Co dziś w serialach?

Zajrzyj do naszego przewodnika i bądź na bieżąco ze swoimi ulubionymi serialami!
Co dziś w serialach?
15.12.2011

TVP1, 16:20, Moda na sukces, odc. 5547

Dzięki interwencji Ridge'a samolot z Rickiem i Steffy na pokładzie zostaje w Los Angeles. Taylor odtwarza Steffy nagraną rozmowę Ricka i Ridge'a. Dziewczyna jest wstrząśnięta pełnymi nienawiści wypowiedziami narzeczonego. Rick próbuje się usprawiedliwiać.

TVP1, 18:00, Klan, odc. 2186

Czesia prosi Darka, aby przeprosił Monikę i wrócił do pracy w Rosso. Właścicielka restauracji zgadza się, pod warunkiem, że Kurzawski nie będzie próbował pomagać w przedszkolu w godzinach pracy. Jacek ma dla pracowników dobrą wiadomość - udało się uzyskać kredyt. Agnieszka ma pretensje do Mirona, że bez jej wiedzy rozmawiał z córką na poważne tematy. Marta wypytuje Bolka o sponsora. Kazuń tłumaczy, iż Rutka musiał wyjechać, ale gdy tylko będzie to możliwe, przyjdzie na spotkanie. Marta informuje grupę, że być może była to ich ostatnia próba.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 670

Wowa nachodzi Ludmiłę, upomina się o zwrot długu. Do wieczora daje jej czas na zdobycie 5 tys. złotych. Na spotkanie z Wową idzie Kostek. Nie zdaje sobie sprawy, że naraża Ludmiłę i siebie na niebezpieczeństwo. Jola postanawia interweniować u Basi w sprawie Janka. Konstancja, właścicielka suczki, zgłasza się po odbiór zguby. Kobieta zatrudnia Janka w charakterze asystenta. Patrycja odkrywa, że Hubert okłamał matkę. Uważa, że świadczy to o braku dojrzałości chłopaka. Maria i Teresa ubolewają, że Hubert rzadko odwiedza dom rodzinny.

TVP2, 20:40, Dr House, odc. 147 (sezon 7)

Pewnego ranka Cuddy odkrywa u siebie krew w moczu. House twierdzi, że to nic groźnego, a kobieta stała się hipochondryczką, jak jej matka. Gdy badania wskazują, że sprawa jest poważna, House unika partnerki. Przejęty jej stanem zdrowia, nie potrafi skupić się w pracy. Tymczasem jego pacjentem jest licealista, który pluje krwią. Taub orientuje się, że chłopak ma problemy psychiczne.

dr house

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 190

Żaneta proponuje Konstancji i Czarkowi, by przyjęcie weselne odbyło się w jej barze. Pomysł zyskuje akceptację. Rozpoczynają się przygotowania. Nieoczekiwanie Konstancja zaczyna mieć wątpliwości dotyczące zawarcia małżeństwa z Cezarym. Artur pracuje w warsztacie Mateusza. Sagowski wyznaje przyjacielowi, że mimo iż jest z Natalią, nie potrafi zapomnieć o Monice. Wiki i Czarek dokładają starań, by przekonać Konstancję o słuszności poślubienia Cezarego.

TVN, 20:00, Na Wspólnej, odc. 1524

Adam ma żal do żony, że Sebastian jest stale obecny w życiu ich córki. Dolniak doradza Filipowi, żeby nadal zabiegał o Iwonę. Filip postanawia walczyć. Usiłuje zaprosić piękną dentystkę na randkę. Burzyński zapewnia Jerzego, że jego problemy z męskością są nieaktualne. Wobec takich rewelacji Jerzy postanawia opowiedzieć żonie, na czym polegał problem ich przyjaciela. Iza jest zaskoczona. Tego dnia wieczorem narzeczona Burzyńskiego informuje ich, że Mietek został odwieziony do szpitala.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1405

Grzegorz jest zły na Grażynę, że zrobiła Oli nadzieję na usunięcie blizny. Paweł namawia Annę, by wróciła do pracy. Uważa, że zadręczanie się do niczego nie prowadzi. Zwraca się z prośbą o pomoc do Marka. Kurier przywozi do Wadlewa paczki, w których znajdują się elementy do składania świątecznych mikołajków. Okazuje się, że w ramach współpracy partnerskiej z fińską wioską wadlewianie mają wykonać świąteczne ozdoby, dostając w zamian pieniądze na budowę drogi.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Mecze na EURO 2012 obniżą końcowe oceny polskich uczniów (Świetne badanie!)

Sportowa atmosfera sprawi, że bardzo trudno będzie skupić się na nauce.

Na te kierunki najtrudniej będzie się dostać - mnóstwo maturzystów będzie próbowało!

Sprawdź, które kierunki studiów będą w 2012 najbardziej oblegane.

Komentarze (7)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 15.12.2011 15:27
a kto to julka?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.12.2011 11:24
podobno w styczniu/lutym .
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.12.2011 00:27
KIEDY PAWEŁ DOWIE SIĘ,ŻE JULKA TO JEGO DZIECKO!!!!!
zobacz odpowiedzi (4)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo