Co dziś warto zobaczyć w telewizji?

Dzisiejszy wieczór przed TV zapowiada się bardzo interesująco!
Co dziś warto zobaczyć w telewizji?
30.12.2011

TVP1, 20:25, Męska rzecz, komedia romantyczna

Paul Coleman przygotowuje się do ważnej chwili w życiu każdego mężczyzny: za 7 dni odbędzie się jego ślub z Karen. Wszystko wyglądałoby wspaniale, gdyby nie stosunki z rodziną dziewczyny. Przyszły teść obiecuje zatrudnić Paula w swojej firmie, dlatego chłopak musi szczególnie liczyć się z jego opinią. Tymczasem nadciąga katastrofa. Koledzy wyciągają go na kawalerską imprezę z rozrywkowymi dziewczynami. Rano Paul budzi się w łóżku obok jednej z nich. Jeśli nie chce zniszczyć sobie życia, musi natychmiast pozbyć się przypadkowej znajomej.

TVP2, 20:05, Na dobre i na złe, odc. 466

Do szpitala trafia Rafał, żołnierz który wrócił z Afganistanu. Lekarze są zdania, że wymaga on opieki psychiatrycznej, a Agata wykrywa u niego egzotyczną chorobę. Odrzucona przez Rafała narzeczona, Iwona, zapowiada walkę o zdrowie ukochanego. Lena i Latoszek wyprowadzają się z hotelu rezydentów. Gdy po ciężkim dniu pracy Witek wraca do domu, słyszy płacz noworodka. Wiki przeżywa zbliżający się wyjazd Blanki. Lewiccy organizują w hotelu spóźnioną imprezę ślubną. Agata odkrywa, że mąż chowa jej pigułki antykoncepcyjne.

TVN, 20:00, Godziny szczytu, komedia sensacyjna

Inspektor Lee to twardy i oddany pracy policjant, który jest równocześnie przyjacielem i ochroniarzem córki chińskiego konsula, jedenastoletniej Soo. Po przejęciu Hongkongu przez Chiny w 1997 roku konsul zostaje wysłany z misją dyplomatyczną do Los Angeles. Wkrótce jego córka zostaje porwana przez człowieka, który przed laty zamordował partnera inspektora Lee.

 

program tv

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1415

Pawłowi udaje się w ostatniej chwili wezwać pogotowie. Anna zostaje przewieziona do szpitala. Okazuje się, że uszkodzenia mózgu mogą być na tyle poważne, że nie jest pewne, czy odzyska ona przytomność. Paweł nie może pogodzić się z myślą, że Anna mogła coś takiego zrobić. Sabina organizuje imprezę, na której pojawia się Jurek. Ona mylnie bierze go za kolegę Radka. Nie widzi problemu, by go przenocować. Rano okazuje się, że Jurek nie jest niczyim znajomym. Błażej nie może zrozumieć, dlaczego Grażyna wmawia mu, że on czuje coś do Ewy.

Polsat, 20:05, Rodzina na wakacjach, komedia

Małżeństwo Johnsonów przechodzi kryzys. Seria konfliktów doprowadza do tego, że Dorothy razem z córkami, nastoletnią Nikki i małą Destiny, wyprowadza się do sąsiedniego budynku. Dla ojca rodziny, Nate'a, który zostaje w opustoszałym mieszkaniu z synem, raperem, to i tak za daleko. Nate wpada na pomysł, jak uratować małżeństwo. Namawia Dorothy na familijne spotkanie w Caruthersville. Johnsonowie wyruszają w podróż do Missouri, ale wciąż gubią drogę. Sytuację pogarsza zabrana autostopowiczka, której wdziękom Nate nie potrafi się oprzeć.

Polsat, 22:05, Zaginiony skarb, film sensacyjny

Brian McBride i jego brat, Carl, znajdują mapę, która wskazuje drogę do skarbu ukrytego na jednej z karaibskich wysp. Jednakże gangsterzy wkrótce porywają Carla. Brian postanawia uratować brata i zdobyć fortunę. Z pomocą przychodzi mu pilotująca helikopter Carrie.

Poleca  Kinga Walczak

Zobacz także:

Sylwestrowe MENU: Czym ugościć swoich przyjaciół podczas domówki?

Nie ma udanej zabawy bez kulinarnych rozmaitości!

Kanibalizm na antenie: Holenderska TV pokazała, jak jeść ludzkie mięso! (VIDEO)

Już sam zwiastun programu wywołał ogromne oburzenie.

Polecane wideo

Komentarze (11)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 30.12.2011 14:30
GODZINY SZCZYTU : ) a wie ktoś kiedy będzie taxi ?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.12.2011 10:41
świetne zdjęcia są załączane do artykułów tutaj
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.12.2011 01:08
pawel i tak bedzie z majka
zobacz odpowiedzi (8)

Polecane dla Ciebie