Co dziś w serialach?

Co tym razem wymyśli Monika, żeby zaszkodzić Julii? Nie czekaj do wieczora i już teraz zajrzyj do naszego serialowego przewodnika!
Co dziś w serialach?
01.02.2012

TVP1, 16:30, Moda na sukces, odc. 5577

Eryk oświadcza Stephanie, a potem Billowi Spencerowi, że woli pójść do wiezienia niż sprzedać firmę. Chcąc ratować męża, Donna zgadza się spotkać ze Spencerem. Kiedy wieczorem przyjeżdża do niego w nadziei, że go jeszcze przekona, Bill tłumaczy, że powinna ratować nie tylko Eryka, ale i siebie. Forrester wiązał się z różnymi kobietami, ale zawsze wracał do Stephanie. Owen proponuje Jackie, by zamieszkali razem.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2220

Michał wciąż rozmyśla o tym, co powiedziała mu Zyta. Jerzy radzi synowi, aby zajął się pracą, dzięki czemu nie będzie miał czasu na zamartwianie się. Rysiek i Grażyna składają zeznania na policji w sprawie podejrzeń na temat Tomka, sąsiada Martyny. Lubiczowa obawia się reakcji matki dziewczyny. Paulina opowiada Bożence o swoim bracie, który także nie ma z kim pójść na studniówkę. Elżbieta wraca z wizyty u Jaśka, który nadal źle się czuje. Chłopiec musi przejść biopsję nerki. Badanie pokaże, w jakim stanie jest przeszczepiony narząd.

TVP1, 21:15, Rezydencja, odc. 49

Kamil nalega, aby Jagoda wycofała zeznania przeciwko Julii. W przeciwnym wypadku syn Jagody dowie się prawdy, którą ona próbuje za wszelką cenę ukryć. Jako rekompensatę za wycofanie oskarżeń Jagoda otrzyma część zysków w atelier. Viola ma nadzieję, że Marek zaproponuje jej wspólne mieszkanie. Okazuje się, że on ma inne plany. W firmie Podhoreckich Viola przypadkiem spotyka Basię. Między konkurentkami o względy Marka dochodzi do ostrej wymiany zdań. Viola grozi rywalce.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 697

Przemek proponuje Malwinie, by przeniosła się z nim na Mazury. Chciałby razem z nią prowadzić gospodarstwo agroturystyczne. Tomek zarzuca Magdzie, że za bardzo zaangażowała się w sprawy Gniewosza. Umawia ją na spotkanie z Ryśkiem, który zajmuje się streetworkingiem. Zwoleńska dowiaduje się od niego, że popełniła szereg błędów w kontaktach z chłopcem, a Gniewosz stosuje wobec niej szantaż emocjonalny. Piotr wprowadza zmiany w wydawnictwie, zamierza zlikwidować etaty. Marta jest temu przeciwna. W USC Robert rezerwuje termin ślubu.

rezydencja

TVN, 17:55, Julia, odc. 23

Po nieudanej kolacji Julia wraca do mieszkania Kasi. Rozmawia z kuzynką o tym, co się wydarzyło. Kasia domyśla się, że Janek nie jest Julii obojętny. Tymczasem Piotr pojawia się w klinice. Poznaje Monikę, która próbuje go oczarować. Umawiają się na kolację. Maciek ostrzega Julię przed Moniką, która rozsiewa w klinice plotki na jej temat.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1550

Igorowi wydaje się, że w jego życiu wreszcie zapanuje spokój. Sara wyjeżdża na studia do Madrytu, a Nina odeszła z redakcji gazety. Wkrótce jednak odwiedza go zapłakana Magda. Zwierza się, że molestował ją psychoterapeuta z ośrodka AA. Kinga w kilka dni przygotowuje projekt kampanii reklamowej nowego pisma. Jej pracowitość robi na dyrektorze dobre wrażenie. Poranek Rafała i Agnieszki zaczyna się od kłótni. Rafał wyjeżdża na koncert do Lipska i chce mieć koszulę, która właśnie jest w praniu. Agnieszka obiecuje, że kupi mu przed wyjazdem nową.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1437

Kamil dostaje silnego ataku schizofrenii - demoluje sklep Florkowej. Bartek ostrzega Emilkę, że takie ataki mogą się powtórzyć. Dla własnego dobra Kamil powinien wrócić do domu. Lekarz dzwoni do Pawła i informuje go, że Anna wybudziła się ze śpiączki. Mikołaj nie może zrozumieć, dlaczego Daga nie chce spotkać się z rodzicami. Ma wrażenie, że dziewczyna mu nie ufa. Namawia ją, by spróbowała pogodzić się z rodziną. Pomimo obaw, spotkanie z okazuje się pełne wzruszeń. Daga decyduje się zostać w domu kilka dni.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Tak może naprawdę wyglądać KONIEC ŚWIATA! Oto 5 możliwych hipotez ekspertów

Czego naprawdę powinniśmy się bać?

STUDIA: Które dają dobrą pracę + KASĘ, a które tylko papierek i tytuł MAGISTRA?

Sprawdź, co warto skończyć, aby być szczęśliwym.

 

Komentarze (9)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 01.02.2012 18:37
a na co jest chory ten kamil z pierwszej milosci?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.02.2012 15:54
bardzo ciekawe. Agnieszka będzie musiała kupić Rafałowi nową koszulę ;oooo o jaaaa
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 01.02.2012 12:46
PM: po co ta ANNA się wybudziła ? Po co ja się pytam ?!?!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.02.2012 11:49
A gdzie "Galeria"?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.02.2012 11:35
PIERWSZA MIŁOŚĆ !!!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo