Co dziś w serialach?

Natalia zwierza się Żanecie z wątpliwości dotyczących związku z Arturem...
Co dziś w serialach?
16.12.2011

TVP1, 16:20, Moda na sukces, odc. 5548

Steffy i Rick poważnie rozmawiają. Po wysłuchaniu nagrania dziewczyna chce zerwać z narzeczonym. Rick rozpaczliwie próbuje się bronić. Błaga Steffy o ostatnią szansę.

TVP1, 18:00, Klan, odc. 2187

Bożenka opowiada Kasi o niepewnym losie przedstawienia. Jest szczęśliwa, że Miłosz stanął w jej obronie. Kasia domyśla się, że siostra się zakochała. Agnieszka spotyka Marka w El-Medzie. Chciałaby z nim porozmawiać, ale mężczyzna tłumaczy, iż jest zajęty. Niebawem wylatuje do Australii. W domu Jacka rzeczoznawca robi zdjęcia potrzebne do wyceny nieruchomości. Niespodziewanie pojawia się Jasiek, który myśli, że Borecki ma kłopoty finansowe. Mariusz zwierza się Ryśkowi z problemów - Joanna odeszła do byłego partnera, a jemu zostawiła Kubusia.

TVP2, 20:05, Na dobre i na złe, odc. 464

Stefana irytuje to, że wszyscy traktują go jak dyrektora. Mimo tego angażuje się w pełnioną funkcję. Michał unika Niny, lecz w końcu mówi Rudnickiej, że nie może jej skazywać na białe małżeństwo. Na prośbę pacjenta Piotr przyspiesza eksperymentalną operację. Prosi Zosię, by mu asystowała. Po ciężkim zabiegu oboje nocują w szpitalu. Agata popełnia błąd, naraża tym życie pacjentki. Tretter wzywa lekarkę na rozmowę. Nie podoba mu się, że kobieta przecenia swoje umiejętności i chodzi po szpitalu w szpilkach. Dorota Lewicka dzwoni do męża Agaty.

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 191

Natalia zwierza się Żanecie z wątpliwości dotyczących związku z Arturem. Cezary ma kłopoty podczas nocy poślubnej. Z pomocą Góry udaje mu się zdiagnozować problem. Andrzej odwiedza Artura. Namawia go, żeby porozmawiał z Moniką. Rafał zachęca Żanetę, by po uroczystości weselnej zanocowała w jego mieszkaniu. Artur proponuje Natalii, żeby zamieszkała razem z nim i dziećmi. Monika przyjeżdża do Polski.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1406

Aurelia ustala grafik, według którego każdy przyczyni się do wykonywania świątecznych ozdób dla wioski w Finlandii. Berenika uświadamia Annie, że jeśli nie zmieni zachowania, straci Pawła. Tymczasem Paweł kolejny raz spotyka się z byłą żoną. Opowiada o bezsilności i o tym, że nie potrafi porozumieć się z Anną. Podczas wyrzucania śmieci Błażej spotyka przy kontenerze wyjątkową dziewczynę.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

POSSIJ, DO BUZI & VIAGRA – kreatywne i śmieszne tablice rejestracyjne (FOTO)

Galeria nietypowych tablic samochodowych.

Kulinarne upodobania Polaków: Jakie dania smakują nam najbardziej?

Chińszczyzna i sushi już nam się nudzą.

Komentarze (8)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 24.12.2011 11:12
eBBDl2 qnyyayltheml
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.12.2011 13:03
BbFKxD xlfzkjblpcbh
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.12.2011 04:59
I rlealy needed to find this info, thank God!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.12.2011 23:55
Zupełnie nowy FACEBOOK!!! ZAPRASZAM!!! www.sexycity.pl/polecam/103
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.12.2011 20:23
Podczas wyrzucania śmieci Błażej spotyka przy kontenerze wyjątkową dziewczynę!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo