Co dziś w serialach?

Co nowego wydarzy się „Klanie”? Jak potoczą się dalsze losy Julii? Dowiedz się już teraz!
Co dziś w serialach?
26.01.2012

TVP1, 16:30, Moda na sukces, odc. 5573

Taylor tęskni za Ridgem. Chce ponownie się z nim związać. Bill jest usatysfakcjonowany wystąpieniem Brooke. Dochodzi do kłótni Thomasa z Rickiem. Świadkami incydentu są Ridge, Taylor i Stephanie. Brooke tłumaczy swoje wystąpienie pragnieniem ratowania własnej rodziny. Stephanie obwinia ją o celowe pominięcie zasług Forresterów dla firmy. Taylor zarzuca Brooke obojętność wobec rodziny.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2216

Marek namawia Agnieszkę, aby poważnie przemyślała propozycję wyjazdu do Australii, gdzie zaproponowano mu pracę w polonijnej kancelarii. Dziewczyna nie chce jednak podejmować pochopnych decyzji. Zamierza porozmawiać na ten temat z matką. Michał stanowczo domaga się, aby Zyta w końcu opuściła jego mieszkanie. Martyna pyta profesor Szopińską o Maćka, ale nauczycielka udziela wymijających odpowiedzi. Czesia namawia Darka, aby dał Kai kilka lekcji techniki jazdy samochodem. Bożenka stwierdza, że nie zamierza iść na studniówkę.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 694

Magda i Tomek szukają Gniewosza. Patrycja odkrywa, że Hubert nie zaliczył kolokwium. Odwołuje wspólny weekendowy wyjazd do Pragi, zachęca chłopaka do nauki, nie chcąc, by zaniedbał uczelnię i zwiódł swoją mamę. Hubertowi nie podoba się, że dziewczyna chce go wychowywać. Kłócą się. Kostek z dumą prezentuje dzieciom pub. Edyta odwiedza Ludmiłę. Przeprasza ją za niemiłe zachowanie, mówi, że podziwia ją za pomoc okazaną Kostkowi. Stwierdza, że dzięki niej Jeleń zmienił się na lepsze.

TVP2, 20:40, Dr House, odc. 153

House przegrywa z Wilsonem zakład o wynik walki bokserskiej. Jest przekonany, że zawodnik, na którego postawił, przegrał z powodu ukrytej choroby. W związku z tym odmawia zapłacenia 50 dolarów. Wilson daje mu dobę na znalezienie dowodu. Pochłonięty rozmyślaniami o bokserze House pozostawia podwładnym swoją pacjentkę - naukowca z fabryki zbrojeniowej. Asystenci szybko przekonują się, jak bardzo potrzebna jest obecność szefa. Tymczasem House, nękany nasilającym się bólem nogi, zażywa nowy lek.

dr house

TVN, 17:55, Julia, odc. 19

Anita umawia się z Darkiem na randkę. Podczas spotkania przekazuje chłopakowi intrygujące informacje o Julce. Chmielewska, obawiając się, że Darek wykorzysta te informacje przeciwko niej, zgadza się na spotkanie. Monika bezskutecznie próbuje zbliżyć się do Janka. Janicki pozostaje obojętny. Pod koniec dnia Julia otrzymuje dobrą wiadomość od mamy - operacja Natalki może odbyć się jeszcze w tym roku.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1547

Gosia mówi matce, że Piotr jest homoseksualistą. Danka jest wstrząśnięta. Kinga liczy na to, że dyrektor zatwierdzi jej projekt podczas kampanii promocyjnej pisma. Okazuje się, że Smolny zmienił jej koncepcję. Brzozowska nie kryje oburzenia. Włodek przekonuje Marię, że powinni przyjąć zaproszenie Tadeusza do Toskanii. Ziębowa uważa ten pomysł za niedorzeczny. Okazuje się, że Maria do tej pory ukrywa przed Włodkiem fakt, że Tadeusz był jej wielką miłością.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1433

Emilka jest wściekła na Mirka, który mógł doprowadzić do tragedii. Marek i Aneta wybierają się na bal charytatywny. Wspólne plany psuje nagłe wezwanie Marka do szpitala. Ola zostaje sama w domu. Renata i Grzegorz wychodzą do teatru, Błażej idzie do koleżanki. Tylko jeden policjant pilnuje wejścia. Florczak wykorzystuje okazję. Obezwładnia funkcjonariusza i zostawia rannego w radiowozie. Udaje się do mieszkania Królów. Gdy Ola otwiera mu drzwi, on zakrywa jej usta i przykłada nóż do twarzy.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Czym są nasączone ubrania z Chin?

Większość sieciówek produkuje swoje ciuchy w Chinach. A niestety tamtejsi producenci przed transportem z Azji do Europy impregnują tkaniny...

Policyjna obława na lalki BARBIE w Iranie - dziewczynki wyznające Islam nie powinny jej oglądać!

Długonoga zabawka godzi w Koran.

Komentarze (12)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 10.02.2012 17:20
wv5aca evstobodbuil
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.02.2012 10:20
DRQS8U gghscazzavrx
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.02.2012 17:51
Co było nie tak z tym knozmtareem? A ten zapikselowany wyraz? Ja bym ciął taki komentarz bez zastanowienia.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.01.2012 18:45
Ole uratował koniec odcinka
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.01.2012 16:07
marek wejdzie do domu i go wystraszy a nie żadni terroryści...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo