Co dziś warto zobaczyć w telewizji?

Leniwy Nowy Rok i ulubieni bohaterowie filmowi.
Co dziś warto zobaczyć w telewizji?
01.01.2012

TVP1, 20:15, Teściowie, komedia

Lekarz Jerry Peyser, ceniący spokojne rodzinne życie, wydaje córkę za mąż. Ma poznać rodziców przyszłego męża Melissy. Przeraża go wiadomość, że ojciec Marka jest oficerem operacyjnym CIA. Ekscentryczny Steve Tobias, mimo niemłodego wieku, ściga handlarzy bronią, porywaczy samolotów i szefów karteli narkotykowych, zakłócając przygotowania do wesela. W dodatku wciąga do akcji Jerry'ego. Doktor bierze udział w międzynarodowej aferze związanej z przemytem broni. Musi stawić czoła psychopacie, królowi czarnego rynku.

TVP2, 18:50, Asterix na olimpiadzie, komedia

Czasy starożytne. Zbliżają się igrzyska olimpijskie, w których po raz pierwszy w historii będą startować Rzymianie. Zwycięzca otrzyma rękę pięknej Iriny, córki greckiego króla Irytosa. Przybrany syn Cezara, Brutus, chcąc zdobyć księżniczkę, posyła na igrzyska najlepszych rzymskich sportowców. Uczucie do Iriny żywi także Gal Romantix, który od dawna śle do niej miłosne listy. Wie, że musi przystąpić do zawodów i wygrać, w przeciwnym razie jego marzenia legną w gruzach. Na pomoc spieszą mu przyjaciele, Asterix i Obelix.

TVP2, 21:50, Głowa w chmurach, melodramat

Wielka Brytania, lata 30. XX w. Atrakcyjna fotograficzka o arystokratycznym pochodzeniu, Gilda Bessé, łamie serca wielu mężczyznom. Irlandzki nauczyciel, Guy, nawet nie marzy, że mógłby ją zdobyć, a jednak wkrótce po poznaniu zostają kochankami. Wyjeżdżają do Paryża, gdzie zamieszkują z pochodzącą z Hiszpanii modelką Mią. Kiedy w jej ojczyźnie wybucha wojna domowa, Mia postanawia dołączyć do opozycjonistów. Guy towarzyszy przyjaciółce, a Gilda zostaje w Paryżu. Nie przypuszczają, że ich drogi rozejdą się na ponad sześć lat.

TVN, 20:00, Komedia małżeńska, komedia

Małżeństwo Marii i Wiktora przeżywa kryzys. Maria jest kobietą wykształconą, nie chce dłużej grać roli kury domowej. Pewnego dnia Wiktor bez uprzedzenia zaprasza do domu gości i zamiast pomóc w przygotowaniach miło gawędzi z kolegą i jego przyjaciółkami. Maria buntuje się i opuszcza dom. W pociągu zostaje okradziona przez Cyganki, a przyjaciele, których zamierzała odwiedzić w Warszawie, wyjechali za granicę. Kobieta nie załamuje się jednak ani nie rozpacza. Zaprzyjaźnia się z poznanym na dworcu kloszardem, Remkiem, doktorem filozofii.

Polsat, 20:00, Ryś, komedia

Prezesowi KS Tęcza, Ryszardowi Ochódzkiemu, depcze po piętach szef mafii, "Kreda", żądający zwrotu dwóch milionów euro. Sekretarka prezesa, Maria Wafel, przypomina zwierzchnikowi o zakupionej przed laty ziemi nad Wigrami, wartej fortunę. Radzi sprzedać grunty i pozbyć się długów. Jednak Ochódzki nie chce rozstawać się z majątkiem. Postanawia pozyskać pieniądze drogą oszustwa. Pomaga mu w tym prezes banku, Koziczek. Uciekający z pieniędzmi prezes Ochódzki znajduje schronienie w łóżku żony komendanta policji w Suwałkach.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Bo wszyscy Polacy to jedna rodzina: Jest nas ponad 38 mln! (Wyniki Spisu Powszechnego 2011)

Niestety, nasze społeczeństwo zaczyna się starzeć.

NAJDŁUŻSZE roll sushi na świecie: Ciągnie się przez 2,5 kilometra, przyrządzało je 60 kucharzy! (Jest rekord)

Kolejny nietypowy wpis do Księgi Guinnessa.

Polecane wideo

Komentarze (4)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 03.01.2012 01:48
Huba Buba śmierć za jutra - Jeżeli to przeczytałeś twoja matka jutro zginie chyba że wkleisz to do 5 innyc-ja wpisuję bo się boję
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.01.2012 12:23
Ryś vs Komedia Małżeńska :) Nie wiem co wybrać ; D
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 01.01.2012 09:41
a co ze Stowarzyszeniem Wędrujących Dżinsów 2 o 16 na TVN? =]
odpowiedz

Polecane dla Ciebie