Co dziś w serialach?

Czy Julia Rosnowska zostanie nową gwiazdą TVN?
Co dziś w serialach?
03.01.2012

TVP1, 16:20, Moda na sukces, odc. 5558

Ridge i Taylor chcą, by Thomas pracował w Domu Mody Forrester. Rick i Brooke są temu przeciwni. Marcus dotrzymuje towarzystwa Steffy. Zapewnia ją o swojej przyjaźni.

TVP1, 18:00, Klan, odc. 2199

Miłosz ma wyrzuty sumienia z powodu okłamywania Bożenki. Rozmawia o tym z Martą. Przyszedłszy do pracy, Igor zauważa, że nie ma Zyty. Próbuje się z nią skontaktować, ale bezskutecznie. Tymczasem Chojnicka dochodzi do wniosku, że potrzebuje trochę czasu na przemyślenie sytuacji. Po rozmowie z matką postanawia wyjechać nad morze. Nie dociera jednak na miejsce. Ola opowiada Norbertowi o konflikcie z kuratorką Ewą. Chłopak radzi jej, by w pracy zachowała emocjonalny dystans.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 680

Beata próbuje podjąć mediacje w sprawie Laury, ale Borys nie chce słyszeć o pogodzeniu. Maria odrzuca oświadczyny Sacewicza. Teresa uważa, że córka popełniła błąd. Ludmile i Kostkowi nie udaje się uzbierać całej sumy na spłatę długu u Wowy. Kobieta idzie przekazać pieniądze, ma nadzieję, że uda się odroczyć termin. Gdy bandyci odkrywają, że Ludmiła nie wywiązała się z umowy, próbują ją zgwałcić. Szymon odkrywa, że Dawid jest uczniem w szkole Blanki.

TVP2, 20:40, M jak miłość, odc. 879

Michał odkrywa, że Bogucki zrobił zdjęcia, które przesłano Tomkowi. Jedzie do redakcji, żąda wyjaśnień od dziennikarza. Agnieszka zaprzyjaźnia się z Martą. Wojciechowska pomaga Jance znaleźć pracę asystentki w sądzie. Irek wybiera się za granicę, by przywieźć zioła dla chorego ojca. W podróż zabiera Krzysia. Wroński poleca Mirce klienta - Romana Zajdla. Biznesmen może złożyć w Gabro duże zamówienie, ale Ziober obawia się, że jego interesy są nielegalne.

julia rosnowska

TVN, 17:55, Julia, odc. 2

Julia i Maciek wpadają w tarapaty. Janek, starszy brat Maćka, próbuje im pomóc. Wspólnymi siłami udaje im się zapanować nad sytuacją. Bracia zapraszają Julię do domu. Ku jej zaskoczeniu Maciek przedstawia ją rodzicom jako swoją dziewczynę. Janiccy zapraszają Julię na rodzinną kolację. Tymczasem Darek zwierza się Pawłowi z rozstania z dziewczyną. Kolega nakłania go, by walczył o Julkę.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1533

Marta ma żal do Janusza, że przedłużył pobyt w górach. Żaneta zaprasza Wojtka na obiad do baru na Wspólnej, by podziękować mu za zdany egzamin. Maria, cieszy się widząc ich razem. Pyta Szulca, czy zechce pomóc Żanecie w kupnie samochodu. Wojtek chętnie zgadza się. Ola ma kiepski nastrój przed wyjściem na studniówkę. Zimińscy próbują przekonać córkę, że to wyjątkowy wieczór, który warto celebrować. Szymek obiecuje Oli dobrą zabawę. Ma w zanadrzu niezawodny według siebie sposób na poprawienie dziewczynie nastroju.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1417

Wiktoria jest zła na Rysia za jego nieodpowiedzialne zachowanie. Artur odkrywa motywy działania Anny. Jest przekonany, że Julka jest córką Pawła. Kinga nie zamierza potwierdzić jego hipotezy. Trwają przygotowania do charytatywnego pokazu mody. Niestety, brakuje modeli do prezentacji. Grzegorz, Błażej, Mikser i "Kaśka" stają się modelami i wychodzą na wybieg. Grażyna zjawia się na pokazie. Sabina jest nieprzyjemna dla matki. Radek mówi jej, że Grażyna jest ich cichym wspólnikiem. Paweł informuje Kingę, że zamierzają z Anną wyjechać z Wrocławia.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Styczniowe nowości H&M: Szykownie zacznij nowy rok! (Stylizacje + ciuchy + ceny)

Czyste, jaskrawe kolory zderzone z subtelniejszymi odcieniami & nowoczesne krawiectwo.

ALE O CO CHODZI? Gimnazjaliści nie mają pojęcia, na jakich zasadach odbywa się rekrutacja do liceów!

Edukacyjny chaos: Zasady rekrutacji do szkół średnich to jedna wielka niewiadoma.

Polecane wideo

Komentarze (11)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 07.05.2012 14:20
Julia to mój film
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 03.01.2012 22:28
Zdejmijcie "Julię" i dajcie coś ciekawszego. Juz "Przystanek Alaska" byl ciekawszy... Te polskie seriale sa wszystkie takie same, nieraz nawet imiona bohaterow i ich "paranormalne przygody" sie powtarzaja. Wstyd... -"Klan"- siec karierowiczow. Kazdy z rodu Lubiczow ma prace u wysoko postawionego krewnego... -"M jak milosc" kazdy z kazdym sypia, sprzedaje narkotyki, ukrywa sie przed kims z rodziny... i te ich "oh nie wiem..." paranoja... _"plebania"- stara basn, w ktorej wszystko dobrze sie konczy i kazdy odnajduje swoje szczescie na ziemi... -"Na wspolnej" to samo co w klanie plus romanse i na sile wcisniete przygody.... podsumowujac: BIORE SIE ZA CZYTANIE KSIAZEK ;) Pozdrawiam serdecznie :) Pisałam to wczoraj i dziś tez sie z Wami podziele moimi przemysleniami.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 03.01.2012 19:33
a tvn nie ma na tylu aktorow ze prawie cala obsada z majki perfidnie w jednym serialu? o.O
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.01.2012 14:14
jaka ona jest marna. ma takie wory pod oczami i wielki nos :c
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.01.2012 08:34
no to nie oglądaj.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie