Co dziś w serialach?

Sprawdź, co nowego wydarzy się dziś w „Julii”, „Pierwszej miłości” i innych serialach!
Co dziś w serialach?
31.01.2012

TVP1, 16:30, Moda na sukces, odc. 5576

Bill cieszy się, że odkrył sekret Eryka. Nick uważa, że Owen chce wykorzystać jego matkę. Eryk i Stephanie mówią Donnie, czego dowiedział się Spencer i jakie mogą być tego konsekwencje. Bill składa Forresterowi propozycję - albo sprzeda firmę za bezcen, albo pójdzie do więzienia. Spencer oznajmia Donnie, że jeśli spędzi z nim noc, nie oskarży Eryka i nie odbierze mu firmy.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2219

Agnieszka wyznaje Oli, że kocha Marka, ale denerwuje ją, gdy ukochany stawia jej ultimatum. Postanawia, iż nie zostawi z dnia na dzień dotychczasowego życia. Bożenka ma pretensje do Kamili o to, że przyjaciółka wspomniała Miłoszowi o studniówce i o braku partnera. Rysiek jedzie do profesora naprawić drobną usterkę. Opowiada mu o problemach z Maćkiem, Martyną i Tomkiem. Profesor radzi zgłosić sprawę policji. Michał zwierza się Feliksowi, że nadal kocha Zytę. Skłonny byłby nawet wychowywać cudze dziecko. Zyta pozbawia męża złudzeń.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 696

Przemek mówi Malwinie, że dom po babci na Mazurach wymaga remontu, więc on musi tam jeździć tak często, jak to możliwe. Anna i Halina boją się, że mężczyzna wyjedzie z Zakrzewia. Janek nadal jest zaangażowany w akcję sprzątania po czworonogach, udziela wywiadu telewizji internetowej, chce zostać psim trenerem. Jola próbuje odwieść męża od tego typu aktywności, do czasu, aż dowiaduje się, ile można na tym zarobić. Ludmiła nie daje Kostkowi odpowiedzi w sprawie warzywniaka. Mężczyzna czuje się urażony, rezygnuje z szukania wspólnego mieszkania.

TVP2, 20:40, M jak miłość, odc. 887

Ula odwiedza ulubioną kawiarnię Olka. Trafia na moment, gdy jej idol jest z inną dziewczyną. Elka rozpoznaje Wernera na zdjęciu u Zduńskich, zdradza sąsiadom, że prawnik jest klientem agencji. Piotrek odzyskuje posadę w kancelarii. Werner wymusza na Budzyńskim, by przyjęli z Martą zaproszenie na urodziny w domku nad jeziorem. Monika zagląda na Deszczową. Łukasz szykuje się do wyjazdu z przyjaciółmi pod namiot. Jedna z koleżanek, Zuza, planuje poderwać Wojciechowskiego. Do Grabiny przyjeżdża podejrzany mężczyzna, który wypytuje o Kasię.

julia

TVN, 17:55, Julia, odc. 22

Między Kasią a Krzysztofem powstaje konflikt. Julia zwierza się Maćkowi z problemów dotyczących jej mamy. Chłopak deklaruje pomoc. Tymczasem Hanna odwiedza Maćka i Julię. Wieczorem Chmielewska i Janek idą na spotkanie w interesach. Wszystko idzie zgodnie z planem Janka. Nagle w restauracji pojawia się Monika.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1549

Nierzwicka informuje Marię, że Tadeusz zamierza kupić mieszkanie w Warszawie. Ziębowa w tajemnicy przed Włodkiem umawia się z Tadeuszem na spotkanie. Ten przynosi kwiaty i wyznaje Marii miłość. Jakiś chłopak kradnie Renacie torebkę. Sławek ściga złodzieja. Okazuje się, że wszyscy na osiedlu znają sprawcę z chuligańskich wybryków. Sławek idzie porozmawiać z rodzicami nastolatka. Weronika trafia do szpitala z powodu przedwczesnej akcji porodowej. Adam wciąż szuka Antosi. Wkrótce policja znajduje dziewczynkę i przyprowadza na Wspólną.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1436

Mikołaj chce zrobić Dadze niespodziankę i zabiera ją w rodzinne strony, by po latach spotkała się z rodzicami. Pomysł okazuje się zły. Artur stara się wpłynąć na Pawła i jego problem z alkoholem. Szuka też wsparcia w rozmowie z Marysią. Ona nie zamierza wtrącać się w życie byłego męża, biorąc pod uwagę fakt, że wszyscy obarczają ją winą za stan Anny. Mirek przeprasza Emilkę za swoje zachowanie. Jest mu żal. Boi się, że za karę Emilka i Marian odeślą go do Londynu.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Tak może naprawdę wyglądać KONIEC ŚWIATA! Oto 5 możliwych hipotez ekspertów

Czego naprawdę powinniśmy się bać?

STUDIA: Które dają dobrą pracę + KASĘ, a które tylko papierek i tytuł MAGISTRA?

Sprawdź, co warto skończyć, aby być szczęśliwym.

 

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 31.01.2012 16:06
pierwsza miłość jest najlepsza i nie zamierzam oglądać niczego innego ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 31.01.2012 10:06
pierwsza miłość
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 31.01.2012 09:18
PLEBANIA!!!!!!!!!!!!!! GDZIE PLEBANIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo