje jej, by poszli do jego domu.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Światowy RANKING szkół wyższych: Wśród nich 5 polskich uczelni - KTÓRE?

Uniwersytet Warszawski wcale nie jest najlepszy!

Plaga ZOOFILÓW w Niemczech: Powstały tam nawet DOMY PUBLICZNE dla dewiantów!

Mają masę klientów!

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 09.02.2012 10:00
galeria nawet fajna
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.02.2012 01:01
;)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo