Co dziś w serialach?

Szykuje się leniwy wieczór w gronie serialowych bohaterów! Kogo tym razem będzie diagnozował dr House? Jak potoczą się dalsze losy Julii? Co nowego wydarzy się w "Barwach Szczęścia"?
Co dziś w serialach?
05.01.2012

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5560

Rick ulega prośbie Steffy i zgadza się na to, żeby Thomas pracował w Domu Mody Forrester. Ridge i Taylor wietrzą w tym podstęp. Uważają, że Rick chce się wkraść w łaski Steffy.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2201

Michał wyprowadza się do kawalerki Waldka. Ewa proponuje Oli zmianę opiekuna stażu. Dziewczyna jest zdezorientowana, nie wie, jaką decyzję powinna podjąć. Danuta udaje się na konsultację do Pawła Lubicza. Chce pozbyć się szpecących blizn. Za namową Kamili Bożenka spotyka się z Marcinem. Chłopak potwierdza romans Miłosza i Marty. Załamana Zyta skarży się matce na Michała, który odszedł od niej. Bożenka udaje się do szkoły tańca, by porozmawiać z Martą. Gdy pojawia się Miłosz, dziewczyna pozbywa się złudzeń.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 682

Kostek i Ludmiła boją się zemsty Wowy i jego ludzi. Kobieta zastanawia się nad wyjazdem na Ukrainę. Michał próbuje namówić brata, by poszedł na policję i złożył zeznania. Kajtek nadal bardzo przeżywa informację o homoseksualizmie ojca. Stawia Władkowi pewien warunek. Gabriel odwiedza Kasię. Dziewczyna, pewna, że to przez niego Kinga trafiła do szpitala z zagrożoną ciążą, robi mu ostre wymówki. Stan Kingi pogarsza się. Kobieta zostaje zabrana na cesarskie cięcie.

TVP2, 20:40, Dr House, odc. 150

House dowiaduje się, że Trzynastka wychodzi po półrocznym pobycie w zakładzie karnym, czeka na nią przed bramą. Była asystentka nie chce mu zdradzić, za co została skazana. Jadąc do miasta, zbaczają z drogi, by wziąć udział w dziwnych zawodach. House ma nadzieję, że Trzynastka pomoże mu zwyciężyć. Zespół diagnozuje młodego nauczyciela, który pluje krwią.

dr house

TVN, 17:55, Julia, odc. 4

Julia odwiedza kuzynkę Kasię. Opowiada jej o rozstaniu z Darkiem. Kasia i jej mąż Krzysztof oferują Julii pomoc. Nieoczekiwanie w Krakowie pojawiają się matka Julii oraz matka Darka. Tymczasem Maciek zabiera Julkę na przejażdżkę. Ponawia zaproszenie na kolację do rodziców. Dziewczyna odmawia. Wraca do Kasi. Ku jej zaskoczeniu zastaje tam mamę, siostrę, Darka i Beatę Nogaj. Darek przeprasza Julię. Dziewczyna oświadcza, że nie mogą już być razem. Twierdzi, że zostaje w Krakowie i zamierza zacząć życie od nowa.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1535

Na prośbę Weroniki Sebastian odbiera Antosię ze szkoły. Widząc córeczkę z Petrusem, Adam jest rozgoryczony. Żaneta i Wojtek oglądają samochody, które dziewczyna wcześniej wybrała z ogłoszeń. Szulc znajduje wady w każdym aucie, po czym proponuje, by spotkali się ponownie. Żaneta nie chce już jego pomocy. Samodzielnie podjęła decyzję, który samochód kupić. Kłopoty z synem nie pozwalają Kindze skoncentrować się w pracy. Kiedy Smolny dowiaduje się o problemach Roztockiej, obiecuje dokończyć zerowy numer jej pisma, zapewniając o dyskrecji.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1419

Adam i Marek szukają pracy. Adam traci nadzieję, że po wygranym konkursie uda mu się zdobyć angaż w grupie tanecznej. Marek wyładowuje frustracje na przyszłym zięciu. Łazanek i Seweryn chcą sprowokować sytuację, w której Wiktoria i Rysiek będą zmuszeni ze sobą porozmawiać. Seweryn postanawia zorganizować napad na salonik. Wiktoria rozpoznaje napastników i robi im awanturę. Tego samego dnia ktoś napada na sklep Malwiny, biorąc ją i Wiktorię jako zakładniczki.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

„W Sylwka upiłam się do nieprzytomności, ona to wykorzystała i uwiodła mojego faceta!”

Karola utwierdziła się w przekonaniu, że kobiety bywają podłe i bezwzględne.

Ciuchy gwiazd VS Twoja szafa (Zobacz, czego Ci brakuje i znajdź to na wyprzedażach!)

Mnóstwo modowych inspiracji na nowy rok.

Polecane wideo

Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 05.01.2012 09:55
Dzisiaj Pamiętniki Wampirów
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie