Co dziś w serialach?

Co ciekawego wydarzy się dziś w Twoich ulubionych serialach?
Co dziś w serialach?
10.01.2012

TVP1, 16:30, Moda na sukces, odc. 5562

Thorne pokazuje Erykowi, co Stephanie mówi o nim w Internecie. Okazuje się, że na dodatek prezentuje kompromitujące go zdjęcie. Oburzona Donna jedzie do Stephanie. Za zgodą Jackie Owen spotyka się z Bridget. Nagle dzwoni Jackie i wzywa go do sauny w suterenie. Owen oznajmia jej, że chce się związać z Bridget.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2204

Michał jedzie do biura Rutki. Dochodzi do szarpaniny. Czesia wyjeżdża do Brzezin. Zapewnia Kaję, że może liczyć na Darka. Na uczelni Krystyna zauważa, iż Vujković jest zdenerwowany przed wykładem. Okazuje się, że Danuta będzie wśród słuchaczy, stąd bierze się trema profesora. Nieświadoma sytuacji Stasia wypytuje Michała o zdrowie Zyty. Chojnicki nie wytrzymuje i wykrzykuje cioci prawdę. Zdenerwowany wychodzi. Zmęczona Kaja zbiera się do domu. Martwi się, że może zaspać do pracy. Darek proponuje jej nocleg.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 684

Ludmiła zostaje wezwana na komendę. Michał wspiera ją w trudnych chwilach. Edyta dowiaduje się od Kostka o napadzie na Ludmiłę. Kinga ma za złe Ksaweremu, że nie odważył się jej powiedzieć, że dziecko zmarło. Przy okazji wyznaje, że Gabriel jej wybaczył i spróbują odbudować związek. Kasia żąda, by Ksawery wyprowadził się z jej domu. Oznajmia, że to koniec ich małżeństwa. Władek mówi Maćkowi o prośbie Kajtka.

TVP2, 20:40, M jak miłość, odc. 881

Szef zdradza Pawłowi, że myśli o ślubie z Sylwią. Kupił już pierścionek zaręczynowy. Liberadzka zjawia się u Zduńskich. Laura nie ma pieniędzy, straciła dach nad głową, chce na jakiś czas zamieszkać razem z Asią i Pawłem. Marta spędza wieczór panieński z siostrami w Grabinie. Małgosia wciąż się waha, czy powiedzieć jej o zdradzie Andrzeja. Barbara rozmawia z policjantem Robertem o kłopotach Jarka. Później zapewnia nastolatka, że zawsze może liczyć na jej pomoc. Robert spotyka się z Kasią, która mówi o problemach z mafią.

julia

TVN, 17:55, Julia, odc. 7

Julia dowiaduje się, że jej mama straciła pracę. Obwinia Darka, który wszystkiego się wypiera. Tego samego dnia dziewczyna dostaje pierwsze poważne zadanie służbowe - ma się zająć organizacją przyjęcia dla Janka. Chce, by odbyło się ono w restauracji Kasi, ale pomysł nie podoba się Hannie Janickiej.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1537

Ziębowa ma nadzieję, że Żaneta polubi Wojtka. Kobieta zarzeka się, że to niemożliwe, jednak gdy ma wypadek samochodowy od razu dzwoni do Szulca. Brzozowscy mają pójść z Ignasiem do psychologa. Kinga obiecuje, że wyrwie się z pracy, ale dyrektor zarządza ważne zebranie. Kobieta dzwoni do męża i prosi, żeby sam zabrał Ignasia do lekarza. Michał jest zdenerwowany, że dla Kingi praca jest ważniejsza od rodziny. Gosia przygotowuje wykwintny obiad, ponieważ szef Piotra ma przyjść z wizytą. Podczas spotkania rozmowa przybiera nieoczekiwany obrót.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1421

Lekarz mówi Pawłowi, że Anna może nie wybudzić się ze śpiączki. Paweł zrzuca winę na Marysię. Mówi jej, że jeśli straci Anię, to zabierze jej Julkę. Rzeczoznawca zjawia się u Żukowskich, by wycenić mieszkanie, którego wartość zwiększy zabezpieczenie kredytu pod budowę i wykończenie domu. Emilka i Mirek wracają do Wadlewa. Emilka jest zaskoczona, że nie ma Kamila. Turczyk spotyka Anetę. Opowiada jej o złej sytuacji finansowej i zawodowej swojej oraz Marka. Później Pałkowska składa Żukowskiemu ofertę biznesową.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Życie w 45 sekund: TO zobaczymy przed śmiercią? (Ostatni seans na podstawie wspomnień ze śmierci klinicznej)

Artystyczna wizja Chrisa Milka powstała na podstawie relacji ludzi, którzy otarli się o śmierć.

Oto wibrator z czasów PRL!

W epoce Gierka był reklamowany jako turystyczny aparat do masażu szyi.

Polecane wideo

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 10.01.2012 16:49
a ja nie trawie tej aski z m jak milosc.owinela sobie pawla wokol palca i robi z nim co chce.pewnie sie jeszcze okarze ze zostawi go dla tego swojego bylego
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.01.2012 15:20
o co chodzi z kasia z m-ki i ta mafia ?? byla juz o tym mowa, przegapilam?? czy tak sie rozwija ten wątek ze rozwinać sie nie moze
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 10.01.2012 10:14
kto ogląda modę na sukces palec pod budkę :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.01.2012 10:09
Zwykle nie komentuję, ale ta anka sobie zasłużyła. Zakała serialu, to ona kłamała, straszyła Marysie, a teraz taka biedna no. Ten paweł to jednak głupi.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie