Co dziś w serialach?

Dzisiaj TVN wyemituje pierwszy odcinek "Julii". Będziecie oglądać?
Co dziś w serialach?
02.01.2012

TVP1, 16:30, Moda na sukces, odc. 5557

Brooke próbuje dodać Katie otuchy. Twierdzi, że Bridget i Nick ostatecznie się rozstali. Po spotkaniu z Owenem Bridget udaje się do firmy. Zastaje tam Nicka, który przeprasza za wyrządzoną krzywdę.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2198

Lubiczowie rozmawiają o udanym wieczorze spędzonym z Vujkovicem i jego nową partnerką. Kamila próbuje poprawić humor Bożence, która nie ma żadnych wieści od Miłosza. Podczas przerwy jedna z koleżanek opowiada Bożenie, że spotkała Kazunia w towarzystwie Marty na ekskluzywnym balu sylwestrowym. Na dowód pokazuje zdjęcie wykonane telefonem komórkowym. Bożenka jest załamana, gdyż chłopak powiedział jej, że jedzie do chorej matki. Ola i kuratorka Ewa odwiedzają podopiecznych. Po wizycie Ewa karci Olę za niepoprawną formę rozmowy.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 679

Natalia spędza ze znajomymi ze studiów pożegnalny wieczór. Irek wyznaje Zwoleńskiej miłość. Idą do łóżka. Na drugi dzień Natalia bardzo tego żałuje. Kinga i Ksawery dochodzą do porozumienia. Zawadzka obiecuje wspólnikowi, że nigdy nie będzie wracać do sprawy romansu, a dziecko wychowają razem z Gabrielem. Niestety, Gabriel odkrywa prawdę. Mężczyzna przychodzi do kancelarii. Dochodzi do szarpaniny, w efekcie której Kinga trafia do szpitala z zagrożoną ciążą. Borys ponawia oświadczyny. Maria nie wie, jak zareagować na propozycję Sacewicza.

TVP2, 20:40, M jak miłość, odc. 874

Kasia odkrywa, że w gazecie wydrukowano jej zdjęcie. Obawia się, że fotografia naprowadzi bandytów na jej ślad. Barbara znajduje broń ukrytą przez Marka, wzywa na pomoc Tomka. Anna zabiera Ulę oraz Natalkę na dwa tygodnie nad morze. Okazuje się, że kobieta, z którą spotyka się Łagoda, to Małgosia. Grażyna żąda od kuzynki wyjaśnień, chce dać Chodakowskiej nauczkę. Marta zaprasza Agnieszkę na ślub. Olszewska przyjmuje zaproszenie. Dorota dostaje pracę w laboratorium w Gdyni. Lewicki przygotowuje się do roli w serialu. Ma zagrać homoseksualistę.

 

julia tvn

TVN, 17:55, Julia, odc. 1

Tuż przed ślubem Julia dowiaduje się, że jej narzeczony rozprowadza narkotyki. Postanawia zerwać zaręczyny i uciec z rodzinnego miasteczka. Zamierza zatrzymać się u kuzynki, która mieszka w Krakowie. Zbiegiem okoliczności nie może się z nią spotkać. W ślad za Julią do Krakowa przyjeżdża Darek - porzucony narzeczony. Pragnie ją odzyskać. Dziewczyna ucieka przed nim. Podczas ucieczki przypadkiem poznaje Maćka Janickiego.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1532

Żaneta jest bardzo zdenerwowana przed egzaminem na prawo jazdy. Wojtek przychodzi, by ją wspierać. Na placu manewrowym Żaneta dobrze sobie radzi, natomiast jazda w mieście kończy się awanturą. Jerzy nie spodziewał się, że promocja czytelnictwa będzie związana z taką liczbą wyjazdów. Zastanawia się nad rezygnacją z udziału w akcji. Redaktor naczelny prosi Igora, żeby przyjął Sarę do zespołu. Nowak zgadza się. Nina zaprasza redaktora naczelnego na kolację we dwoje z zamiarem przekonania go do zwolnienia kilku pracowników.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1416

Anna odzyskuje przytomność. Uważa, że niepotrzebnie ją odratowano. Mówi, że nie chce żyć i nie potrzebuje Pawła. Wyjawia Berenice, że Julka jest córką Pawła. Ta idzie do Marysi i żąda, by nie mieszała się w życie Pawła i Anny. Rysio zabiera Sołtysa na spacer. Niestety, podczas wycieczki pies zjada tabliczkę czekolady, po której zaczyna źle się czuć. Dziecięcy oddział onkologiczny ma problemy finansowe. Krystian nie dostanie leków, ponieważ przydzielony limit się wyczerpał. Ola i Sabina postanawiają zorganizować charytatywny pokaz mody.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Bo wszyscy Polacy to jedna rodzina: Jest nas ponad 38 mln! (Wyniki Spisu Powszechnego 2011)

Niestety, nasze społeczeństwo zaczyna się starzeć.

NAJDŁUŻSZE roll sushi na świecie: Ciągnie się przez 2,5 kilometra, przyrządzało je 60 kucharzy! (Jest rekord)

Kolejny nietypowy wpis do Księgi Guinnessa.

Polecane wideo

Komentarze (5)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 06.01.2012 19:43
Kolejny tvnowski serial , który będę omijać szerokim łukiem. Nie można nakręcić czegoś ciekawszego????
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.01.2012 15:05
Zdejmijcie "Julię" i dajcie coś ciekawszego. Juz "Przystanek Alaska" byl ciekawszy... Te polskie seriale sa wszystkie takie same, nieraz nawet imiona bohaterow i ich "paranormalne przygody" sie powtarzaja. Wstyd... -"Klan"- siec karierowiczow. Kazdy z rodu Lubiczow ma prace u wysoko postawionego krewnego... -"M jak milosc" kazdy z kazdym sypia, sprzedaje narkotyki, ukrywa sie przed kims z rodziny... i te ich "oh nie wiem..." paranoja... _"plebania"- stara basn, w ktorej wszystko dobrze sie konczy i kazdy odnajduje swoje szczescie na ziemi... -"Na wspolnej" to samo co w klanie plus romanse i na sile wcisniete przygody.... podsumowujac: BIORE SIE ZA CZYTANIE KSIAZEK ;) Pozdrawiam serdecznie :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.01.2012 11:13
oczywiscie, ze nie bede ogladac Julii na TVN - ie, kolrjny, glupi serial
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.01.2012 09:59
oho, kolejny tvnowski glupi serial..
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.01.2012 09:39
ta sabina z PM jest wkurzająca.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie