Co dziś w serialach?

Jak potoczą się dalsze losy serialowych bohaterów?
Co dziś w serialach?
24.01.2012

TVP1, 16:30, Moda na sukces, odc. 5571

Nick jest zdegustowany związkiem matki i Owena. Bezskutecznie próbuje przekupić Owena, aby ten odszedł z firmy. Ridge jest bardzo przejęty kłopotami Eryka. Stephanie spotyka się z Billem Spencerem w sprawie przyszłych losów firmy. Informuje go o swoich planach dotyczących odkupienia Domu Mody Forrester i przekazania go jej dzieciom.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2214

Załamany Maciek zamyka się w sobie. Nie zwraca uwagi na Kasię, która jest wściekła z powodu zniszczonego komputera. Widząc to, Grażyna podejmuje decyzję o wizycie u psychologa. Jej zdaniem sytuacja Maćka jest na tyle trudna, że pomoc specjalisty będzie niezbędna. Jasiek nadal przebywa w szpitalnej izolatce. Agnieszkę niespodziewanie odwiedza Marek, który właśnie powrócił z Australii. Wizyta u psychologa przynosi skutek - Maciek uspokaja się i postanawia odkupić siostrze monitor.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 692

Jerzy zastanawia się nad podjęciem pracy u Konrada. Jednocześnie współpracuje z Kowalskim, dziennikarzem, który tropi powiązania Golonki z Sylwią. Ksawery odwiedza Stefana, przyznaje się, że miał romans z Kingą, a ich dziecko zmarło. Prosi Górkę o pomoc w odzyskaniu żony. Stefan wyrzuca go za drzwi. Postanawia jechać do Zakrzewia, by porozmawiać z Aliną i Waldemarem. Magda dowiaduje się, że Gniewosz trafił do pogotowia opiekuńczego. Odwiedza chłopca. Ten ma nadzieję, że Magda zabierze go ze sobą. Niestety, nie pozwalają na to przepisy.

TVP2, 20:40, M jak miłość, odc. 885

Tadeusz wyznaje Lucjanowi, że udaje zaburzenia pamięci, by odstraszyć Irenkę. Kasia zatrzymuje się w warszawskim mieszkaniu Mostowiaków. Tomek obiecuje sprawdzić, z kim kontaktowali się bandyci, którzy grozili dziewczynie. Kasia otrzymuje propozycję pracy - ma napisać powieść. Małgosia odkrywa, że Tomek zarezerwował weekend w SPA, jest pewna, że mąż wyjedzie tam z Agnieszką. Mirka umawia się z Zajdlem na kolację, tym razem bez wspólników. Niespodziewanie w restauracji zjawia się Krzysztof. Artur informuje Glińską, że laboratorium nie powstanie.

julia

TVN, 17:55, Julia, odc. 17

Janek przeprasza Julię za zachowanie Moniki. Maciek nie pojawia się w klinice. Julia próbuje się z nim skontaktować. Podejrzewa, że chłopak coś kombinuje. Kiedy wreszcie Maciek zjawia się, Chmielewska nie wierzy w jego usprawiedliwienia. Tego samego dnia dziewczyna jest świadkiem szczerej rozmowy Tadeusza z Moniką. Kosmetyczka przeprasza Julię, że poprzedniego dnia była dla niej niemiła. Proponuje przyjaźń.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1545

Piotr usiłuje wytłumaczyć żonie, dlaczego ukrywał przed nią fakt, że jest homoseksualistą. Gosia jest rozgoryczona. Tadeusz zaprasza Marię i Włodka do siebie doToskanii. Maria jest zdezorientowana tą propozycją. Sebastian czuje się u Weroniki coraz pewniej. Roztockiej to się nie podoba. Antosia wyczuwa napiętą sytuację między mamą, Sebastianem i Adamem. Zaczyna się buntować i staje po stronie Adama.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1431

Iwona dopinguje Huberta podczas treningów. Wieczorem wspólnie piją wino w pokoju hotelowym. Nagle do drzwi puka Marysia. Jest zaskoczona, kiedy Iwona otwiera drzwi. Mirek robi się opryskliwy i nieznośny. Emilka tłumaczy to próbą odreagowania po stracie rodziców. Izabela umawia się na spotkanie z byłą żoną Igora. Joanna przyznaje, że była maltretowana przez męża i z tego powodu się z nim rozwiodła. Izabela postanawia publicznie go upokorzyć podczas kolacji. Wznosi toast za wszystkie kobiety, z którymi był i które bił.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Czym są nasączone ubrania z Chin?

Większość sieciówek produkuje swoje ciuchy w Chinach. A niestety tamtejsi producenci przed transportem z Azji do Europy impregnują tkaniny...

Policyjna obława na lalki BARBIE w Iranie - dziewczynki wyznające Islam nie powinny jej oglądać!

Długonoga zabawka godzi w Koran.

Komentarze (6)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 24.01.2012 09:41
Bo Jego ojciec Patryk i jego matka zginęli w wypadku.
zobacz odpowiedzi (3)
Anonim (Ocena: 5) 24.01.2012 09:23
Dlaczego po stracie rodziców Mirek stał sie nieznośny ? Co sie stalo z rodzicami ?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.01.2012 09:02
w na wspólnej juz przesadzają, ten mąż Gosi niby jest gejem, nie mają juz co wymyślic chyba
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo