Co dziś w serialach?

Nie czekaj do wieczora i już teraz sprawdź, co nowego wydarzy się w Twoich ulubionych serialach!
Co dziś w serialach?
13.01.2012

TVP1, 16:30, Moda na sukces, odc. 5565

Taylor wyjaśnia Ridge'owi, dlaczego ślub jego i Brooke jest nieważny. Podkreśla fakt, iż Brooke nie wspiera go w sprawie Ricka oraz to, że ona go traktowała inaczej. Na koniec go całuje. Steffy i Brooke mówią Rickowi, że Ridge po obejrzeniu nagrania jest jeszcze bardziej wściekły. Brooke żąda, aby Rick i Steffy się pożegnali, tym razem na dobre. Kiedy zostawia ich samych, Rick na próżno proponuje Steffy, żeby razem gdzieś wyjechali. W końcu prosi ją, żeby zachowała na pamiątkę pierścionek zaręczynowy.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2207

Ola rozmawia z lekarzem o Norbercie. Chłopak zostanie w szpitalu najwyżej tydzień, ale obronę pracy magisterskiej trzeba przesunąć. Niestety, promotor wyjeżdża na dłużej do Kanady. Smutna Ola szuka pocieszenia w domu rodzinnym. Pułkownik martwi się o Zytę. Po wizycie u Rutki chce porozmawiać o córce z Jerzym. Maciek odmawia wyjazdu na tournee bez Martyny. Danuta znajduje za wycieraczką samochodu kartkę od Sandry Lisek z prośbą o kontakt. Podpytuje Krystynę, czy wie, o co może chodzić.

TVP2, 20:15, Na dobre i na złe, odc. 468

Paweł przekonuje Agatę, że nachodzi go niezrównoważona kobieta, która uważa się za jego żonę. Mąż zapewnia Lewicką, że Dorota nie będzie ich już niepokoić. Ludmiła dostaje wypis z kliniki Falkowicza, jest zaskoczona dodatkowymi kosztami leczenia. Kobieta odtrąca Przemka, uważając, że do niej nie pasuje. Jako nowy ordynator chirurgii Falkowicz przygląda się pracy szpitala. Do placówki trafia mężczyzna raniony włócznią. Przemek dostaje wezwanie do kobiety, na którą napadł mąż. Z dokumentów wynika, że poszkodowana to żona Pawła.

julia

TVN, 17:55, Julia, odc. 10

Julia chce się wykazać w pracy. Próbuje wymyślić nowy sposób na promocję kliniki. Pojawia się pomysł, by Janek udzielił wywiadu w telewizji. Monika opracowuje plan, by pokrzyżować Julii plany i wciela go w życie. Julia opowiada o sytuacji kuzynce. Jest przekonana, że zaszła pomyłka, ale Kasia uważa, że Monika działała świadomie. Ostrzega przed nią Julię.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1424

Artur zjawia się w Kulczycki Corporation. Ktoś podłożył bombę w firmie. Ola składa zeznania obciążające Florczaka. Sylwia wycofuje oskarżenia wobec Kamila. Wiesława zabiera syna ze szpitala psychiatrycznego. Sylwia żegna się z rodziną Śmiałków i wyjeżdża z Wadlewa. Mówi Emilce, że Kamil ją kocha. Artur jest zazdrosny o nowego partnera Izabeli, Igora Kaczmarczyka, który jest obrońcą "Nożownika". Kulczycki prosi Franka, by sprawdził dla niego życiorys prawnika.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Najlepsze licea & technika w PL: 1. miejsce ZNOWU dla Torunia! Jak plasuje się Twoja (była) szkoła?

W tym roku triumfują jeszcze Wrocław i Szczecin.

Z rodzicami czy "na swoim"? Polakom na studiach (i po) najwygodniej jest u mamy

24 lata przyjęło się za umowną granicę i maksymalny termin wyprowadzki od rodziców.

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 13.01.2012 10:25
Tak mnie irytuje ta Monika z Julki że masakra, co za babsztyl!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.01.2012 01:01
Artur, pies na baby, i nigdy nie odpuści, wszystko musi wiedzieć o każdym =/
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo