Co dziś w serialach?

Czy Igor straci pracę? Jaką propozycję dostanie Agnieszka? Sprawdź to w naszym przewodniku!
Co dziś w serialach?
25.01.2012

TVP1, 16:30, Moda na sukces, odc. 5572

Gdy Stephanie wygłasza oświadczenie w Internecie, Brooke oskarża ją o oszczerstwo. W stanowczy sposób rozmawia na ten temat z Billem Spencerem. Ten sugeruje jej, aby spróbowała wykorzystać Internet do obrony swoich bliskich. Stephanie namawia Ridge\'a do rozstania z Brooke. Liczy też na jego pomoc w odzyskaniu firmy. W siedzibie firmy Eryka spotyka Ricka i razem wysłuchują wystąpienia Brooke.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2215

Grażynę cieszy fakt, iż atmosfera w domu uległa poprawie. Dumą napawa ją postawa syna, który zrozumiał swoje nieodpowiedzialne zachowanie i sam zdecydował się ponieść jego konsekwencje. Martyna wypytuje profesor Szopińską o Maćka. Nauczycielka rozmawia na ten temat z Grażyną. Agnieszka chciałaby, aby Marek ponownie z nią zamieszkał. On jednak prosi o czas do namysłu. Niespodziewanie proponuje dziewczynie wyjazd na stałe do Australii.

TVP1, 21:15, Rezydencja, odc. 47

Policja zatrzymuje Julię i Kamila. Po przesłuchaniu Julia decyduje się pozostać w areszcie. Podczas balu Elżbieta jest bardzo poruszona spotkaniem z Jerzym. Krzysztof planuje usunięcie Basi z fundacji. Jagoda wyraża zgodę na wycofanie zeznań obciążających Julię. W zamian żąda własnego atelier. Marek planuje rozmowę z Basią na temat przyszłości ich związku. Kamil dowiaduje się, że Jagoda przeszła operację zmiany płci.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 693

Tomek nieoczekiwanie przyjeżdża do Polski. Spędzają z Magdą namiętne popołudnie, Zwoleńska zapomina o odwiedzinach u Gniewosza. Zawiedziony chłopak ucieka z pogotowia opiekuńczego. Marta próbuje namówić Roberta na powrót do wydawnictwa, gdyż poszukują tam naczelnego pisma sportowego. Majka znów knuje intrygi przeciwko Marcie, oczernia ją w oczach Majewskiego. Kostek namawia Ludmiłę, by zrezygnowała z prowadzenia warzywniaka i pracowała z nim w pubie. Oksana jest temu przeciwna. Tymczasem Kostek poszukuje mieszkania dla siebie i Ludki.

bartosz obuchowicz

TVN, 17:55, Julia, odc. 18

Julia rozmawia z Tadeuszem o kolejnych działaniach promocyjnych. Janicki proponuje współpracę z właścicielem drogerii. Kiedy Julia przegląda materiały, niechcący uruchamia alarm. Zostaje zamknięta w gabinecie wraz z Jankiem. Janicki wykorzystuje ten moment i przeprasza Julię za podejrzenia związane z Darkiem. Tego samego dnia wieczorem Janek próbuje porozmawiać z Maćkiem na temat uczuć. Tymczasem Monika nastawia Julię przeciwko Jankowi.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1546

Nicole otrzymuje nowy paszport. Niestety, straciła wszystko podczas napadu. Mikołaj proponuje, że kupi jej bilet do Stanów Zjednoczonych, ale Nicole sobie tego nie życzy. Nina zwołuje zebranie zarządu. Oświadcza, że redakcja utrudnia jej wprowadzanie koniecznych zmian. Los Igora wydaje się być przesądzony. Gosia jest zbulwersowana zachowaniem męża. Zuza namawia ją, by powiedziała o tym rodzicom. Podczas przypadkowego spotkania Witek prosi Zimińską o pomoc w kontakcie z Piotrem.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1432

Iwona mówi Majce, że jest cierpliwa i potrafi czekać. Wierzy, że Hubert znudzi się Majką. Emilka martwi się o Mirka. Boi się, że chłopak będzie miał kłopoty. Tymczasem Mirek, Tosia i Krzysiek kradną piwo ze sklepu Florkowej. Ola stara się żyć normalnie mimo przydzielonej ochrony, która śledzi każdy jej krok. Robert ma jednak pewne wątpliwości co do skuteczności i umiejętności policjantów. Radzi jej, aby kupiła sobie coś do obrony. Florczak cały czas obserwuję Olę i jej obstawę.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Czym są nasączone ubrania z Chin?

Większość sieciówek produkuje swoje ciuchy w Chinach. A niestety tamtejsi producenci przed transportem z Azji do Europy impregnują tkaniny...

Policyjna obława na lalki BARBIE w Iranie - dziewczynki wyznające Islam nie powinny jej oglądać!

Długonoga zabawka godzi w Koran.

Komentarze (11)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 25.01.2012 10:14
watek z ola i nożownikiem robi sie nudny..
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 25.01.2012 08:58
PM- Adam, Hubert i Mirek, najbardziej irytujący aktorzy !!!!!!!!!!
zobacz odpowiedzi (5)
Anonim (Ocena: 5) 25.01.2012 08:57
mam nadzieję, że nie, lubiłam ich jako parę, ale Wera po tej zdradzie jest jakas taka zdzirowata zachowaniem ;/
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.01.2012 08:11
NW/ Myslicie ze Adam wybaczy Weronice ? ;P
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo