Filmowy przewodnik weekendowy

W sobotę i niedzielę komedie będą przeplatać się z thrillerami. Naprawdę jest w czym wybierać!
Filmowy przewodnik weekendowy
21.01.2012

Sobota, TVP1, 20:20, Szósty zmysł, thriller

Niezrównoważony psychicznie Vincent Gray włamuje się do domu psychiatry Malcolma Crowe\'a. Mężczyzna oskarża doktora o nieudzielenie mu pomocy, strzela do niego, po czym popełnia samobójstwo. Pod wpływem tej tragedii Crowe traci chęć do wykonywania zawodu. Jego uwagę zwraca jednak 8-letni Cole Sear, niezwykły chłopiec posiadający tzw. szósty zmysł. Mały widzi i słyszy umarłych, potrafi z nimi rozmawiać, ze szczegółami odtwarza wydarzenia z przeszłości. Lekarz postanawia pomóc dziecku przerażonemu swym darem.

Sobota, TVP2, 22:30, Miłość, kawa i pies, komedia romantyczna

Poznając Daphne, dziewczynę swoich marzeń, Charlie nie zdawał sobie sprawy, że będzie musiał walczyć o jej serce z psem o imieniu Babydoll. Gdy wydaje się, że Charlie nie zdoła pokonać zwierzaka, następuje zwrot w relacjach całej trójki. Charlie zaczyna lubić psa, dochodzi też do wniosku, że dziewczyna nie jest najważniejsza. Aby móc spędzać jak najwięcej czasu na zabawach z ulubieńcem, Charlie musi walczyć o utrzymanie związku z urażoną jego postępowaniem Daphne. W przeciwnym razie grozi mu utrata zarówno dziewczyny, jak i psa.

Sobota, TVN, 20:00, Poznaj mojego tatę, komedia

Greg Focker stracił głowę dla Pam i jest gotów poprosić ją o rękę. Jednak dziewczyna woli, aby mężczyzna oświadczył się w tradycyjny sposób, czyli poprosił o jej rękę ojca. Jack Byrnes, nie mając wyboru, wybiera się poznać rodziców ukochanej. Na miejscu okazuje się, iż przyszły teść uważa, że nikt nie jest wystarczająco dobry dla jego córki. Żeby tego dowieść, poddaje Grega serii testów, a badanie za pomocą wykrywacza kłamstw, w piwnicy, jest tylko jednym z wielu. Pobyt u rodziców Pam staje się dla Grega piekłem.

Sobota, Polsat, 22:15, Psychopata, thriller

Helen Hudson zajmuje się zawodowo przypadkami seryjnych morderców. Zna każdy zakamarek ich mrocznej psychiki. Kiedy na ulicach San Francisco pojawia się kolejny zbrodniarz, psycholog odmawia współpracy z policją. Od czasu gdy omal nie padła ofiarą jednego z tropionych przez siebie psychopatów, nie może poradzić sobie z obsesyjnymi lękami. W obawie przed atakiem zamyka się w domu, utrzymując kontakt ze światem za pomocą komputera. Gdy giną kolejne osoby, M. J. Monahan, inspektor z wydziału zabójstw, decyduje się zwrócić o pomoc do Helen.

Niedziela, TVP1, 21:20, Zawód: pan młody, komedia romantyczna

Rok 1948. Playboy Charley Pearl ma poślubić Adele, córkę hollywoodzkiego magnata filmowego. Kilka dni przed uroczystością mężczyzna wybiera się z czwórką przyjaciół do Las Vegas na szampański wieczór kawalerski. W jednym z klubów nocnych zakochuje się od pierwszego wejrzenia w piosenkarce Vicki Anderson, dziewczynie gangstera Bugsy Siegela. Ten, odkrywszy zdradę kochanki, zmusza Pearla do poślubienia Vicki i robi z tego sensację prasową. Horner zrywa zaręczyny córki z Charleyem, ale narzeczonemu udaje się go przekonać, że padł ofiarą oszustwa.

Niedziela, TVP2, 21:10, Głęboka woda, odc. 7

Karol zatrudnia w domu ukraińską sprzątaczkę, Ludmiłę. W związku z rolą w obrazie \"Mecz bezdomnych\" aktor udaje się do ośrodka pomocy społecznej. Tam spotyka Grażynę, koleżankę z roku ze szkoły teatralnej. Gdy mężczyzna wraca do domu, zastaje przerażoną Ludmiłę. Okazuje się, że kobieta mieszka z niejakim Griszą, któremu jest całkowicie podporządkowana. Ludmiła obawia się, że Grisza może skrzywdzić jej syna. Ukrainka nie może zgłosić się na policję, bo przebywa w Polsce nielegalnie. Karol zwraca się do Grażyny i Wiktora z prośbą o pomoc.

Niedziela, TVN, 20:00, Sztos, film sensacyjny

Bohaterowie, współcześnie ludzie z pozycją, prowadzący własne, prawie legalne interesy, z nostalgią wspominają dawne czasy, kiedy to jako nic nieznaczące płotki dopiero zaczynali zbijać kapitał. Wszystko zaczęło się w Sopocie, w początku lat 70. 30-letni \"Synek\" wyszedł z więzienia. Spotyka się z Erykiem, wytrawnym szulerem. Chce wejść z nim w spółkę. Tymczasem ten podczas jednej z gier zostaje oszukany przez przyjaciela, \"Gruchę\". Postanawia się zemścić, potrzebuje sporej gotówki. Obaj jadą na Mazury, gdzie jest wielu niemieckich turystów.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

NOWOŚCI w Housie: Wszystko PONIŻEj 130 zł

Przegląd styczniowej kolekcji, w której nie brakuje ani soczystych kolorów, ani modnych fasonów. Wybierz coś dla siebie!

Antykoncepcja odchodzi do lamusa! Nie boimy się ani ciąży, ani HIV? Sekusalny ryzyk-fizyk

W minionym roku drastycznie spadła sprzedaż kondomów i pigułek hormonalnych.

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 21.01.2012 22:30
STOP ACTA! Ludzie, jeśli chcecie dalej swobodnie korzystać z internetu, wchodźcie na Google i sprawdźcie czym jest ACTA! To ustawa o CENZURZE internetu, która ma być w Polsce podpisana 26 stycznia. Nagłośnijcie sprawę! Piszcie o tym na facebooku, twitterze, na blogu, wszędzie! Jeszcze możemy to powstrzymać! Na przykład burzą w internecie!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.01.2012 12:26
Zazdroszczę czasu na oglądanie tv :O
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo