Co dziś warto zobaczyć w telewizji?

Co ciekawego wydarzy się dziś w Twoich ulubionych serialach? Dodatkowo: filmy, które warto obejrzeć w świątecznej przerwie.
Co dziś warto zobaczyć w telewizji?
29.12.2011

TVP1, 16:20, Moda na sukces, odc. 5556

Bridget umawia się z Owenem na randkę. Nick czuje się zazdrosny, choć nie chce się do tego przyznać. Katie jest zaniepokojona faktem, że Nick jeszcze nie ustalił daty ich ślubu.

TVP1, 18:00, Klan, odc. 2196

Rutka chce wyjaśnić z Zytą nieprzyjemną sytuację. Jest wobec niej oschły i oficjalny. Feliks nadal cierpi z powodu bólu zęba. Postanawia pójść do dentysty. Gabriela ma dla Moniki propozycję sylwestrową - bal architektów na Politechnice Radomskiej. Surmaczowa zgadza się na zorganizowanie przez Błażeja i Kamilę sylwestra w domu. Chojnicka zaprasza Miłosza. Chłopak obawia się, że Bożenka nie będzie chciała się z nim bawić. Prof. Szopińska przynosi nowe wieści w sprawie koncertów Maćka. Chłopiec dostał zaproszenie do Pułtuska.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 678

Władek wyznaje Kajtkowi, że jest homoseksualistą. Chłopiec przyjmuje to ze spokojem, potem jednak oznajmia, że chce wyjechać na jakiś czas do Jastrzębiej Góry. Władek jest przekonany, że stracił syna. Gabriel słyszy kłótnię Kingi i Ksawerego, z której wynika, że jedno z nich kogoś zdradziło. Kinga okłamuje go, ale mężczyzna przeczuwa, że tych dwoje coś ukrywa. Składa wizytę Kasi. Stefan i Oksana martwią się o Ludmiłę; okazuje się, że Kostek nie zamierza jej pomagać w zdobyciu pieniędzy na spłatę długu Wowy.

TVP2, 20:40, Dr House, odc. 149 (sezon 7)

Do szpitala trafia młody bezdomny mężczyzna. Okazuje się, że cierpi on na zaburzenie zmysłu węchu. W szpitalu dołączają do tego kolejne dziwne objawy. Pacjent nie chce zdradzić tożsamości ani adresu krewnych, mimo iż jego stan się pogarsza, a lekarze podejrzewają, że choroba może mieć podłoże genetyczne. House wykorzystuje poczucie winy Cuddy. Jeździ po szpitalu segwayem, a także przyprowadza do pracy rosyjską prostytutkę i oznajmia, że zamierza się z nią ożenić.

dr house

TVN, 20:10, Na Wspólnej, odc. 1531

Roman zaprasza najbliższych, żeby uczcić zaliczenie pierwszego semestru studiów. Burzyński poznaje bibliotekarkę Wandę Wilczyńską. Nie może oderwać od niej oczu. Ignaś zachorował. Michał obiecuje, że pójdzie z nim do lekarza. Kinga martwi się o synka. Mówi Smolnemu o chorobie dziecka, a ten przestrzega ją, by nie zwierzała się nikomu w pracy, bo ktoś może to wykorzystać przeciwko niej. Brzozowska dziękuje za ostrzeżenie. Tymczasem po południu Smolny ostrzega dyrektora, że z Kingą mogą być problemy, ponieważ ma chorowite dziecko.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1414

Podczas spaceru Marysia spotyka się z Pawłem. Opowiada mu o scenie zazdrości, którą urządziła Anna. Po powrocie do domu Paweł prosi Annę, żeby nie odwiedzała Marysi. Dla Anny jest to sygnał, że jej narzeczony kolejny raz kontaktował się z byłą żoną. Zdenerwowana popija tabletki uspokajające alkoholem. Paweł odnajduje ją nieprzytomną w mieszkaniu. Wekslerowa zaprasza Ewę na kawę. Wyjaśnia jej, jakie relacje łączą ją z Błażejem. Ewa jest zdziwiona, ponieważ on o tym nie wspomniał. Grażyna uświadamia sobie, że Błażej zakochał się w koleżance.

Polsat, 21:00, Bezsenność w Seattle, komedia romantyczna

Owdowiały architekt Sam Baldwin wraz 8-letnim synem, Jonahem, przenoszą się z Chicago do Seattle, gdzie chce rozpocząć nowe życie. 18 miesięcy później w wigilijną noc mały Jonah słucha programu radiowego dla samotnych. Postanawia zadzwonić do prowadzącej audycję z prośbą o znalezienie partnerki dla taty, który nadal żyje wspomnieniami o zmarłej żonie. Sam przejmuje słuchawkę od syna. Niechętnie zwierza się na antenie radia. Wśród słuchaczy jest pochodząca z Baltimore Annie, która ulega fascynacji nieznajomym mężczyzną.

Polsat, 23:15, Majestic, dramat obyczajowy

Ameryka, początek lat 50., okres zimnej wojny. Polowanie na komunistów nie omija Hollywood. Scenarzysta Peter Appleton również pada ofiarą prześladowań. W noc poprzedzającą przesłuchanie przed komisją McCarthy'ego mężczyzna ulega wypadkowi samochodowemu i traci pamięć. W małym miasteczku, do którego trafia, wszyscy biorą go za zaginionego bohatera wojennego, który cudem powrócił w rodzinne strony. Poznaje go stary ojciec, dawna dziewczyna ponownie obdarza uczuciem. Appleton, obecnie Luke Trimble, reaktywuje zapomniany rodzinny kinematograf.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Kate Middleton. To był JEJ rok! (Bye, bye homeless chic! --> Nadchodzi królewska elegancja)

Prezentujemy najlepsze kreacje Duchess of Cambridge.

4 typy LIBIDO - oceń swoje sex-żądze!

Sprawdź, jaki rodzaj popędu seksualnego najlepiej odzwierciedla Twoje potrzeby i zobacz, co powinnaś zrobić, by cieszyć się naprawdę udanym seksem!

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 29.12.2011 13:05
u owego pacjenta w doktorze housie znajdą w jelitach kości i pacjent się wykręci, że kolega pracujący w restauracji go podpuścił sugerując, że jak zje całego kurczaka wraz z kośćmi to codziennie będzie mu jedzenie donosił, następnie okaże się, że ten facet podszywa się pod nieżyjącego już narkomana, wytłumaczy się tym, że ukrywa się przed swoim ojcem, wyleczą go ( okaże się, że ma uczulenie na składnik zdrowych pokarmów) a następnie ucieknie a potem się okaże, że jest on poszukiwany przez FBI ponieważ w całych stanach zabił 14 osób, a następnie wszystkie swoje ofiary zjadł. Miłego oglądania : )
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 29.12.2011 07:01
Czy ciągle muszą być te same zdjecia co jakiś czas? to już się powtarza którys tam raz
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo