Co dziś w serialach?

Sprawdź, co nowego wydarzy się w „Julii”, „Pierwszej miłości” i innych serialach!
Co dziś w serialach?
20.01.2012

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2212

Zyta zwierza się Kindze z problemów z Rutką. Szef zwolnił ją z pracy, gdy przyłapał ją na szperaniu w swoich rzeczach. Michał przypadkiem podsłuchuje rozmowę. Krystyna ostrzega Danutę przed spotkaniem z Sandrą. Elżbietę niepokoi stan zdrowia Jaśka. Rodzice informują Maćka o nowym narzeczonym Martynki. Małgorzata opuszcza dom Oskara. Z tej okazji przygotowuje pożegnalną kolację. Sandra opowiada Danucie o poronieniu. Ostrzega ją przed Stiepanem.

TVP2, 20:15, Na dobre i na złe, odc. 469

Przemek wraca do pracy w Leśnej Górze. Nauczyciel Amelki, Tomek, trafia do szpitala na obserwację. Nie wiadomo, co mu jest. Agata ma pewne podejrzenia, ale nie odbiera wyników badań, bo Paweł uprowadza ją z pracy. Pod pozorem poinformowania szpitala o stanie pacjenta, udaje jej się telefonicznie przekazać wiadomość, gdzie się znajduje. Wiki i Przemek przybywają na miejsce. Lewicki grozi, że zabije Agatę i siebie. Karen informuje Zosię o swojej bliskiej znajomości z Kubą. Amelka prosi Piotra, by poszedł z nią do szkoły na Dzień Bohatera.

julia tvn

TVN, 17:55, Julia.html\"" title="\">Julia, odc. 15

Julia.html\"" title="\">Julia zastanawia się, czy wyznać mamie prawdę o umowie, którą zawarła z Maćkiem. Ma wyrzuty sumienia, że okłamuje najbliższych. Kasia ma problemy z Polą, a Krzysztof jej nie pomaga. Tadeusz dowiaduje się, że mama Julii jest w Krakowie. Zaprasza ją na kolację, ale wieczorem Alicja i Natalia mają wyjechać do Lubawic. Julia.html\"" title="\">Julia postanawia powiedzieć Janickim prawdę.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1429

Śmiałek organizuje kolację, na którą zaprasza Malwinę. Tymczasem Wiktoria znajduje kolejne listy należące do jej matki, z których wynika, że ojcem Malwiny jest Marian Śmiałkowski, listonosz z sąsiedniej wsi. Błażej mówi Ewie, że jest dla niego ważna i chciałby być dla niej kimś więcej niż tylko kolegą. Igor robi Izabeli niespodziankę, zjawiając się bez zapowiedzi z bukietem kwiatów w Kulczycki Corporation. Na widok Artura ponownie uderza Izabelę w twarz. Ta upada na ziemię. Igor zarzuca jej, że go sprowokowała.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Wasza Szafa: Wiecznie uśmiechnięta Julia KOCHA second-handy!

W jej garderobie królują skórzane spodnie i obłędne botki.

Kolorowe soczewki kontaktowe (FAJNE?)

Dzięki nim można wzmocnić naturalny kolor oka lub całkowicie go zmienić!

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 20.01.2012 11:34
POKAŻ PACHE!!!!!!!!!!!!!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.01.2012 11:18
mody na sukces dziś nie będzie, co za strata :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.01.2012 10:00
ja nawet lubie na dobre i na złe oglądac
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo