Co dziś w serialach?

Streszczenia Twoich ulubionych seriali!
Co dziś w serialach?
11.01.2012

TVP1, 16:30, Moda na sukces, odc. 5563

Brooke jest oburzona występami Stephanie w Internecie. Ridge tłumaczy jej, że nie powinni reagować, bo sprawa zyska jeszcze większy rozgłos. Brooke zapewnia ukochanego, iż przekonała Ricka, by się nie zbliżał do jego córki. Rick spotyka Steffy w pracy. Mówi jej o swojej przemianie.

TVP1, 18:00, Klan, odc. 2205

Monika ma pretensje do Feliksa o ostatnie zachowanie. By udobruchać ukochaną, mężczyzna zamawia bukiet kwiatów. Zyta składa wypowiedzenie w pracy. Rutka przekonuje ją, że spróbuje oddzielić sprawy osobiste od zawodowych. Kaja prosi Darka o ratunek w sprawie deseru dla dzieci. Monika jest niezadowolona, że pracownik zajmuje się sprawami przedszkola w czasie pracy. Paweł umawia Vujkovica na spotkanie z gastrologiem. Na korytarzu El-Medu Stiepan spotyka Danutę, która ukrywa cel wizyty w klinice. Darek namawia Kaję, aby nocowała w jego mieszkaniu.

TVP1, 21:15, Rezydencja, odc. 43

Detektyw Rogacki informuje Jana, że Łukasz wcale nie został napadnięty, przeciwnie, to on sprowokował bójkę w Bożydarowie. Julia proponuje Shedi projekty Michała, co nie podoba się Jagodzie. Dochodzi między nimi do kłótni. Łukasz wyjawia Lenie, że chciałby zająć miejsce ojca. Jan liczy, że praca w fundacji zmieni syna. Jagoda jest w śpiączce. Julia i Kamil nie są w stanie znaleźć feralnego zdjęcia. E-mail ze zdjęciami Marka i żądaniem okupu zostaje wysłany do Jana.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 685

Borys odwiedza Marię, informuje ją, że wyjeżdża na stałe z Warszawy. Wyznaje, że po odrzuceniu jego oświadczyn nie umie już być tylko jej przyjacielem. Ksawery kupuje pierścionek zaręczynowy, jedzie do Klaudii. Czeka go rozczarowanie. Okazuje się, że kochanka okłamała go, dając mu nadzieję na ponowny związek, gdy Waldemar się rozwiedzie, cały czas chciała zemścić się za jego zdradę. Kończą się kłopoty Ludmiły i Kostka - Wowa i jego ludzie zostali ujęci przez policję. Jeleń wraca ze spotkania z Edytą ze 150 tysiącami złotych.

julia serial

TVN, 17:55, Julia, odc. 8

Julia urządza przyjęcie w ekskluzywnej restauracji, zgodnie z oczekiwaniami Hanny. Dziewczyna napotyka nieoczekiwane trudności. Kuzynka przychodzi jej z pomocą. Wszystko wydaje się iść zgodnie z planem, jednak przyjęcie okazuje się niewypałem.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1538

Gosia jest zawiedziona, że Witek okazał się podrywaczem. Nie rozumie, jak Piotr może się z nim przyjaźnić. Danka proponuje córce, by wspólnie odwiedziły babcię. Piotr zgadza się, ale zaraz po wyjeździe żony spotyka się z Witkiem. Przeprowadzony przez Igora wywiad ze sportsmenką ukazuje się na pierwszej stronie gazety. Okazuje się, że Nina przeredagowała artykuł, aby był ostrzejszy. Między Igorem a szefową dochodzi do bardzo ostrej kłótni. Ziębowa idzie na spotkanie klasowe, jest bardzo przejęta. Włodek zostaje w domu.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1422

Bóle porodowe Kingi okazały się fałszywym alarmem. Marek zaleca córce, by do rozwiązania nie przemęczała się. Emilka chce odwiedzić Kamila w szpitalu. Jest zaskoczona jego negatywną reakcją. Marek i Turczyk rozważają propozycję Anety. Z jej wkładem finansowym mieliby otworzyć prywatną klinikę ginekologiczną. Florczak staje przed sądem pod zarzutem zabójstwa. Sabina, Radek i Mikser składają zeznania. Ola nie wytrzymuje napięcia. Widząc napastnika, ucieka.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Z rodzicami czy "na swoim"? Polakom na studiach (i po) najwygodniej jest u mamy

24 lata przyjęło się za umowną granicę i maksymalny termin wyprowadzki od rodziców.

Jak oskubać mamę i tatę? W ten sposób kradnie 25% polskich dzieci, rodzice w szoku

Czasy się zmieniają. Podbieranie po 2 złote z portfela jest już passé.

Polecane wideo

Komentarze (8)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 11.01.2012 13:55
jaki Ksawery? :D hahaha
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.01.2012 12:40
" Ksawery kupuje pierścionek zaręczynowy, jedzie do Klaudii" WALDEMAR KUPI PIERŚCIONEK PAPILOTKU:***
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.01.2012 11:10
hahaha głupia Olka, taką wielką traumę ma, ale czemu? co, zgwałcił ją, że się go tak boi?! nie, tylko napadł ! =/ więc powinna powstrzymać swoje emocje na wodzy i zeznawać, żeby dalej mógł siedzieć w pudle.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 11.01.2012 09:55
Na stronie "Barw Szczęścia' jest identyczny błąd
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.01.2012 00:32
chyba waldemar kupuje pierścionek i jedzie do klaudii a nie ksawery
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie