Filmowy przewodnik weekendowy

Jak co tydzień, wybrałyśmy dla Was najciekawsze propozycje filmowe na dwa najbliższe dni.
Filmowy przewodnik weekendowy
28.01.2012

Sobota, TVP2, 22:15, Ta jedyna, komedia romantyczna

Michael Blake, właściciel dobrze prosperującej firmy cateringowej, otrzymuje propozycję obsługi wesela Gail i Gordiego. Mężczyzna zakochuje się w pannie młodej, na domiar złego zaprzyjaźnia się z narzeczonym dziewczyny. Michael jest przekonany, że Gordie nie jest odpowiednim partnerem dla Gail. Musi podjąć decyzję, czy ujawnić uczucie, czy pozwolić, by ukochana poślubiła niewłaściwego mężczyznę.

Sobota, TVN, 20:00, Ostrza chwały, komedia

Chazz Michael Michaels i Jimmy MacElroy to dwaj najwyższej klasy łyżwiarze figurowi, którzy bardzo się nie lubią. Każde sportowe spotkanie jest dla nich okazją do niewybrednych żartów i obrzucania się wyzwiskami. Podczas mistrzostw świata zaczynają się bić na oczach milionów telewidzów. Zostają zdyskwalifikowani, pozbawieni medali i możliwości startowania w jakichkolwiek profesjonalnych zawodach. Trzy lata później trener, wykorzystując lukę w przepisach, postanawia sprowadzić dawnych mistrzów na lód, ale tym razem jako parę.

Sobota, TVN, 22:00, Quest, film sensacyjny

Bohaterem filmu jest sędziwy, choć wciąż sprawny Chris Dubois, który wspomina lata młodości. W latach 20. mieszkał w Nowym Jorku. Uciekając przed mafią, której łup przechwycił, trafił na statek płynący na Daleki Wschód, a potem w ręce lorda Edgara Dobbsa, dowódcy piratów. Dobbs poznał się na bokserskim talencie Chrisa, więc sprzedał go podstępem trenerowi wschodnich sztuk walki. Kilka miesięcy później Dubois stał się lokalną gwiazdą pojedynków toczonych za pieniądze.

 

kogel mogel

Niedziela, TVN, 16:00, Od sklepowej do królowej, komedia romantyczna

Licealistka Mandy zostaje zaproszona przez Drew, najbardziej pożądanego chłopaka w szkole, na huczną zabawę. Na przeszkodzie stają jednak: nadopiekuńczy ojciec dziewczyny, który kontroluje jej poczynania dzięki wideofonowi, oraz była dziewczyna Drew, pragnąca odzyskać ukochanego. Z pomocą przyjaciół Mandy próbuje stawić czoła przeszkodom i spędzić wieczór z chłopakiem swoich marzeń.

Niedziela, TVN, 20:00, Kogel-mogel, komedia

Dziewczyna ze wsi, Katarzyna Solska, stara się o przyjęcie na studia. Po egzaminach wraca do domu i dowiaduje się, że rodzice chcą ją wydać za mąż za bogatego sąsiada. Kasia wpada w rozpacz, próbuje się sprzeciwić decyzji rodziców, ale zostaje zamknięta w pokoju. W dniu wizyty narzeczonego ucieka przez okno i z poczty dzwoni na uczelnię. Otrzymuje mylną informację i jest przekonana, że nie została przyjęta na studia. Zrezygnowana wraca do domu i zgadza się na ślub. Jednak w przeddzień wesela przychodzi zawiadomienie o przyjęciu na uniwersytet.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Najpopularniejsze imiona 2011

Które imiona cieszyły się w minionym roku największym powodzeniem?

Gwiazdy W CIĄŻY & PO - Kto ma teraz najlepszą figurę? (Wszystkie zgrabne, ale która NAJ?)

Wybierz najpiękniejszą młodą mamę!

kogel mogel

Sobota, TVN, 20:05, Liga niezwykłych dżentelmenów, film fantastyczny

Rok 1899. Szaleniec o pseudonimie Fantom chce zburzyć panujący na świecie ład. Rząd Wielkiej Brytanii wysyła do Afryki posłańca, by odnalazł słynnego awanturnika, Allana Quatermaina, i skłonił go do przewodzenia Lidze Niezwykłych Dżentelmenów. Grupę, której zadaniem będzie schwytanie Fantoma, tworzą: podróżnik kapitan Nemo, agent Tom Sawyer, młody Dorian Gray, Niewidzialny Człowiek, wampirzyca Mina Harker i dr Jekyll. Każde z nich posiada niezwykłe umiejętności. Dżentelmeni wyruszają do Wenecji, by zapobiec zapowiadanemu zatopieniu miasta.

Niedziela, TVP1, 21:20, Smaki lipca, dramat miłosny

Film oparty na powieści H. E. Batesa. Akcja osadzona jest w dziewiętnastowiecznej Anglii. Trzech braci stara się o rękę młodej kobiety. Ona po długim namyśle wybiera najmłodszego konkurenta. Dwaj starsi są jej decyzją wyraźnie zaskoczeni. Historia zaczyna się komplikować, kiedy po pewnym czasie powraca kochanek dziewczyny, który kiedyś ją zostawił. Ale ona nigdy nie wyrzuciła go ze swego serca i pamięci.

Niedziela, TVP2, 21:10, Głęboka woda, serial obyczajowy

Samotną podopieczną OPS-u, Helenę, wspiera sąsiad, Władysław. Starszy pan nie we wszystkim jest w stanie jej pomóc. Kobieta nie płaci czynszu, nie ma też pieniędzy na zakup żywności. Grozi jej eksmisja. Mika i Małgosia próbują jej pomóc, ale starsza pani ma trudny charakter. Mika dowiaduje się, że klientka ma dziecko, które nie utrzymuje z nią kontaktów. Gdy Helena trafia do szpitala, Mika i Małgosia postanawiają odnaleźć jej córkę. Niebawem okazuje się, że Monika nie chce mieć nic wspólnego z matką.

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 28.01.2012 19:56
Sprawdzajcie co piszecie! Papilot gamoniu.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.01.2012 16:10
kogel mogel nigdy sie nie zestarzeje:)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.01.2012 14:21
Sobota, TVN, 20:00, Ostrza chwały, komedia Sobota, TVN, 20:05, Liga niezwykłych dżentelmenów, film fantastyczny ciekawe jak to jest mozliwe durny papilocie, doprawdy zenada, takie pomylki u was zdarzaja sie zbyt czesto, wiec te artykuly pisza chyba dzieci z gimnazjum
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.01.2012 00:24
Faktycznie same perełki :/ Szkoda bo w taki mróz to nawet impreza odpycha, teraz jeszcze TV...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo