Co warto zobaczyć w telewizji w Sylwestra?

Telewizyjne propozycje na ostatni wieczór roku.
Co warto zobaczyć w telewizji w Sylwestra?
31.12.2011

TVP1, 20:15, Pretty Woman, komedia romantyczna

Współczesna amerykańska bajka o Kopciuszku, która stała się wydarzeniem sezonu i wielkim przebojem kasowym na całym świecie, przynosząc producentom milionowe zyski. Vivian Ward, dziewczyna lekkich obyczajów, pewnego dnia spotyka przystojnego i bogatego biznesmena. Edward Lewis, który właśnie rozstał się z sympatią, przyjechał do Los Angeles w sprawach służbowych. Milioner jest zauroczony wrażliwą, delikatną i naiwną Vivian. Proponuje jej posadę damy do towarzystwa na czas pobytu w Los Angeles.

TVP1, 22:20, Taxi IV, komedia sensacyjna

W marsylskim areszcie przebywa poszukiwany w całej Europie belgijski kryminalista. Ma być przewieziony do więzienia w Kongo. Tymczasem naiwny policjant Emilien puszcza wolno przestępcę, który podaje się za niższego rangą urzędnika belgijskiej ambasady. Funkcjonariusz przypłaca błąd zwolnieniem z pracy. Jednak z pomocą przychodzi mu przyjaciel, właściciel tuningowanej taksówki, Daniel. Zawozi bandytę pod wskazany adres i wyjawia Emilienowi miejsce pobytu Belga. Przyjaciele z pomocą szwedzkiej policjantki trafiają na trop mafiosów.

TVP2, 20:05, Sylwester w Kabaretowym Klubie Dwójki

W sylwestrowy wieczór gospodarze Kabaretowego Klubu Dwójki wybierają się na bal przebierańców. W garderobie przymierzają kolejne kostiumy. Każda scenka to rozmowa innych postaci. Daje to okazję do gagów, parodii i barwnych zapowiedzi najlepszych numerów Kabaretowego Klubu Dwójki z mijającego 2011 roku.

TVN, 20:00, Seksmisja, komedia

W sierpniu 1991 roku telewizja transmituje relację z epokowego eksperymentu. Maks i Albert, dwaj śmiałkowie, dobrowolnie poddają się hibernacji. Budzą się dopiero w roku 2044. Od opiekującej się nimi doktor Lamii dowiadują się, że w czasie ich snu wybuchła na Ziemi wojna nuklearna. Jednym z jej skutków było zniszczenie genów męskich, w związku z czym są obecnie jedynymi mężczyznami na planecie. Kobiety, które zamieszkały pod ziemią, dzięki partenogenezie od dawna rodzą same dziewczynki. Maks i Albert stają przed dziejową misją.

pretty woman

Polsat, 16:20, Każdy chce być Włochem

Mieszkający w Bostonie Jake bezskutecznie próbuje odzyskać dawną ukochaną. Dziewczyna opuściła go osiem lat wcześniej, ale on wciąż nie może o niej zapomnieć. Nie zraża go fakt, że kobieta zdążyła wyjść za mąż i urodzić trójkę dzieci. Aby położyć kres niezdrowej sytuacji, przyjaciele Jake'a organizują mu randkę z seksowną panią weterynarz, Marisą, w której żyłach płynie włoska krew. Chłopak, przekonany, że takiej dziewczynie może spodobać się tylko ktoś, kto ma włoskie korzenie, postanawia udawać imigranta z Italii.

Polsat, 20:00, Sylwestrowa moc przebojów, koncert

Stolica po raz czwarty przywita Nowy Rok na wielkim koncercie sylwestrowym organizowanym przez Miasto Stołeczne Warszawa i Telewizję POLSAT. Wspólnie z mieszkańcami Warszawy w zabawie wezmą udział widzowie. Nie zabraknie największych polskich gwiazd. O północy życzenia noworoczne złoży Hanna Gronkiewicz-Waltz.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Bo wszyscy Polacy to jedna rodzina: Jest nas ponad 38 mln! (Wyniki Spisu Powszechnego 2011)

Niestety, nasze społeczeństwo zaczyna się starzeć.

NAJDŁUŻSZE roll sushi na świecie: Ciągnie się przez 2,5 kilometra, przyrządzało je 60 kucharzy! (Jest rekord)

Kolejny nietypowy wpis do Księgi Guinnessa.

Komentarze (7)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 31.12.2011 22:46
jeszcze niech kewina dadza i bedzie super sylwester...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 31.12.2011 21:39
cóż zachęcony dotychczasowymi koncertami w nPremium telewizji N, oglądam (i słucham:) koncertu Adele- jest niesamowity, podobno po nowym roku można spodziewać się tam kolejnych koncertów:)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 31.12.2011 13:31
Eee beznadzieja ;/ mogli się bardziej postarać... I tak większość pewnie wybierze 'Sylwester z polsatem bądź dwójką' ;p
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 31.12.2011 10:53
znowu Pretty (ugly) woman, bleeee
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 31.12.2011 10:11
Co oglądać? Pretty Woman na tvp1, seksmisję na tvn czy Bodyguard na tvn7 ? Pomóżcie wybrać...
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo