Co dziś w serialach?

Sprawdź, co ciekawego wydarzy się dziś w „Julii”, „Na Wspólnej” i innych serialach!
Co dziś w serialach?
04.01.2012

TVP1, 16:30, Moda na sukces, odc. 5559

Rick stanowczo sprzeciwia się zatrudnieniu Thomasa. Twierdzi, że mężczyzna wciąż stanowi dla niego zagrożenie. Brooke wspiera syna. Oskarża Taylor o próbę rozbicia jej małżeństwa z Ridge'em. W rodzinie Forresterów narasta napięcie.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2200

Zdenerwowany Michał jedzie do biura Rutki w nadziei, że dowie się czegoś na temat nagłego wyjazdu żony. Rodzice Zyty rozważają zgłoszenie zaginięcia. Ustalają z zięciem, iż zawiadomią policję, jeśli do wieczora nic się nie wyjaśni. Bożenka wciąż myśli o Miłoszu. Kamila udziela jej cennych rad. Przed sądem Stefan czeka na przyjaciółkę Ewę. Kobieta narzeka na współpracę z Olą; proponuje zmianę opiekuna stażu dla dziewczyny. Stefan prosi, żeby wstrzymała się z ostateczną decyzją. Zyta wraca do domu. Wyznaje Michałowi, iż jest w ciąży.

TVP1, 21:15, Rezydencja, odc. 41

Basia wprowadza się do Krzysztofa. On zgadza się zostać konsultantem medycznym fundacji. Gracja przedstawia Urszuli przystojnego malarza Roberta. Dawid proponuje Marysi, że nauczy ją jeździć konno. Julia po raz kolejny kłóci się z mężem. Jagoda szantażuje ją. Trwa pierwsze spotkanie pracowników fundacji "Balonik". Między Markiem a Krzysztofem dochodzi do spięcia.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 681

Ludmiła trafia do szpitala. Kostek ma ogromne poczucie winy, nie odstępuje ukochanej. Gdy w szpitalu pojawia się policjantka, Ludmiła, w obawie przed zemstą Wowy, okłamuje ją, że nie wie, kto był sprawcą napadu. Prosi Kostka, aby on także skłamał w tej sprawie. Sara sprawdza się w roli instruktorki jogi. Pełna entuzjazmu, proponuje Anicie wprowadzenie nowych zajęć do oferty klubu. Zajęta opieką nad Jasiem Basia zaniedbuje Zenka. Mężczyzna żali się Zdzisiowi.

julia

TVN, 17:55, Julia, odc. 3

Julia informuje zaniepokojoną mamę, że zostaje w Krakowie. Zwierza się Maćkowi z rozstania z Darkiem. Chłopak proponuje, by wspólnie spędzili dzień. Najpierw pojadą do prywatnej kliniki Janickich, a następnie wybiorą się na zakupy. Niestety plan się nie powiódł. Okazuje się, że obowiązki czekają na Maćka w szpitalu. W tej sytuacji Janek oferuje Julce towarzystwo, a Maciek udostępnia im kartę płatniczą.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1534

Szymek próbuje przeprosić Olę za swoje zachowanie na studniówce. By spełnić prośbę Niny Igor do późna w nocy poprawia tekst kolegi. Ewa uważa, że syn pozwala wykorzystywać się nowej szefowej. Tymczasem w redakcji zaczynają się zwolnienia dziennikarzy. Sara próbuje przekonać ojca, że Nina wodzi za nos zarówno jego, jak i Igora. Janusz dostaje od syna zdjęcia z pobytu w górach. Oglądając je Marta jest zazdrosna i wściekła na ukochanego.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1418

Kinga nie wierzy, że zmiana otoczenia wpłynie na poprawę samopoczucia Anny i relacji między nimi. Majka nadal chce, by Hubert adoptował Julkę. Sabina nie może uwierzyć, że Grażyna współfinansowała jej firmę. Przyjaciele organizują dla Sabiny przyjęcie, by uczcić jej pierwsze sukcesy jako projektantki mody. Okazuje się, że zbiórka pieniędzy powiodła się i wszystkie dzieci dostaną lekarstwa do kontynuowania terapii. Wieczorem komendant odwiedza Olę. Informuje ją, że będzie musiała zeznawać w procesie "Nożownika".

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Styczniowe nowości H&M: Szykownie zacznij nowy rok! (Stylizacje + ciuchy + ceny)

Czyste, jaskrawe kolory zderzone z subtelniejszymi odcieniami & nowoczesne krawiectwo.

ALE O CO CHODZI? Gimnazjaliści nie mają pojęcia, na jakich zasadach odbywa się rekrutacja do liceów!

Edukacyjny chaos: Zasady rekrutacji do szkół średnich to jedna wielka niewiadoma.

 

Polecane wideo

Komentarze (9)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 04.01.2012 17:38
Nie rozumiem krytyki skierowanej w kierunku "Rezydencji" ... to nie zły serial, a już na pewno lepszy od "Na wspólnej", "Mody na sukces" i "Pierwszej miłości" ...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.01.2012 13:34
Możecie mi wytłumaczyć na czym polega ten film "Julia" ?? O co w nim chodzi ? Czy to coś na styl Brzyduli ? Chciałabym obejrzeć, ale nie wiem czy to jest fajne, a nie chciałabym się przeliczyć xD Z góry thx. : )
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 04.01.2012 12:04
a jaka pogodę masz teraz , zero śniegu , niektóre drzewa też już kwitną, a serial jest nagrywany wstecz, trochę pomyślcie
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.01.2012 10:41
Julka jest fajna!;D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.01.2012 10:01
chyba nikt tej julki nie bedzie oglądał
odpowiedz

Polecane dla Ciebie