Co dziś w serialach?

Jak potoczą się dalsze losy serialowych bohaterów?
Co dziś w serialach?
16.01.2012

TVP1, 16:30, Moda na sukces, odc. 5566

Pogarsza się relacja pomiędzy Ridge'em i Brooke. Przyczynił się do tego Rick, który za wszelką cenę usiłuje wrócić do Steffy. Stephane stara się wykorzystać sytuację i przekonać Ridge'a, aby ponownie związał się z Taylor.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2208

Norbert myśli o rozstaniu z Olą. Uważa, że nie ma prawa obarczać jej swoją chorobą. Matka Martynki przekonuje Rysiów, iż powinni przygotować syna na to, że ślubu nie będzie, gdyż Martynka nie jest tak zaangażowana emocjonalnie, jak Maciek. Krystyna odprowadza Stiepana na lotnisko. Jasiek z Rafalskim wybierają się na tydzień do Bałtowa. Jednak przed wyjazdem chłopak zaczyna się źle czuć. Danuta odwiedza Krystynę i opowiada jej o rozmowie z Vujkovicem.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 687

Szymon odkrywa, że Iza zrezygnowała z pracy w kancelarii. Wkrótce dowiaduje się od Blanki, że jej siostra postanowiła zostać w Australii na stałe. W wydawnictwie Marty zjawiają się funkcjonariusze policji gospodarczej, przesłuchują pracowników, zabezpieczają sprzęt. Okazuje się, że oprócz Barczaka w malwersacje byli zamieszani główna księgowa i dyrektor finansowy. Marta zwierza się Piotrowi. Hubert ukrywa przed rodziną, że przeprowadził się do Patrycji. Między zakochanymi dochodzi do spięć. Agata wyznaje Marii tajemnicę brata.

TVP2, 20:40, M jak miłość, odc. 882

Marta bierze w końcu ślub z Andrzejem. Tuż po ceremonii Agnieszka prosi Wojciechowską o chwilę rozmowy. Wspólnicy z Gabro idą na kolację z nowym klientem Zajdlem. Mirka postanawia zatrudnić w firmie Jankowskiego, co nie podoba się Irkowi. Matka Asi sugeruje Pawłowi, że powinien zmienić pracę na bardziej ambitną.

 

julia

TVN, 17:55, Julia, odc. 11

Tadeusz zleca Julii i Maćkowi opracowanie kampanii reklamowej dla kliniki. Julia wpada na pomysł, by całe przedsięwzięcie oprzeć na historii rodziny Janickich. Hanna jest temu przeciwna. Maciek proponuje Julii, aby działali po swojemu. Janicka jest wściekła, gdy widzi syna i Julię przeglądających rodzinne pamiątki. Rodzina Kasi ma problemy finansowe.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1540

Weronika chce porozmawiać z Adamem o jego problemie z alkoholem. Dochodzi do kłótni. Smolny pyta Kingę, czy nadal ma kłopoty z dzieckiem. Brzozowska zwierza mu się, że największym problemem są długi jej męża. To dlatego tak bardzo zależy jej na pracy w wydawnictwie. Honorata wypytuje syna o Nicole. Mikołaj twierdzi, że dziewczyna przyjechała do Polski na stypendium. Prosi Nicole, by nie mówiła nikomu, co wydarzyło się w Las Vegas.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1425

Dzięki wsparciu Anety "Barbarian" odzyskuje koncesję na alkohol. Igor radzi Florczakowi, by dla własnego dobra wyjechał z Polski. Marysia opowiada Kindze o planach na przyszłość. Kuzynka oznajmia jej, że wyjazd do Berlina i ślub z Hubertem są złymi pomysłami. Franek przesiaduje w parku, by spotkać swoją ukochaną. Artur robi Izabeli wyrzuty, że spotyka się z nieodpowiednim mężczyzną. Igor źle reaguje, widząc Kulczyckiego obok Izabeli. Kiedy Izabela zamierza przełożyć spotkanie z nim, ten nie wytrzymuje i uderza ją w twarz.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Najlepsze licea & technika w PL: 1. miejsce ZNOWU dla Torunia! Jak plasuje się Twoja (była) szkoła?

W tym roku triumfują jeszcze Wrocław i Szczecin.

Z rodzicami czy "na swoim"? Polakom na studiach (i po) najwygodniej jest u mamy

24 lata przyjęło się za umowną granicę i maksymalny termin wyprowadzki od rodziców.

Polecane wideo

Komentarze (9)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 16.01.2012 19:12
"julia" co za paskudne dziewcze fuu... oglądam ale kibicuje czarnemu charakterowi haha pierwszy raz w zyciu ;p
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.01.2012 13:38
Julia tandeta bogacz zakochuje się w biedocie i ktoś chce ich rozdzielić..masakra
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.01.2012 11:42
ja tam czekam na nowy odcinek gossipu..
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.01.2012 10:09
ja oglądam. warto. bije na głowę Majkę i to z Muchą.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.01.2012 09:59
ogląda ktoś tą Julię? Warto?
zobacz odpowiedzi (4)

Polecane dla Ciebie