Co dziś warto zobaczyć w telewizji?

Zajrzyj do naszego przewodnika i sprawdź, jakie filmy i seriale warto zobaczyć w świątecznej przerwie!
Co dziś warto zobaczyć w telewizji?
28.12.2011

TVP1, 16:20, Moda na sukces, odc. 5555

Brooke mówi Steffy, że przykro jej z powodu Ricka. Jackie oznajmia Nickowi, Clarke'owi i Bridget, iż Owen zostanie szefem kadr w firmie. Brooke żąda od Ricka, by rozstał się ze Steffy, bo od tego zależy jej małżeństwo z Ridgem. Stephanie tłumaczy Taylor, że Brooke wciąż staje po stronie Ricka, aż w końcu Ridge nie będzie mógł tego znieść. Kiedy Rick znów zacznie walczyć o Steffy, a Brooke i Ridge pokłócą się, Taylor powinna powiedzieć Ridge'owi, iż jego małżeństwo jest nieważne.

TVP1, 18:00, Klan, odc. 2195

Jerzy opowiada w pracy, jak spędził święta. Renata pyta o planowaną niespodziankę w postaci wizyty Eugeniusza. Chojnicki przyznaje, że nie udało się pogodzić małżeństwa przyjaciół. Zyta idzie na wizytę do Koziełły. Zdziwionemu lekarzowi oświadcza, że najprawdopodobniej jest w ciąży i chce to potwierdzić. Małgorzata odwiedza Jerzego w firmie. Mówi, iż będzie o niego walczyć. Feliks narzeka na ból zęba, ale nie chce pójść do dentysty. Monika w tajemnicy umawia wizytę u lekarza. Michał zapewnia Zytę, że bardzo ją kocha i będzie na nią czekał.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 677

Kajtek pyta Władka, jaką rolę w jego życiu odgrywa Maciek. Mężczyzna ma dosyć okłamywania syna, chce wyznać, że jest homoseksualistą. Sabina uważa, że Kajtek nie jest na to gotowy. Boi się jego reakcji. Janek poświęca się nowej pracy. Postanawia rozszerzyć działalność i wyprowadzać także inne psy. Wywiesza na osiedlu ogłoszenie. Załamana Jola prosi Basię, aby wpłynęła na Zenka, by ten przyjął Janka do Biba Taxi. Alek i Iwona nadal nie mogą dojść do porozumienia. Dziewczyna zarzuca mężowi, że chce ją kontrolować. Ich związek przechodzi kryzys.

afera poniżej zera

TVP2, 21:45, Stój, bo mamuśka strzela!, komedia sensacyjna

Joe Bomowski jest sierżantem policji w Los Angeles. Wydaje mu się, że wreszcie znalazł spokój w życiu. Od ukochanej, lecz nadopiekuńczej mamy dzieli go 3000 mil. Tutti Bomowski zawsze wie, co jest najlepsze dla syna. Zarówno jeśli chodzi o jego osobiste, jak i zawodowe życie. Natomiast Joe nie potrafi niczego odmówić mamusi. Kiedy Tutti przyjeżdża z nieproszoną wizytą, staje się świadkiem zbrodni i zostaje wmieszana w policyjne śledztwo.

TVN, 20:10, Na Wspólnej, odc. 1530

Janusz odwozi Patryka i Sylwię na ferie w góry. Wieczorem dzwoni do Marty z informacją, że zepsuł mu się samochód i nie wróci do domu. Marek dzwoni do wspólniczki, że jest chory i nie przyjedzie do pracy. Milena przywozi mu do domu umowy do podpisania oraz maść na przeziębienie, którą natychmiast mu aplikuje. Nieoczekiwanie w drzwiach staje Danka. Ignaś pierwszy raz idzie do przedszkola. Kinga niepokoi się o synka. W pracy Brzozowska także ma sporo stresu. Podczas oceny projektu okazuje się, że rady, które dał jej Smolny, były chybione.

TVN, 21:30, Wojna światów, film SF

Pracownik portu Ray Ferrier nie najlepiej sprawdza się jako ojciec dorastającego Robbiego i niespełna 10-letniej Rachel. Tymczasem jego była żona, Mary Ann, przywozi do niego dzieci, by zamieszkały z nim przez pewien czas. Nagle dochodzi do niecodziennych wydarzeń - na niebie pojawiają się błyskawice, trzęsie się ziemia. Spod jej powierzchni wydobywa się machina na gigantycznym trójnogu, niszcząca wszystko dookoła. Okazuje się, że Ziemianie stali się celem ataku obcej cywilizacji. Ray, chcąc ocalić dzieci, podejmuje niebezpieczną wyprawę.

afera poniżej zera

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1413

Anna żali się Berenice, że Paweł nadal kontaktuje się z Marysią. Hubert oświadcza Majce, że wraca do Berlina. Ta prosi go, by adoptował Julkę. Mieszkańcy Wadlewa obwiniają Śmiałka o to, co przytrafiło się Sylwii. Wiesława informuje Mariana, że Kamil przyznał sie, iż molestował Sylwię. Śmiałek nie wierzy w jego winę. Błażej spotyka Ewę koło uczelni. Dziewczyna nie wydaje się ucieszona na jego widok. On próbuje bliżej ją poznać. Grażyna obserwuje ich rozmowę. Błażej nalega, by Wekslerowa poznała Ewę. Ta bierze Grażynę za matkę Błażeja.

Polsat, 20:35, Afera poniżej zera, komediodramat

Alaska. Rick Rambis i jego przyjaciele - Luke, Anthony i Pig Pen - zajmują się jeżdżeniem na deskach snowboardowych, podrywaniem dziewczyn i przesiadywaniem w barze. Ich życie ulega zmianie wraz z pojawieniem się przedsiębiorcy Johna Majorsa, który zamierza zmienić miasteczko w luksusowy kurort. Biznesmen niweluje obawy mieszkańców, obiecując, że nikogo nie zwolni. Rick dostaje posadę menedżera, co otwiera przed nim perspektywę kariery. Gdy w okolicy pojawia się Anna, córka Majorsa, wychodzi na jaw prawda o rzeczywistych planach jej ojca.

Polsat, 22:30, Dwa w jednym, komedia

Phil jest wielokrotnym mistrzem kraju w stylizacji fryzur. Kiedy kilka lat wcześniej żona opuściła go dla kobiety, Phil przestał traktować fryzjerstwo jako pasję. Wychowuje syna, z którym prowadzi skromny zakład. Gdy w jego rodzinnym miasteczku mają rozpocząć się fryzjerskie mistrzostwa kraju, których głównym faworytem jest jego odwieczny rywal, wszyscy zaczynają namawiać Phila do startu.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Kate Middleton. To był JEJ rok! (Bye, bye homeless chic! --> Nadchodzi królewska elegancja)

Prezentujemy najlepsze kreacje Duchess of Cambridge.

4 typy LIBIDO - oceń swoje sex-żądze!

Sprawdź, jaki rodzaj popędu seksualnego najlepiej odzwierciedla Twoje potrzeby i zobacz, co powinnaś zrobić, by cieszyć się naprawdę udanym seksem!

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 28.12.2011 14:09
nudy
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.12.2011 13:06
"Klan" za niedługo "modę na sukces" dogoni w ilości odcinków :P
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.12.2011 09:39
ja dziś cały dzień przed tv spędzę :D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo