Co dziś warto zobaczyć w telewizji?

Sprawdź, jakie filmy proponują na dzisiejszy wieczór najpopularniejsze stacje telewizyjne!
Co dziś warto zobaczyć w telewizji?
Wiliam & Kate: The Movie
25.12.2011

TVP1, 20:20, Piraci z Karaibów: Na krańcu świata, film przygodowy

Aby uratować kapitana Jacka Sparrowa, przebywającego w niewoli u Davy'ego Jonesa, Will i Elizabeth muszą zjednoczyć się z kapitanem Barbossą. Przed nimi długa podróż. Jones zapanował nad morzami i oceanami, siejąc postrach wśród piratów. Will i Barbossa muszą dotrzeć do Singapuru i odbić Elizabeth z rąk bezwzględnego chińskiego korsarza Sao Fenga. Podczas długiej żeglugi po niebezpiecznych wodach czeka ich starcie z lordem Cutlerem Beckettem i Jamesem Norringtonem, którzy sprzymierzyli się przeciw pirackiemu światu.

TVP2, 21:35, Angielska robota, film sensacyjny

Aby wyjść z finansowych tarapatów, Terry Leather postanawia napaść na Lloyds Bank. Trzy tygodnie wcześniej szefowie MI5 zlecają Timowi Everettowi zadanie wagi państwowej. Agent ma przechwycić niecenzuralne zdjęcia księżniczki Małgorzaty. Terry wraz z kolegami wynajmuje sklep w sąsiedztwie banku i rozpoczyna kopanie tunelu, który ma doprowadzić wprost do podziemnego skarbca. Napad udaje się, a łup okazuje się cenniejszy od pieniędzy i może zapewnić rabusiom nietykalność.

TVN, 21:40, William i Kate, film obyczajowy

Historia miłości brytyjskiego następcy tronu Williama i jego koleżanki ze studiów Kate Middleton. Para poznała się na prestiżowym uniwersytecie St. Andrews. Przyjaźń między brytyjskim księciem a śliczną studentką stopniowo przeradzała się w głębsze uczucie. Film ukazuje lepsze i gorsze chwile w trwającym blisko osiem lat związku, który od początku zmagał się z brakiem prywatności, presją społeczeństwa, a przede wszystkim naciskami ze strony rodziny królewskiej.

Polsat, 22:20, Hrabia Monte Christo, film przygodowy

Francja początków XIX wieku. Przyjaciele i rywale, Edmond Dantes i Fernand Mondego, są zakochani w Mercedes Iguanadzie, którą uczucie skłania ku Edmondowi. W czasie jednej z morskich podróży trafiają na wyspę, na której jest więziony Napoleon Bonaparte. Ten wręcza Edmondowi list, prosząc o dostarczenie go zaufanej osobie. Pozornie niewinna przysługa staje się pretekstem do oskarżenia młodego mężczyzny o zdradę stanu i zesłania do ciężkiego więzienia w zamku If. Fernand wkrótce po pojmaniu przyjaciela zostaje mężem Mercedes.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Polski Michael Jackson? Ten łodzianin przeszedł 13 operacji plastycznych twarzy!

Nowy wygląd kosztował go ponad 80 tysięcy złotych!

MANGO: Zaczęła się wyprzedaż (Niskie ceny, ekskluzywne ciuchy - JEDYNA taka okazja!)

Zajrzałyśmy do każdego działu i wybrałyśmy ŚWIETNE okazje.

 

Polecane wideo

Komentarze (11)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 26.12.2011 07:49
Huba Buba śmierć za jutra - Jeżeli to przeczytałeś twoja matka jutro zginie chyba że wkleisz to do 5 innyc-ja wpisuję bo się boję
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.12.2011 00:03
Powinno być więcej typowo świątecznych filmów;/ wogole nie ma nic ciekawego w tv
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.12.2011 18:58
Raczej Kate i William choć niedawno oglądałam, ale i tak nie ma nic ciekawego.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.12.2011 15:16
Nic ciekawego...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.12.2011 15:12
ja polecam Gwiezdny Pył, na podstawie powieści Gaimana (TVN, 16:40); film Aleksander w doborowej obsadzie [Colin Farrell, Angelina Jolie, Anthony Hopkins, Val Kilmer (Filip), Connor Paolo, Jared Leto, Christopher Plummer], 23:00 TVN7 i oczywiście coś dla facetów Zielony Szerszeń, HBO 20:10
odpowiedz

Polecane dla Ciebie