Co dziś w serialach?

Co ciekawego wydarzy się dziś w Twoich ulubionych serialach?
Co dziś w serialach?
22.12.2011

TVP1, 16:20, Moda na sukces, odc. 5552

Brooke mówi Katie, że Ridge spędził noc u Taylor. Po pogrzebie Billa Spencera jego adwokat ma odczytać testament. Stephanie, Donna, Clarke i Karen Spencer gromadzą się w gabinecie. Okazuje się, że Bill każdemu z nich coś zostawił. Ridge odtwarza Erykowi nagranie z oburzającymi wypowiedziami Ricka. Eryk jest zszokowany, ale nie zgadza się na zwolnienie Ricka z pracy.

TVP1, 18:00, Klan, odc. 2191

Jerzy żali się w firmie, że Małgorzata chce pomagać Elżbiecie w przedświątecznych przygotowaniach. Zyta kiepsko się czuje. Udaje się do lekarza, który sugeruje jej zrobienie testu ciążowego. Bożenka kłamie Miłoszowi, iż jest chora i nie pojedzie do Woli Tureckiej. Dziewczyna czuje, że Kazuń nie życzy sobie jej obecności w swoim domu. Renata zastanawia się, czy Eugeniusz rzeczywiście wyjechał w góry. Jerzy umawia się na spotkanie z kolegą. Namawia Eugeniusza, aby przyszedł podczas świąt na Sadybę. Zyta dowiaduje się, że spodziewa się dziecka.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 674

Borys zrywa z Laurą, nie potrafi wybaczyć kobiecie, że zdecydowała się na aborcję. Beata próbuje ich pogodzić. Borys jedzie do Marii, oświadcza się. Basia odkrywa, że Sara ma problemy finansowe. Namawia ją, by starała się o stanowisko instruktorki jogi w klubie Kasi. Kajtek jest zachwycony płytą, którą dostał od Władka. Kolega chłopca, Krystian, pogardliwie nazywa członków zespołu gejami. Zrażony Kajtek traci zainteresowanie muzyką. Sabina martwi się, że jeśli syn pozna prawdę o Władku, odwróci się od niego.

TVP2, 20:40, Dr House, odc. 148 (sezon 7)

House próbuje odreagować rozstanie z Cuddy. Bierze vicodin, przeprowadza się do luksusowego hotelu, sprowadza prostytutki. Wkrótce przekonuje się, że nic nie sprawia mu przyjemności. Asystenci zajmują się mężczyzną, który zawodowo ujeżdża byki. Na arenie kowboj doznał chwilowego oćmienia i został stratowany przez zwierzę. Diagnostykę utrudnia fakt, że pacjent ma w ciele dużą liczbę metalowych gwoździ, płytek i śrub - pozostałości po licznych urazach. Prostacki mężczyzna oczarowuje Masters.

na wspólnej

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 195

Artur wychodzi ze szpitala. Natalia prosi znajomych, by nie wspominali przy nim o Monice, by oszczędzić mu emocji. Sagowski jednak wciąż dopytuje o Monikę. Nie mogąc uzyskać informacji, postanawia w tajemnicy sam jej poszukać. Wiedziony intuicją zmierza w kierunku kamienicy. Tam spotyka ukochaną.

TVN, 20:10, Na Wspólnej, odc. 1528

Żaneta umawia się z Wojtkiem na dodatkowe lekcje. Badania wykazują, że Michał jest zdrowy i może wracać do pracy. Kinga nie jest zadowolona, ponieważ będą zmuszeni oddać synka do przedszkola. Brzozowscy nie mają wyboru. Okazuje się, że Kinga musi bardziej poświęcić się pracy. Jej projekt pisma motoryzacyjnego dla kobiet wygrał konkurs. Sylwia chce zabrać Patryka na ferie w góry. Gajewski, ku niezadowoleniu Marty, decyduje, że zawiezie ich na miejsce. Słysząc, jak Janusz gawędzi z Sylwią przez telefon, Marta jest poważnie zaniepokojona.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1410

Turczyk odbiera Markowi nadzieję na poprawę sytuacji w szpitalu i ponowne otwarcie oddziału. Marek prosi go, by nie mówił o niczym Kindze. Kontrola cofa "Barbarianowi" koncesję na alkohol z powodu sprzedaży alkoholu nieletnim. Sabina i Radek budzą się po udanej nocy. Mikser przeprasza Dagę za swoje zachowanie. Deklaruje, że zależy mu na niej. Wiktoria i Rysiek spędzają czas na romantycznym spacerze. Randkę przerywa zazdrosny o Wiktorię sołtys.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Karnawałowa kolekcja DIVERSE (Ciuchy BAZA + ciekawe dodatki + extra nadruki + fajne szale)

Dziewczęce propozycje idealne na karnawałowe imprezy!

31-letnia anorektyczka zagłodziła się na śmierć. Zmarła, ważąc tylko 29 kilogramów!

Lekarze określali jej przypadek jako beznadziejny.

 

Komentarze (7)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 22.12.2011 16:23
Kasia nie jest w ciąży;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.12.2011 09:49
ja też uwielbiam plebanie :P mi też mi sie wydaje że nie bedzie w ciązy alesądze ze specjalnie tozrobili zeby przejzala na oczy jaki ten szymon to kretyn :P
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.12.2011 08:45
ja tez ogladam plebanie ! nie moge sie dooczekac dzzissiejszego odcinka ! jestem ciekawa czy Kasia jest w ciazy, chociaz mam przeczucie, ze nie :-)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.12.2011 00:27
jedyne co ogladam to Plebania i ja znosza:( chamy jedne zeby inny beznadziejny film zniesliby a nie mojego ukochanego serialu;(
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.12.2011 00:18
to się będzie teraz działo w klanie :D
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo