Co dziś w serialach?

Sprawdź, co nowego wydarzy się w „Pierwszej miłości”, „Na Wspólnej” i innych serialach!
Co dziś w serialach?
20.12.2011

TVP1, 16:20, Moda na sukces, odc. 5550

Ridge i Brooke kłócą się o Ricka. Kobieta zawzięcie broni syna. Kiedy Rick pojawia się w ich domu, Ridge wychodzi i spędza wieczór z Taylor i dziećmi.

TVP1, 18:00, Klan, odc. 2189

Mariusz jest wdzięczny Rysiowi i Grażynie za kontakt z panią Kazimierą. Lubiczowie zapraszają jego i Kubusia na święta. Feliks nieśmiało daje do zrozumienia, że chętnie spędziłby kilka dni w Woli Tureckiej. Monika kategorycznie odmawia. Nie chce towarzystwa Rutki. Również Jerzy odmawia Bolkowi. Wigilia zawsze odbywa się na Sadybie. Michałowi bardzo podoba się perspektywa kilku dni u zamożnego kuzyna. Marta chce, by Miłosz spędził z nią święta. Agnieszka zostawia Zosię w gabinecie Pawła. Dziewczynka pokazuje dziadkowi prezent dla taty.

TVP2, 18:55, Licencja na wychowanie, odc. 100 (sezon 2)

Wiktoria chce się wyprowadzić do ojca. Weronika bardzo to przeżywa, ale Paweł uspokaja ją, że dziewczyna wróci po kilku dniach. Łukasz dostaje pracę w barze szybkiej obsługi, zamierza też opuścić dom rodzinny. Roma pragnie mu pomóc w urządzaniu nowego lokum. Ma jednak konkurencję.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 672

Między Kingą i Ksawerym często dochodzi do spięć. Gabriel, narzeczony Zawadzkiej, jest coraz bliższy odkrycia prawdy o romansie. Napięta atmosfera w pracy źle wpływa na małżeństwo Kasi i Ksawerego. Waldemar zaprasza Alinę do restauracji. Kobieta jest pewna, że mąż chce do niej wrócić. Rybiński oznajmia, że chce rozwodu. Wieczorem dzwoni do Klaudii. Jest przekonany, że gdy dostanie rozwód, młoda kochanka da mu jeszcze jedną szansę. Borys odkrywa, że Laura usunęła ciążę. Maria pociesza zrozpaczonego mężczyznę.

prosto w serce

TVP2, 20:40, M jak miłość, odc. 875

Grażyna chce zamknąć laboratorium i zlikwidować etat Doroty. Stadnicka postanawia wyjechać z Gródka. Zamierza przyjąć propozycję pracy na wybrzeżu, lecz Lewicki nie zgadza się na przeprowadzkę. Ukrywa przed ukochaną, że zdobył rolę w serialu. Siostra Artura, włoskiego przyjaciela Gosi, jest narkomanką, jej stan pogarsza się. Anita i Małgosia radzą koledze, by ubezwłasnowolnił dziewczynę. Iwona dzwoni do Tomka z informacją, że nie wróci do pracy. Budzyński niepokoi się o Agnieszkę, która zerwała kontakt z przyjaciółmi.

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 193

Artur dowiaduje się, że jest ojcem dziecka Moniki. Wspólnie postanawiają spokojnie zastanowić się nad przyszłością. Rozmowę przerywa Rafał, który dzwoni z informacją, że udało mu się odszukać Roberta. Góra organizuje wieczorek samotnych serc. Sądzi, że zapraszając Zbyszka i Kubę, będzie miał większe szanse u Gośki. Dochodzi do konfrontacji Rafała, Roberta, Artura i Natalii.

TVN, 20:10, Na Wspólnej, odc. 1526

Instruktor kursu prawa jazdy zachęca Żanetę do wzięcia dodatkowych lekcji. Nina wysoko ocenia pracę i talent Igora. Proponuje mu stanowisko szefa działu sportowego. Młody Nowak zaprasza Sarę do siebie. Chce jej pomóc w opracowaniu wymaganego przez Ninę projektu zmian. Sara odczytuje to jako pretekst do randki. Daniel chce się przenieść na studia zaoczne. Jest przekonany, że potrafi pogodzić naukę z pracą. Młody Brzozowski przypadkiem spotyka Olę. Wydaje się, że w Danielu odżywają dawne uczucia. Dzwoni do niej, prosząc o spotkanie.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1408

Daga i Mikser ukrywają związek przed Sabiną i Radkiem, choć żadne z nich nie chce już dłużej czekać. Niestety, nigdy nie mogą zostać sami. Rysio podrywa Wiktorię. Sołtysowi nie podoba się, że zaczynają pałać do siebie sympatią. Pies rzuca się na mundurowego i rozrywa mu nogawkę. Okazuje się, że w wyniku nieporozumień na tle językowym wójt zgodził się na warunki stawiane przez miasto partnerskie w Finlandii.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Karnawałowa kolekcja DIVERSE (Ciuchy BAZA + ciekawe dodatki + extra nadruki + fajne szale)

Dziewczęce propozycje idealne na karnawałowe imprezy!

31-letnia anorektyczka zagłodziła się na śmierć. Zmarła, ważąc tylko 29 kilogramów!

Lekarze określali jej przypadek jako beznadziejny.

 

Polecane wideo

Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 20.12.2011 09:32
prosto w serce streszczenie wczorajszego odcinka!
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie