Co dziś w serialach?

Zajrzyj do naszego przewodnika i bądź na bieżąco z serialami!
Co dziś w serialach?
02.02.2012

TVP1, 16:30, Moda na sukces, odc. 5578

Spencer na próżno próbuje namówić Donnę, żeby odeszła od Eryka. Rozgniewany wręcza jej umowę kupna firmy po bardzo niskiej cenie. Jarrett przynosi Billowi projekt okładki pisma z twarzą Forrestera za kratkami. Owen wprowadza się do Jackie. Stephanie i Eryk wyznają Felicji i Thorne\'owi, że nielegalnie zatrudniali pracowników. Donna wraca z umową, ale mąż nie chce jej podpisać. Kobieta mówi o tym Billowi, który nakazuje Jarrettowi opublikować zdjęcie Eryka.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2221

Czesia nie wierzy Darkowi, że to on rozbił zderzak. Uważa, iż to wina Kai. Bolek przypomina Igorowi o widowisku tanecznym z udziałem Marty i jej zespołu. Pyta, czy są już jakieś odpowiedzi na oferty rozesłane przez Feliksa. Okazuje się, że z powodu braku asystentki Rutka dawno nie sprawdzał poczty. Paulina i Kamila namawiają Bożenkę, by zgodziła się pójść z Bartkiem na studniówkę. Jasiek przechodzi biopsję nerki. Elżbieta i Rafalski czekają na wyniki. Lekarz nie ma dla nich dobrych wieści - narząd nie pracuje, jak należy.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 698

W pierwszym dniu zajęć na uczelni Małgorzata sprzecza się z wykładowcą, profesorem Niedzielskim. Mężczyzna zachowuje się arogancko, lekceważy studentów. Małgorzata daje mu odczuć, że tego nie akceptuje. Obok Zakrzewia powstaje market, który może stanowić konkurencję dla sklepu Zwoleńskich. Kaja otrzymuje odpis z księgi wieczystej - dom pani Nadii należy do niej. Jakubowska planuje stworzenie w nim przytułku dla kobiet wychodzących z więzienia. Plany córki nie podobają się Andrzejowi i Hannie. Waldemar radzi synowi, żeby walczył o żonę.

TVP2, 20:40, Dr House, odc. 154

House dowiaduje się, że eksperymentalny lek, który przyjmował, wywołuje guzy. Lekarz postanawia sam je usunąć. Gdy okazuje się, że przecenił siły, dzwoni do podwładnych. Przyjaciółka Trzynastki z więzienia zjawia się u niej dźgnięta nożem. Rana jest niegroźna, ale Trzynastka odkrywa, że do ręki koleżanki nie dopływa krew. Ponieważ Darrien nie chce jechać do szpitala, Trzynastka prosi Chase\'a o przywiezienie przenośnego ultrasonografu. Ruby, młoda pielęgniarka, z którą Taub ma romans, oznajmia mu nowinę.

julia tvn

TVN, 17:55, Julia, odc. 24

Monika próbuje wzbudzić w Janku zazdrość. Wykorzystuje do tego Piotra. Tymczasem Tadeusz mianuje Janka szefem kliniki. Jednocześnie Janek nadal podejrzewa, że Julia i Maciek mają problemy. Dziewczyna czuje, że postawa Maćka pakuje ją w coraz większe kłopoty. Próbuje zatem z nim porozmawiać. Podczas rozmowy Maciek wyznaje Julii coś ważnego.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1551

Teściowie Gosi żądają wyjaśnień, dlaczego porzuciła ich syna. Dochodzi do awantury. Widząc to, Danka każe Czubakom natychmiast wyjść. Janusz poleciał do Nowego Jorku. Sylwia przychodzi do Patryka, by pomóc mu w odrabianiu lekcji. Marta jest zła, że nikt jej o tym nie uprzedził. Nagle Sylwia odbiera wiadomość, że samolot Janusza płonie. Przerażony Patryk przytula się do matki. Igor zamierza interweniować w sprawie molestowania Magdy. W rozmowie grozi dr. Sochanowi, że dobierze mu się do skóry. Psychoterapeuta twierdzi, że to pomówienia.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1438

Kamil przeprasza Florkową za zniszczenia w sklepie. Sabina jest zaniepokojona powrotem Jowity do Wrocławia. Obawia się, że czekają ją kolejne problemy. Jowita przeprasza wszystkich za to, co wcześniej zrobiła. Prosi Sabinę, by przyjęła ją ponownie do pracy. Hubert wyjeżdża na sesję fotograficzną. W tym samym czasie Julka zaczyna gorączkować, jest marudna. Marysia udaje się z nią na pogotowie. Na korytarzu spotyka Pawła. Po wstępnych badaniach lekarz informuje Majkę, że należy przygotować się na przetoczenie krwi dziecku.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Co czuje człowiek, kiedy zamarza?

Niskie temperatury są nie tylko niebezpieczne dla naszego zdrowia, ale również życia.

Najzabawniejsze TYTUŁY PRZELEWÓW ;-)

Przesyłając pieniądze na konta rodziny, znajomych czy partnerów pozwalamy sobie na naprawdę sprośne dowcipy!

 

Komentarze (6)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 02.02.2012 14:05
nawet jak marta bedzie chciala wrocic do filipa to on i tak nie bedzie jej chcial i dobrze jej tak. zachcialo jej sie romansow to zostala sama.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.02.2012 11:41
jeszcze nie umrze..za jakis czas beda miec wypadek z marta i wtedy on zginie..ciekawe czy mara wroci do filipa...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.02.2012 09:22
a na co jest chory ten Kamil z Pierwszej Milosci?
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 02.02.2012 08:52
Janusz juz umrze? szybko sie uwineli ;P
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo