Co dziś w serialach?

Kogo tym razem wyleczy doktor House? Co nowego wydarzy się w życiu Julii?
Co dziś w serialach?
19.01.2012

TVP1, 16:30, Moda na sukces, odc. 5569

Bill odkrywa prawdę dotyczącą Katie. Okazuje się, że Donna jest jej siostrą. Nick jest załamany zachowaniem Owena. Wyszło na jaw, iż mężczyzna umawiał się jednocześnie z dwiema kobietami - Bridget oraz z jego matką. W ręce Bridget wpada list autorstwa Katie. Donna żąda od Billa wyjaśnień dotyczących Katie. Bridget rozmawia z Nickiem na temat przyszłości ich związku.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2211

Agnieszka czuwa przy Zosi. Tłumaczy córce, że miała wstrząśnienie mózgu i musi zostać w szpitalu. Ola wypytuje Ewę o konsekwencje, jakie mogą czekać siostrę. Monika jedzie z Feliksem do dentysty. Opowiada lekarzowi o wypadku ukochanego. Po wyjściu z gabinetu zdenerwowany Feliks narzeka na stomatologa i przez nieuwagę przewraca się na ulicy. Mama Martynki wyznaje Lubiczom, że wiąże przyszłość córki z Tomkiem, sąsiadem, którego Maciek widział. Zyta szpera w dokumentach Rutki. Zaintrygowana ich zawartością nie zauważa stojącego w drzwiach szefa.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 690

Jola jest zażenowana zaangażowaniem Janka w akcję sprzątania psich kup. Mężczyzna uważa, że pewnego dnia ona i ich syn będą z niego dumni. Marta odkrywa, że Piotr ma zostać dyrektorem finansowym wydawnictwa. Gdy Robert dowiaduje się o tym od Walawskiej, urządza jej scenę zazdrości. Ksawery przyjeżdża do Kasi, prosi o jeszcze jedną szansę. Oksana mówi Stefanowi, że jego córka ma problem. Kasia wyznaje Sarze, że nie potrafi wybaczyć Ksaweremu.

TVP2, 20:40, Dr House, odc. 152

Mechanik naprawiający lodówki wygrywa dużą sumę pieniędzy. Mężczyzna stara się odnaleźć kobietę, spotkaną 20 lat temu. W trakcie poszukiwań doznaje paraliżu nogi. Lekarze odkrywają, że pacjent choruje na raka. W szpitalu zjawia się poszukiwana Jennifer. Foreman i Chase zakładają się, czy któryś z nich potrafi się zmienić. Matka Cuddy, Arlene, grozi szpitalowi pozwem za działania, które spowolniły jej rekonwalescencję.

dr house

TVN, 17:55, Julia, odc. 14

Julia próbuje dowiedzieć się od Darka, dlaczego Janek tak ostro zareagował na jego widok. Ukrywanie przed matką układu z Maćkiem przychodzi dziewczynie z coraz większą trudnością. Alicja dochodzi do wniosku, że córka się jej wstydzi, dlatego nie chce pokazać jej, gdzie pracuje. W tej sytuacji Julia postanawia zabrać mamę i Natalkę do kliniki. Monika wykorzystuje to, aby zaszkodzić Julii.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1543

Wojtek namawia Piotra do udziału w kolejnej imprezie. Czubak dzwoni do żony. Gosia mówi, że zostanie u babci jeszcze kilka dni. Danka namawia córkę, by zrobiła Piotrowi niespodziankę, wracając wcześniej. Igor dowiaduje się, że Nina przygotowała nowe wytyczne dla dziennikarzy. Wszyscy w redakcji są poruszeni. Obawiają się, że zmiany doprowadzą do przekształcenia gazety w tabloid. Maria i Tadeusz zastanawiają się, jak wyglądałoby ich życie, gdyby nie padli ofiarą intrygi. Mężczyzna daje Marii do zrozumienia, że nie wszystko jest stracone.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1428

Śmiałek przypomina sobie miłosne zauroczenie Ireną Dąbek. Ogłasza uroczyście, że uznaje Malwinę za swoją córkę. Grażyna proponuje Błażejowi wspólny wyjazd na Teneryfę. Chłopak wykręca się. Wychodzi z domu, by spędzić czas w towarzystwie Ewy. Kiedy wraca, zastaje Grażynę pijaną. Kobieta chce, by Błażej przyznał, że zakochał się w Ewie. Kingę niepokoi dziwne zachowanie Marka i Adama. Wyraźnie coś przed nią ukrywają. W tym samym czasie Adam uczy Marka kolejnych kroków tańca towarzyskiego.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Wasze Listy: „Jestem w ciąży, czuję pożądanie. Narzeczony nie chce się kochać!”

Marta boi się, że jej narzeczony ją zdradzi. Nie rozumie, czemu facet boi się seksu!

Suknie ślubne ZIEŃ (Inspirujące zdjęcia z pokazu! Piękne, kobiece & romantyczne)

W sobotę podczas Polskiej Gali Ślubnej projektant pokazał kolekcję białych sukni.

 

Komentarze (9)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 19.01.2012 21:16
Gosia wyszła za mąż za geja ;D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.01.2012 19:04
Nie lubię Dr Chasea, moja najbardziej znielubiona postać z Housa :P
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.01.2012 18:55
jak można oszpecić takiego faceta tak paskudną obróbką...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.01.2012 14:51
Marek będzie miał romans z Adamem :D!
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 19.01.2012 14:34
Jesse Spencer!!! :*
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo