Co dziś w serialach?

Spędź czwartkowe popołudnie w gronie serialowych bohaterów.
Co dziś w serialach?
12.01.2012

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5564

Steffy jest pod wrażeniem płyty o Phoebe, którą dał jej Rick. Mówi mu, że uważa go za dobrego człowieka i że znów mogą być razem, jeśli on pogodzi się z Ridgem. Donna przychodzi do gabinetu Billa Spencera i żąda, by zakończył program Stephanie w Internecie. Taylor mówi Ridge'owi i Brooke, że Rick znów zabiega o względy Steffy.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2206

Darek tłumaczy żonie, że między nim a Kają do niczego nie doszło. Wypili zbyt dużo wina i pewnie dlatego ich pocałunek wyglądał bardzo poważnie. Maciek upiera się, żeby pojechać do Martynki. Grażynka zgadza się, ale dzwoni także do matki dziewczyny. Okazuje się, że Martyna ma zapalenie oskrzeli. Matka Zyty jest niezadowolona z faktu, iż córka zwolniła się z pracy. Ola przypadkowo słyszy, że Norbert rozmawia z matką. Początkowo myśli, iż to rozmowa telefonicznaa ale okazuje się, że chłopak prowadzi emocjonalny dialog sam ze sobą.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 686

Janek jest oburzony, że niektórzy właściciele psów nie sprzątają po pupilach. Inicjuje akcję "Twój pies, ty sprzątasz". Maria przekazuje dzieciom prezenty od Borysa, mówi im o wyjeździe Sacewicza. Związek Alka i Iwony przechodzi poważny kryzys. Maria stara się ich pogodzić. Sara wspiera zrozpaczoną Kasię, która ukrywa prawdę przed Stefanem, unika też spotkania z bliskimi. Ksawery dochodzi do siebie w Zakrzewiu. Zwierza się Alinie, że stracił wszystko, na czym mu w życiu zależało.

TVP2, 20:40, Dr House, odc. 151

Trzynastka wraca do szpitala w dniu, w którym Masters kończy studia. Zespół House'a ma nową pacjentkę - nastolatkę, która chce zostać najmłodszym żeglarzem samotnie opływającym kulę ziemską. House proponuje Masters staż na oddziale w zamian za oszustwo. Ta godzi się, ale potem oszukuje szefa. House wyrzuca ją. Masters, która rozpoczęła staż na chirurgii, wciąż myśli o przypadku żeglarki. Wysuwa pewną hipotezę, ale rzeczywistość okazuje się bardziej skomplikowana.

serial Julia

TVN, 17:55, Julia, odc. 9

Maciek próbuje udobruchać rodziców i przekonać ich, aby dali Julii jeszcze jedną szansę. Dziewczyna jest załamana. Przeprasza Janka, chociaż on nie ma do niej żalu. W tym czasie do Julii dzwoni Hanna i prosi ją o spotkanie. Dziewczyna dowiaduje się, że Darek pomógł jej mamie. Jest wdzięczna, ale daje mu do zrozumienia, że do niego nie wróci. Janek i Anita widzą ich razem.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1539

Włodkowi jest wstyd, że swoim zachowaniem zepsuł żonie spotkanie klasowe. Po południu w barze zjawia się Tadeusz i wyznaje Ziębowej, że nigdy nie przestał o niej myśleć. Adam przyjeżdża po Antosię. Weronika orientuje się, że jej mąż jest pod wpływem alkoholu i nie pozwala, by zabrał dziewczynkę do szkoły. Roztocki uważa, że Weronika chce go odsunąć od córki. Roman spotyka przed blokiem piękną dziewczynę, mówiącą z amerykańskim akcentem. Okazuje się, że nieznajoma przyjechała do Mikołaja. Chłopak nie jest zachwycony tą niespodziewaną wizytą.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1423

Ola jest zła na siebie, że zmarnowała szansę, by ukarać Florczaka. Komendant musi raz jeszcze wezwać ją do sądu, by zeznawała w sprawie "Nożownika". Paweł przeprasza Marysię za to, co powiedział o Julce. Chce wiedzieć, czy jest jej ojcem. Marysia nie odpowiada. Tymczasem Hubert namawia Majkę, by za niego wyszła i aby razem wyjechali z Polski. Dzięki temu odseparują się od Pawła. Artur ma problem z wyjściem z domu. Okazuje się, że ktoś przykleił drzwi do framugi.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Najlepsze licea & technika w PL: 1. miejsce ZNOWU dla Torunia! Jak plasuje się Twoja (była) szkoła?

W tym roku triumfują jeszcze Wrocław i Szczecin.

Z rodzicami czy "na swoim"? Polakom na studiach (i po) najwygodniej jest u mamy

24 lata przyjęło się za umowną granicę i maksymalny termin wyprowadzki od rodziców.

Polecane wideo

Komentarze (6)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 12.01.2012 10:06
'co ja pacze, przyklejone drzwi' ;o
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 12.01.2012 08:57
jezu jak ja nie lubię tej Niklińskiej -,-
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 12.01.2012 07:25
hahah wyobrazam juz sobie mine Artura ;D:D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.01.2012 01:01
hahaha Artur miszcz !! "ktoś przykleił drzwi do framugi" no szok!! :D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie