Co dziś w serialach?

Jeśli nie masz pomysłu na dzisiejsze popołudnie, spędź je w gronie serialowych bohaterów!
Co dziś w serialach?
23.01.2012

TVP1, 16:30, Moda na sukces, odc. 5570

Katie jest uszczęśliwiona faktem, że Bridget i Nick znowu są parą. Ponownie przeprasza Bridget za zniszczenie jej małżeństwa. Bill Spencer za wszelką cenę usiłuje zaniżyć wartość Domu Mody Forresterów, aby móc kupić go po najniższej cenie.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2213

Zestresowanego z powodu wyznań Małgorzaty Jerzego zaczynają męczyć nocne koszmary. Elżbietę martwi przedłużający się pobyt Jasia w szpitalu. Po rozmowie z rodzicami na temat Martyny Maciek jest kompletnie załamany. Monikę niepokoją pomysły Feliksa dotyczące nowego biznesu. Danuta zwierza się Krystynie z odczuć na temat spotkania z Sandrą. Tęskniący za Martyną Maciek rozmawia z nią przez komunikator internetowy. Gdy na ekranie komputera oprócz ukochanej widzi także Tomka, rozbija monitor.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 691

Sabina ma dosyć bezczynnego siedzenia w Warszawie, chce wracać do Jastrzębiej Góry. Kajtek postanawia znaleźć mamie pracę. W tym celu odwiedza salon fryzjerski Bogumiła. Piotr i Marta zaczynają spędzać ze sobą coraz więcej czasu. Robert zarzuca Walawskiemu, że zatrudnił się w wydawnictwie, by być bliżej Marty. Dochodzi do kłótni, w efekcie której Romanowski spędza noc poza domem. Babcia Przemka umiera. Malwina pożycza od rodziców samochód, mimo obiekcji matki, jedzie do ukochanego.

TVP2, 20:40, M jak miłość, odc. 884

Zduńscy wciąż są skłóceni, dlatego ich żony organizują braterskie pojednanie. Lecz problemy Piotrka na tym się nie kończą. Gdy prawnik przychodzi do kancelarii, Werner wyrzuca go z pracy. Paweł kontaktuje się z firmą farmaceutyczną, którą poleciła mu teściowa. Kasia zapowiada Markowi, że jeśli pojawi się zagrożenie, wyjedzie z Grabiny - nie chce, by zemsta mafii dosięgła Mostowiaków. Ula i Natalka proszą nową przyjaciółkę o radę. Okazuje się, że Ula chce pojechać na kilka dni do Olka, do Warszawy.

ula m jak miłość

TVN, 17:55, Julia, odc. 16

Julia i Maciek chcą wyznać prawdę Janickim. Doktor Małecka krzyżuje im plany. Dochodzi do awantury. Następnego dnia Janek próbuje dowiedzieć się szczegółów wydarzenia. Rodzice ucinają rozmowę. Jest oczywiste, że to dla nich krępujący temat. Tego samego dnia między Moniką a Jankiem dochodzi do nieporozumienia, wskutek którego postanawiają się rozstać. Monika jest wściekła i wyładowuje złość na Julce.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1544

Gosia przychodzi do Zuzy i Kamila z prośbą, by mogła u nich przenocować. Jest bardzo zdenerwowana. Wojtek proponuje Żanecie kupno samochodu, który dla niej wybrał. Ta nie jest zainteresowana. Ewa sugeruje jej, że to tylko pretekst do kolejnych spotkań. Igor zatwierdza artykuł napisany w sposób niezgodny z wytycznymi szefowej. Ryzykuje zwolnienie dyscyplinarne.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1430

Igor odwiedza matkę Izabeli w domu opieki. Błażej próbuje przekonać do siebie Ewę. Jej jest przykro, że rozstał się z Grażyną, ale nie zamierza być dla niego pocieszeniem. Odmawia, kiedy Błażej zaprasza ją na randkę. Izabela wynajmuje Franka, by zdobył dla niej informacje dotyczące Igora i jego przeszłości. Paweł wraca do domu po kolejnej nieprzespanej nocy, spędzonej przy łóżku Anny. Hubert wyjeżdża za miasto na rajd. Spotyka w hotelu Iwonę, która z tej okazji przyjechała z Berlina. Tymczasem Marysia postanawia dołączyć do ukochanego.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Wasza Szafa: Wiecznie uśmiechnięta Julia KOCHA second-handy!

W jej garderobie królują skórzane spodnie i obłędne botki.

Kolorowe soczewki kontaktowe (FAJNE?)

Dzięki nim można wzmocnić naturalny kolor oka lub całkowicie go zmienić!

 

Polecane wideo

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 23.01.2012 19:41
Lubi ktoś opowiadania o skokach? Jeśli tak, to zapraszam na: www.lieber-aus-afrika.blog.onet.pl Liczę na szczere komentarze, bo nie wiem, czy dalej mam publikować, to opowiadanie.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.01.2012 07:33
ale masz zachciajki.pozazdroscic. naprawde idz spac .
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.01.2012 00:38
kocham m jak miłość chciałabym być Natalą, albo lubie jeszcze Julie !
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie