Co dziś warto zobaczyć w telewizji?

Będzie „Kevin sam w Nowym Jorku”, „Holiday” i „To właśnie miłość”! Który z tych filmów obejrzysz najchętniej?
Co dziś warto zobaczyć w telewizji?
24.12.2011

TVP1, 20:05, Ojciec panny młodej II, komedia

George Banks często powtarza, że nienawidzi zmian. Tymczasem całe jego życie po raz kolejny zostaje wywrócone do góry nogami. Córka Annie i zięć Bryan powiadamiają rodziców, że będą mieli dziecko. Na wieść, że wkrótce zostanie dziadkiem, George wpada w panikę. Nie dopuszcza do siebie tej myśli, zachowuje się inaczej, zaczyna chodzić na siłownię, desperacko stara się zatrzymać uciekającą młodość. Staje się pełnym wigoru i siły mężczyzną, lecz pewnego dnia Nina oświadcza mężowi, że ona również jest w ciąży. George przeżywa kolejny szok.

TVP2, 20:00, Zróbmy sobie wnuka, komedia

W centrum jednego z wielkich miast wśród biurowców stoi domek otoczony ogródkiem. Jego mieszkańcy, Maniek i Gienia Koselowie, nie marzą o przeprowadzce do nowoczesnych apartamentowców. Mańkowi sen z powiek spędza los dwójki dorosłych dzieci: Zosi i Janka. Żadne z nich nie wstąpiło jeszcze w związek małżeński. Słynący z licznych romansów Janek jest wziętym ginekologiem, a inteligentna, ale raczej zasadnicza Zosia pracuje jako specjalistka od public relations. Kosela stawia więc sobie za punkt honoru doprowadzenie dzieci do ołtarza.

TVN, 20:00, Holiday, komedia romantyczna

Amanda, bizneswoman z Los Angeles, wyrzuca z domu niewiernego kochanka. Mieszkająca w Londynie Iris kocha mężczyznę, który lada dzień ma poślubić inną kobietę. Zdesperowane panie trafiają na siebie na stronie internetowej, oferującej tymczasowe zamiany domów. Choć dzielą je 4 tys. kilometrów, narodowość, doświadczenie i kultura, odnajdują wspólny język. Postanawiają zamienić się miejscami na czas świąt Bożego Narodzenia. W przysypanej śniegiem Anglii Amanda spotyka brata Iris. Ta w słonecznej Kalifornii poznaje współpracownika Amandy.

TVN, 22:45, To właśnie miłość, komedia romantyczna

10 historii miłosnych rozgrywających się w Londynie w okresie poprzedzającym święta Bożego Narodzenia. Bohaterów łączą rodzinne i towarzyskie koligacje, a każdy wątek ukazuje inny odcień miłości. Karen i Harry są małżeństwem z kilkunastoletnim stażem. Pewnego dnia kobieta dowiaduje się, że w życiu męża jest inna kobieta. Pisarz kryminałów, odkrywszy małżeńską zdradę, wyjeżdża do Francji, gdzie spotyka wielką miłość. Wdowiec usiłuje nawiązać kontakt z pasierbem. Premier Wielkiej Brytanii pierwszego dnia urzędowania zakochuje się w sekretarce.

Polsat, 19:35, Kevin sam w Nowym Jorku, komedia

Zbliża się kolejne Boże Narodzenie. Rodzina McCallisterów oraz liczni kuzyni tym razem wybierają się na świąteczny odpoczynek na Florydę. Ponieważ wciąż dobrze pamiętają, jak wiele kłopotów mieli poprzednio w Paryżu, gdy Kevin został sam w domu, tym razem wszyscy bardzo go pilnują. Ale raz jeszcze z powodu awarii prądu przyjeżdżają na lotnisko dosłownie w ostatniej chwili i w wyniku nieporozumienia Kevin, biorąc przez pomyłkę obcego mężczyznę za swojego tatę, wsiada do samolotu lecącego do Nowego Jorku.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Polski Michael Jackson? Ten łodzianin przeszedł 13 operacji plastycznych twarzy!

Nowy wygląd kosztował go ponad 80 tysięcy złotych!

MANGO: Zaczęła się wyprzedaż (Niskie ceny, ekskluzywne ciuchy - JEDYNA taka okazja!)

Zajrzałyśmy do każdego działu i wybrałyśmy ŚWIETNE okazje.

 

Polecane wideo

Komentarze (14)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 24.12.2011 19:23
Tak się zastanawiam czy "Listy do M" nie są wzorowane na "To własnie miłość" ?
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 24.12.2011 19:21
większość osób mówi: "mam dość Kevina, znudził mi się, ileż można go oglądać". Jednak jak przyjdzie co do czego, to znaczna większość z tych osób będzie go oglądać :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.12.2011 17:12
wszystko widziałam po 100 razy... nie mogli się pokusić o coś nowego? jest tyle fajnych światecznych filmów!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.12.2011 13:30
To właśnie miłość
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.12.2011 12:46
Love Actually.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie