Co dziś w serialach?

Co nowego wydarzy się w Twoich ulubionych serialach?
Co dziś w serialach?
14.12.2011

TVP1, 16:20, Moda na sukces, odc. 5546

Rick chce zabrać Steffy na Hawaje. Wbrew woli Ridge'a zamierza tam lecieć odrzutowcem należącym do firmy. Zrozpaczony Ridge próbuje zatrzymać startujący samolot.

TVP1, 18:00, Klan, odc. 2185

Paweł odwozi Barbarę do szpitala. Krystyna zaleca chorej, aby była dobrej myśli. Czesia źle się czuje. Prosi Darka, by ten wcześniej wyszedł z pracy i pomógł jej przygotować obiad dla dzieci. Na zebraniu w firmie kosmetycznej zespół omawia wejście na rynek nowej serii kremów. Agnieszka przedstawia zarys kampanii reklamowej. Zyta korzysta z nieobecności szefa i jedzie z wizytą do rodziców. Przyznaje się matce, że już nie kocha Michała. Jacek opowiada Agacie o nowym kremie i o konieczności wzięcia kredytu. Darek postanawia odejść z Rosso.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 669

Po kłótni z Zenkiem i Zdzisiem Janek rezygnuje z pracy w Biba Taxi. Tego samego dnia znajduje psa. Jerzy nie wychodzi z domu. Brak zaangażowania Marczaka w walkę o oczyszczenie z zarzutów ma destrukcyjny wpływ na rodziną. Malwina ciężko znosi zaczepki i komentarze klientów restauracji dotyczące Jerzego. Mimo wsparcia ze strony Celiny postanawia zwolnić się z pracy. Anna mówi mężowi, że jego postawa wpłynęła na decyzję Malwiny. Iza informuje Szymona, że zdecydowała się lecieć z Szymkiem do chorego Rafała. Chłopak jest zaszokowany jej decyzją.

prosto w serce

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 189

Sprzedaż firmy jest ciosem dla Artura. Po rozmowach z dziećmi i Natalią dochodzi on do wniosku, że to wydarzenie pomoże mu zacząć życie od nowa. Cezary prosi Górę, by był świadkiem podczas jego ślubu. Konstancja chciałaby zaproponować rolę świadka Wiki, ale nie ma odwagi z nią porozmawiać. Rafał zajmuje się sprawami kamienicy. Wspólnie z Żanetą planują otwarcie tajemniczego lokalu.

TVN, 20:00, Na Wspólnej, odc. 1523

Projekty Igora zyskują aprobatę Niny. Natomiast propozycje Sary zostają przez nową szefową odrzucone. Dorota informuje Brzozowskich o kłopotach Daniela na uczelni. Basia i Andrzej postanawiają poważnie porozmawiać z synem. Zimiński wraca ze wspólnej delegacji z Mileną. Jest zachwycony zaletami wspólniczki. Danka słucha tego z rosnącą irytacją. Okazuje się także, że Marek zostawił w bagażniku samochodu Mileny prezenty dla rodziny. Danka jest oburzona i pełna podejrzeń.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1404

Emilka nie może pogodzić się ze śmiercią Patryka. Mirek przebywa w Londynie w domu dziecka. Ambasada próbuje skontaktować się z krewnymi Iwony. Rodzina Patryka nie chce się nim zająć. Emilka chce uzyskać opiekę nad chłopcem. Grzegorz sceptycznie podchodzi do pomysłu operowania blizny Oli. Nie wierzy w powodzenie zabiegu. Po operacji okazuje się, blizna jest zbyt głęboka, by jedna operacja ją zlikwidowała. Artur od kilku tygodni pije alkohol. Postanawia korzystać z życia. Bartek i Paweł wspominają chwile spędzone z Patrykiem.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Na te kierunki najtrudniej będzie się dostać - mnóstwo maturzystów będzie próbowało!

Sprawdź, które kierunki studiów będą w 2012 najbardziej oblegane.

Bilet do kina = 80 zł, puszka coli = 10 zł, piwo = 36 zł: Gdzie są aż tak chore ceny?

Najdroższe miasta świata - porównaj ceny!

Komentarze (12)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 14.12.2011 17:00
jak Marek zdradzi Danutę to Na Wspolnej bedzie totalnym syfem. Wszyscy wszystkich zdradzają :/ Poracha
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.12.2011 10:19
PROSZE O POMOC! Gdzie można oglądać odcinki "Prosto w serce"? Kiedyś były na vod.onet.pl
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 14.12.2011 09:05
hej gdzie mozna oglądać odcinki pierwszej miłości??? bo kurcze w godzinach kiedy leci w tv to ja siedze w pracy i lipa;(
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 14.12.2011 08:51
Patryk byl do dupy !!! i dobrze ze tak sie stalo.... jeszcze tylko ten adam
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 14.12.2011 08:28
bez Patryka to juz nie ma sensu oglądać Pierwszej MIłości
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo