Co dziś warto zobaczyć w telewizji?

Streszczenia Twoich ulubionych seriali!
Co dziś warto zobaczyć w telewizji?
27.12.2011

TVP1, 16:20, Moda na sukces, odc. 5554

Stephanie prosi Pam, by nikomu nie mówiła, co zrobiła. Brooke wyznaje teściowej, że przetrwają z Ridgem trudne chwile, gdyż są małżeństwem. Stephanie stwierdza, że małżeństwo łatwo może się rozpaść.

TVP1, 18:00, Klan, odc. 2194

Zdenerwowany Michał nie ma ochoty rozmawiać z Zytą. Reperuje łyżwę i jedzie na Sadybę. Kinga zauważa ponury nastrój Chojnickiego. Michał relacjonuje rozmowę z żoną - Zyta uważa ich małżeństwo za pomyłkę. Jerzy prosi Elę, aby wypytała Małgorzatę o Eugeniusza. Mimo zawodu Bożenka nadal czuje coś do Miłosza. Kamila proponuje jej, by przyszła do Błażeja na sylwestra, a ona zaprosi tam także Kazunia. Bogna dzwoni do Krystyny. Jedzie do szpitala oddać szpik dla Basi i chciałaby wstąpić na Truskawiecką. Zyta wyjawia Rutce, że spodziewa się dziecka.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 676

Natalia dowiaduje się, że Celina jest w ciąży z Łukaszem i że Haliccy planują ślub. Zaniepokojona kondycją psychiczną córki Małgorzata namawia ją na wyjazd na stypendium zagraniczne. Iza szykuje się do podróży do Australii. Obiecuje Szymonowi, że wróci. Mężczyzna jej nie wierzy. Z powodu zaniedbania Adama Sara ma problem ze sprowadzeniem z Irlandii certyfikatów potrzebnych do zatrudnienia w klubie fitness. Basia broni syna. Kobiety po raz pierwszy się sprzeczają. Kasia zaprzyjaźnia się z Sarą.

TVP2, 20:40, M jak miłość, odc. 877

Irek jest załamany, bo stan zdrowia ojca pogarsza się. Igor odwiedza Gabro, przekazuje Kubie pamiętnik, który pisała Natasza. Biznesmen udziela firmie pożyczki na zakup cennego kamienia. Paweł ostrzega Piotrka przed bliską przyjaźnią z Moniką. Na Deszczowej dochodzi do kłótni i bójki. Paweł spotyka się z Janem. Joanna zwierza się Kindze. Lewicki dostaje rolę w serialu. Zirytowana jego zachowaniem Dorota jest bliska zerwania. Bogucki prosi Grażynę o wywiad, w zamian obiecuje cenne informacje. Dziennikarz przekazuje Raczyńskiej zdjęcia.

marcjanna lelek

TVN, 20:10, Na Wspólnej, odc. 1529

Maria angażuje się w organizację spotkania klasowego. Na liście dawnych kolegów znajduje Tadeusza - licealną miłość. Odżywają wspomnienia. Roman i Marylka idą na egzamin. Szymek ma pretensje do Daniela o jego spotkanie z Olą. Nie życzy sobie, żeby młody Brzozowski mącił dziewczynie w głowie. Między kolegami dochodzi do ostrej sprzeczki. Tymczasem Ola zaprasza Szymka na studniówkę. Dla niego to dowód, że ponownie są parą. Młoda Zimińska zastanawia się, jak wyprowadzić kolegę z błędu.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1412

Lidka przychodzi do Artura. Kulczycki zapewnia ją, że zależy mu na niej i zrobi dla niej wszystko. Lidka zaczyna go całować. Trwają przygotowania do urodzin Julki. Hubert nie pojawia się na przyjęciu. Rysio przeszukuje pokój Kamila. Mówi mu, że Sylwia oskarża go o próbę gwałtu. Rysio znajduje kolczyk Sylwii w łóżku Kamila. Policjanci wyprowadzają go skutego kajdankami. Śmiałek zastanawia się, dlaczego Sylwia kłamie. Żąda, by dziewczyna wyprowadziła się z jego domu.

Polsat, 20:05, Nikomu ani słowa, thriller

Szanowany psychiatra doktor Nathan Conrad zostaje poproszony przez kolegę po fachu o rozmowę z trudną pacjentką, Elizabeth Burrows. Dziewczyna cierpi od dziesięciu lat na poważne problemy nerwowe. Conrad stwierdza, że tak naprawdę wcale nie jest chora, lecz z jakichś powodów udaje, by pozostać w zakładach zamkniętych. Doktor nie zdaje sobie sprawy, że wkrótce to właśnie od niej będzie zależał los jego bliskich, a w szczególności 8-letniej córeczki Jessie. Elizabeth wie coś, co bardzo interesuje pewną grupę przestępców.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Kate Middleton. To był JEJ rok! (Bye, bye homeless chic! --> Nadchodzi królewska elegancja)

Prezentujemy najlepsze kreacje Duchess of Cambridge.

4 typy LIBIDO - oceń swoje sex-żądze!

Sprawdź, jaki rodzaj popędu seksualnego najlepiej odzwierciedla Twoje potrzeby i zobacz, co powinnaś zrobić, by cieszyć się naprawdę udanym seksem!

Polecane wideo

Komentarze (12)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 27.12.2011 17:06
ej Hanka nie zyje....nie moge sie z tego otrzasnac....;(
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.12.2011 14:23
natalka wygląda jak transwestyta :o
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 27.12.2011 12:43
M jak Miłość to dno, najgorzej mnie wkurza ten Tomek, lata ciągle do obcej baby, a olewa swoją zone. No mega zachowanie :P
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 27.12.2011 12:06
mnie też irytują strasznie te dzieciaki. wogóle to wszyscy oprócz Irka, bo on nawet przystojny jest^^
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.12.2011 11:24
w piątek, był ostatni odcinek ;)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie