Co dziś w serialach?

Jeśli nie masz pomysłu na dzisiejsze popołudnie, spędź je w gronie serialowych bohaterów!
Co dziś w serialach?
08.02.2012

TVP1, 16:30, Moda na sukces, odc. 5582

Ridge podbiera Taylor leki przeciwlękowe. Ich zażywanie sprawia, iż świat staje się jaśniejszy. Mężczyzna dochodzi do wniosku, że jego małżeństwo z Brooke nie ma sensu. Postanawia od niej odejść. Niczego nieświadoma żona liczy na załagodzenie konfliktu.

TVP1, 17:25, Galeria, odc. 8

Barbara jest pewna, że Woydatt jest ojcem Karoliny. Próbuje jej o tym powiedzieć, ale córki nie ma w galerii i nie odbiera komórki. Karolina jedzie z Woydattem do architekta, który przedstawia jej projekt wystroju stoiska. Tadeusz proponuje jej również, żeby wystąpiła na plakatach reklamujących galerię. Podczas rozmowy z detektywem Barbara wpada pod samochód. Karolina spotyka Adama, który dowiaduje się, że dziewczyna współpracuje z Woydattem. Laura zostaje poinformowana o zatrzymaniu męża. Jerzy kłamie na komendzie na temat samochodu.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2225

Maciek postanawia wyprowadzić się z domu. Chce jechać do Martyny, bo, jak twierdzi, tylko ona go kocha. Lubiczowie zabierają syna do psychologa. Jacek przegląda wyniki sprzedaży nowego kremu. Razem z księgową szukają oszczędności w firmie. Bożenka narzeka, że nie może dodzwonić się do Bartka w sprawie studniówki. Okazuje się, że chłopak ma zapalenie wyrostka robaczkowego. Grażynka wraca z pracy. Dowiaduje się od Ryśka, że Maciek od dłuższego czasu leży bezczynnie w łóżku. Martwi się, bo nastepnego dnia zaczyna się kolejna trasa koncertowa.

TVP1, 21:25, Rezydencja, odc. 51

Krzysztof coraz bardziej manipuluje emocjami Basi. Viola wprowadza się do Marka. Anna romansuje z Adamem, który liczy na jej pieniądze. Tymczasem Justyna, asystentka Adama, nalega na przyspieszenie spraw związanych z Anną. Urszula postanawia zakończyć znajomość z Robertem. Jan żąda spotkania z szantażystą. Krzysztof planuje, w jaki sposób oświadczyć się Basi.

rezydencja serial

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 701

Nadchodzi dzień wyborów. Golonko jest przekonany, że śledztwo nie wykaże jego powiązań z Sylwią. Jest pewny wygranej w rywalizacji o fotel burmistrza Zakrzewia. Basia ma za złe Sarze, że spotyka się z Bobem. Wymusza na dziewczynie obietnicę, że będzie czekała na powrót Adama. Kasia ulega namowom Ksawerego, spotyka się z mężem. Mimo szczerej skruchy chłopaka stwierdza, że nie będzie w stanie mu zaufać. Jerzy przeprowadza z Przemkiem rozmowę dotyczącą wyjazdu z Malwiną na Mazury.

TVN, 17:55, Julia, odc. 28

Janek odwiedza Maćka. Zauważa ślady wieczornej zabawy. Sądzi, że brat zdradza Julkę. Ten zapewnia go, że to nieprawda. Janek wręcza bratu dwa bilety na koncert ulubionego zespołu muzycznego. Sugeruje, żeby zaprosił Julię. Przed koncertem między Julką a Jankiem dochodzi do nieporozumienia. Monika wraz z matką idą na spotkanie z gwiazdorem Piotrem. Kończy się ono zaskakująco.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1554

Sebastian zapewnia Adama, że nie ma nic przeciw temu, by Antosia u niego mieszkała. Ten jednak nie chce podać mu adresu. Janusz wraca cały i zdrowy z feralnego lotu. Chce ustalić z ukochaną szczegóły romantycznej wycieczki do Paryża, którą zaplanowali. Marta traci ochotę na wyjazd, kiedy dowiaduje się, że Janusz na identycznej wycieczce był kiedyś z Sylwią. Włodek opowiada Róży o planach wyjazdu z żoną do Łeby. Wspomina też o odrzuconym przez Marię zaproszeniu do Toskanii. Róża uświadamia Włodkowi, że Tadeusz to pierwsza wielka miłość Marii.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1442

Śmiałek źle znosi rewolucję w kuchni autorstwa Aurelii. Woreczek z narkotykami wypada z torebki Jowity. Radek to zauważa, ale postanawia zachować w sekrecie, by niepotrzebnie nie niepokoić Sabiny. Jowita nie chce wystawić Dagmary Igorowi. Czarek jest wściekły, nie zamierza się wycofać. Żąda, żeby zrobiła to, o co ją prosi. Mariola odwiedza Annę w szpitalu. Dowiaduje się od narzeczonej syna, że jest babcią Julki. Kobieta jest zaskoczona podejściem Pawła, który zamierza zrezygnować ze starań, by zostać prawnym opiekunem dziewczynki.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Gdzie w PL dzieci uczą się najlepiej?

Sprawdź, jak wypadł Twój region.

RANKING: To były najważniejsze słowa 2011! (Na pewno do dziś dzwonią w Twoich uszach)

Które wyrazy wypowiadaliśmy przez miniony rok najczęściej? Oto 8 popularnych słów!

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 08.02.2012 18:53
galeria - kolejny shit i do tego trwa chyba tylko 20 minut.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.02.2012 10:07
to rezydencja jeszcze leci? oo
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo