Co dziś warto obejrzeć w telewizji?

Sprawdź, co na dzisiejszy wieczór proponują najpopularniejsze stacje telewizyjne!
Co dziś warto obejrzeć w telewizji?
06.01.2012

TVP2, 20:15, Na dobre i na złe, odc. 467

Po udanej operacji Zapała odwiedza Ludmiłę. Poznaje słynnego chirurga, Falkowicza, który rozważa przyjęcie posady w Leśnej Górze. Agata dowiaduje się, że powinna jak najszybciej podjąć starania o dziecko. Godzi się z mężem, ale szczęście Lewickich zakłócone zostaje wizytą Doroty, żony Pawła. Sambor obchodzi 40. urodziny. Od jakiegoś czasu źle się czuje. Niektórzy uważają, że to efekt zbyt częstego picia alkoholu. Nina odkrywa, że przełożony zatruł się jadem kiełbasianym. Czuwa przy nim całą noc. Anka przywozi do szpitala swojego chłopaka.

TVP2, 21:15, Nawiedzony dwór, komedia

Jim Evers handluje nieruchomościami. Pewnego dnia postanawia wykorzystać podróż służbową do wystawionej na sprzedaż posesji poza miastem i zabrać ze sobą żonę i dzieci, aby choć w ten sposób wynagrodzić im notoryczną nieobecność. Rodzina trafia do tajemniczego dworu, gdzie pełno jest duchów i niesamowitych zjawisk. Okazuje się, że żonie Jima grozi wielkie niebezpieczeństwo. Aby zdjąć klątwę ciążącą na mieszkańcach dworu, demoniczny pan Gracey musi poślubić Sarę. Jim i dzieci starają się uratować mamę.

TVN, 17:55, Julia, odc. 5

Maciek zamierza wyjechać z kraju. Matka nalega, by przed wyjazdem przyprowadził Julię na kolację. Z kolei ojciec informuje Maćka, że ma wobec niego i Julii pewne oczekiwania. Niespodziewanie zjawia się Darek. Wyznaje Julii miłość i prosi, by do niego wróciła. Przyparta do muru dziewczyna decyduje się pójść na kolację do Janickich. Przed posiłkiem Maciek informuje dziewczynę o oczekiwaniach ojca, z których trudno będzie im się wycofać.

TVN, 20:00, Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia, film fantastyczny

Dzielny hobbit Frodo Baggins stawia czoła Władcy Ciemności Sauronowi, starając się nie dopuścić, by magiczny pierścień dostał się w jego ręce. Wraz z wiernymi przyjaciółmi: czarodziejem Gandalfem, elfem Legolasem, krasnoludem Gimlim oraz Aragornem, Boromirem, Samem, Merrym i Pippinem, wyrusza w pełną niebezpieczeństw podróż, której celem jest zniszczenie pierścienia w miejscu, w którym został wykuty - w wulkanicznym ogniu Góry Przeznaczenia. Losy świata zależą od powodzenia tej misji.

Polsat, 20:00, Jumanji, film fantastyczny

Opowieść ma początek w XIX wieku. Dwóch chłopców zakopuje nocą w lesie tajemniczą skrzynkę. Mija sto lat. W miejscu, w którym rósł las, stoi fabryka. Wychodzący z niej syn właściciela, Alan, słyszy dobiegający z wykopów odgłos tam-tamów. Podążając tym tropem, odkrywa drewnianą skrzynkę. Znajduje się w niej gra planszowa. Chłopiec wtajemnicza w sprawę przyjaciółkę, Sarę Whittle. Podczas nieobecności rodziców w domu rozpoczynają rozgrywkę. Wówczas dochodzi do nieprzewidzianych wydarzeń.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

„W Sylwka upiłam się do nieprzytomności, ona to wykorzystała i uwiodła mojego faceta!”

Karola utwierdziła się w przekonaniu, że kobiety bywają podłe i bezwzględne.

Ciuchy gwiazd VS Twoja szafa (Zobacz, czego Ci brakuje i znajdź to na wyprzedażach!)

Mnóstwo modowych inspiracji na nowy rok.

Polecane wideo

Komentarze (12)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 10.01.2012 19:48
"Julia" to taka mieszanina seriali: "Brzydula", "Majka" i "Prosto w serce". Kolejny serial o tym jak to biedna dziewuszka zakochuje się w swoim szefie,a on ma bogatą i piękna narzeczoną. Obejrzałam jeden odcinek, bo myślałam, że to coś ciekawego i polski pomysł, podobno nie jest robiony na licencji zagranicznej, ale się zawiodłam te same wątki co wcześniej , brak akcji, drętwa i sztywna gra- nuda. Wolę już "Przepis na życie"- fajny polski serial, można się pośmiać, coś się dzieje. A w tej "Julii" nic, nuda. Ciekawym serialem na licencji była "Brzydula", tam się chociaż coś działo i doskonała gra aktorska, ale ostatni odcinek tak zrobili na łapu-capu, a tak po za tym to był fajny serial.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.01.2012 03:09
ja lubie takie seriale
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.01.2012 20:21
brzydlua, majka, prosto w serce, julia... wszystko to dokładnie to samo, ta sama historia, taka sama akcja serialu... wszystko na jedno kopyto. czy zamiast całego mnóstwa tych brzydlu, julii itp. nie mogą wyprodukować jakiegoś dobrego serialu? czy to naprawdę w dzisiejszych czasach naprawdę niemożliwe jest zrobić coś porządnego zamiast kiczowatych produkcji wszystkich na jedno kopyto? dzisiejsza telewizja - albo same reklamy, albo seriale chyba jeszcze gorsze od reklam.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.01.2012 19:03
brzydka ta Julia
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.01.2012 18:16
Król Lew na TVP1 o 20:20 oglądajcie, to jest prawdziwy HIT dnia:)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie