Co dziś w serialach?

Streszczenia odcinków popularnych seriali.
Co dziś w serialach?
19.12.2011

TVP1, 16:20, Moda na sukces, odc. 5549

Steffy zrywa zaręczyny. Nie chce znać Ricka. Zszokowana Brooke broni syna. Taylor uważa, że Ridge powinien rozstać się z Brooke.

TVP1, 18:00, Klan, odc. 2188

Grażynka nie może zrozumieć postępowania Joanny. Zastanawia się, jak koleżanka mogła zostawić dziecko i odejść. Pani Kazimiera z przedszkola Czesi obiecuje zająć się niemowlakiem. Bożenka opowiada Kamili o weekendzie spędzonym z Miłoszem. Przyjaciółka jest rozczarowana, że Kazuń nawet nie pocałował dziewczyny. Bolek zaprasza Pawła i Krystynę oraz Monikę na święta do Woli Tureckiej. Krystyna wolałaby zostać w Warszawie i iść w Wigilię na Sadybę. Pawełek wymusza obietnicę choćby krótkiego pobytu u wuja. Aga jest smutna z powodu wyjazdu Marka.

TVP2, 18:55, Licencja na wychowanie, odc. 99 (sezon 2)

Wiktorię oburza temat wypracowania z polskiego oparty na cytacie z Szekspira, że słabość jest rodzaju żeńskiego. Dochodzi do polemiki z kuratorem oświaty i wizyty Leszczyńskich w szkole. Weronika podsyca bunt córki. Ryszard, chcąc utrzymać stałych klientów i pozyskać nowych, musi wstąpić do koła łowieckiego. Zbyszek, były szef Ryszarda, jest ekspertem w dziedzinach integrowania się prezesów i tajników myślistwa.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 671

Iga wraca na stanowisko zastępcy redaktora naczelnego "Kobiety". Marta zostaje wezwana na posiedzenie zarządu. Prezes wydawnictwa, Majewski, informuje ją, że Barczak - dotychczasowy szef działu wydawniczego, został zwolniony. Proponuje jej awans i objęcie wakującego stanowiska. Iwona wcześniej wraca z Niemiec. Okazuje się, że pod wpływem krewnych Alek źle ją traktował i nie liczył się z jej zdaniem. Maria pociesza dziewczynę.

na wspólnej

TVP2, 20:40, M jak miłość, odc. 874

Marek kupuje pistolet. Anna postanawia zabezpieczyć finansowo dzieci siostry, składa Mostowiakowi propozycję. Natalka i Ula planują na wrzesień wyjazd do Urli, by tam rozpocząć naukę w liceum policyjnym. Robert wyznaje Kasi uczucie, ale dziewczyna go odrzuca. Tadeusz sprzecza się z Irenką, która próbuje nim dyrygować. Oboje szukają pomocy u przyjaciół w Grabinie. Kuba wraca do firmy, zabiera się do pracy. Dzięki interwencji Wernera i zeznaniom ojca Irek zostaje zwolniony z aresztu. Mirka większość wolnego czasu poświęca Jankowskiemu.

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 192

Monika odwiedza Gośkę i Basię. Wyznaje im, że jest w ciąży z Arturem. Żaneta prosi Cezarego, by przekonał Rafała do szczerej rozmowy o uczuciach, jakimi ją darzy. Zadworny informuje Rafała, że Robert pojawił się w mieście. Cezary ma już dosyć towarzystwa Góry, który praktycznie u niego mieszka. Monika spotyka się z Arturem z zamiarem szczerej rozmowy.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1525

Filip spędza noc z Iwoną. Okazuje się, że jest jej pierwszym mężczyzną. Patrycja wyjaśnia Dudkom, że Burzyński zasłabł podczas uprawiania seksu. Jerzy, przejęty stanem przyjaciela, odwiedza go w szpitalu. Lekarz doradza obu panom, by zaprzestali eksperymentów z lekami na impotencję. Daniel decyduje, że nie będzie zdawał egzaminu u Doroty. W związku z tym musi zdać wszystkie pozostałe, by zaliczyć pierwszy rok studiów. Sytuacja się komplikuje, gdyż jeden z wykładowców nie chce dopuścić go do egzaminu z powodu nieobecności na zajęciach.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1407

Paweł jest wściekły, ponieważ Anna nie wróciła do domu. Kiedy wraca, prosi narzeczonego o wyrozumiałość. Marysia opowiada Hubertowi, że poprzedniego dnia widziała się z Pawłem. Hubert mówi Anecie, że musi się przekonać, czy Marysia traktuje go poważnie. Artur zdobywa nowy numer do Lidki. Kupuje jej bukiet stu róż. Błażej kolejny raz spotyka Ewę. Chce z nią porozmawiać, ale dziewczyna ucieka. Podczas kolacji z Grażyną cały czas mówi o nieznajomej. Grażyna jest zaskoczona.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

POSSIJ, DO BUZI & VIAGRA – kreatywne i śmieszne tablice rejestracyjne (FOTO)

Galeria nietypowych tablic samochodowych.

Kulinarne upodobania Polaków: Jakie dania smakują nam najbardziej?

Chińszczyzna i sushi już nam się nudzą.

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 19.12.2011 21:19
Masz ochotę na coś słodkiego. Cudowne przepisy na świąteczne pierniczki i wiele innych. Zapraszam. abyania.blogspot.com A.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.12.2011 19:07
;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.12.2011 09:04
grażyna pojdzie w odstawke xd wreszczie bo to troche zalosny watek ;|
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo