Co dziś w serialach?

Streszczenia Twoich ulubionych seriali. Zobacz, co wydarzy się w życiu Julii i lekarzy z Leśnej Góry.
Co dziś w serialach?
27.01.2012

TVP1, 16:30, Moda na sukces, odc. 5574

Stephanie informuje Thorne\'a i Felicję o planie odzyskania firmy i uczynienia Ridge\'a jej właścicielem. Pod wpływem sugestii otoczenia kobieta rezygnuje z dalszych ataków na Eryka, którego kondycja psychiczna nie jest najlepsza. Wychodzi na jaw perfidny plan Billa, który, nie cofając się przed oszustwem wobec Stephanie, zamierza przejąć Dom Mody Forrester.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2217

Bożenka tłumaczy rodzicom decyzję odnośnie studniówki, w której nie zamierza uczestniczyć z powodu braku osoby towarzyszącej. Agnieszka zastanawia się nad podjęciem decyzji o wyjeździe do Australii. Rozmawia o tym z panią Stanisławą. Darek tak przejmuje się lekcjami jazdy z Kają, że wprawia tym Czesię w irytację. Po wyjściu ze szpitala Norbert wraca do Oli. Dochodzi do niezapowiedzianej wizyty Martyny w domu Lubiczów. Dziewczyna koniecznie chce porozmawiać z Maćkiem.

TVP2, 20:15, Na dobre i na złe, odc. 470

Bożenka zauważa, że Falkowicz sprowadza do Leśnej Góry pacjentów ze swojej kliniki i zaleca zakup drogich leków. Do ordynatora docierają informacje, że Bożenka nie dopilnowała pacjenta w ciężkim stanie. Kobieta zostaje zwolniona dyscyplinarnie. Agata w jednej z sal spotyka Pawła. Dorota informuje ją, że przez Lewickiego ma niedowład ręki. Agata załatwia jej wizytę u Jędrasa. Kuba chce, by Zosia wniosła pozew o rozwód. Burska odkrywa zdjęcia męża i asystentki. Amelka dowiaduje się od Karen, że rodzice się rozwodzą. Dziewczynka ucieka z domu.

julia

TVN, 17:55, Julia, odc. 20

Julia dostaje piękny bukiet kwiatów od tajemniczego wielbiciela. Do kwiatów dołączona jest karteczka z napisem "przepraszam". Wszyscy myślą, że to kwiaty od Maćka. Do Chmielewskiej zgłasza się dziennikarz, który chce napisać artykuł o Janickich. Hanna zamierza sama zająć się tą sprawą. W Krakowie pojawia się znany aktor, który, jak się okazuje, jest znajomym Krzysztofa. Kaja i Pola proszą ojca, aby umożliwił im statystowanie w filmie. W tym celu Krzysztof spotyka się z aktorem.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1434

Marek zauważa policjanta leżącego bez ruchu w radiowozie. Wzywa pogotowie i udaje się do mieszkania Królów. Ola wykorzystuje moment nieuwagi bandyty i sięga po gaz znajdujący się w torebce. Emilka czuje się bezradna. Boi się, że Mirkowi brakuje ojcowskiego wzorca. Prosi Bartka o pomoc. Ten zabiera chłopca do Artura do Wrocławia. Aneta przychodzi do Żukowskich. Tomeczek pokazuje jej album ze zdjęciami Teresy, które Marek często ogląda. Ola dziękuje Robertowi za przestrogę i radę, której jej udzielił. Postanawia zaprosić go do kina.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Czym są nasączone ubrania z Chin?

Większość sieciówek produkuje swoje ciuchy w Chinach. A niestety tamtejsi producenci przed transportem z Azji do Europy impregnują tkaniny...

Policyjna obława na lalki BARBIE w Iranie - dziewczynki wyznające Islam nie powinny jej oglądać!

Długonoga zabawka godzi w Koran.

Komentarze (12)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 27.01.2012 19:31
jaka brzydka ta Julka...ffuu
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.01.2012 13:18
Ej ,bo zgubiłam wątek,gdzie się podział Patryk w Pierwszej Miłości??
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 27.01.2012 12:00
ja oglądam Julkę, ale tylko powtórki, bo na tygodniu nie mam czasu. świetny serial :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.01.2012 09:52
kto ogląda julkę?
zobacz odpowiedzi (6)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo