Co dziś w serialach?

Spędź wtorkowe popołudnie w gronie serialowych bohaterów!
Co dziś w serialach?
13.12.2011

TVP1, 16:20, Moda na sukces, odc. 5545

Po udanym pokazie Owen jedzie do Jackie. Pozostali świętują w siedzibie firmy. Stephanie cieszy się z gratulacji przysłanych przez dawnego przyjaciela, Billa Spencera. Ridge nagrywa rozmowę z Rickiem, który wyznaje, że nie żeni się z miłości, ale pragnie zemsty na Ridge'u. Kiedy Ridge prezentuje fragmenty nagrania Taylor, Rick podsłuchuje pod drzwiami i uświadamia sobie, że może stracić Steffy.

TVP1, 18:00, Klan, odc. 2184

Grażynka sprząta resztki bałaganu po imprezie Kasi. Mama Martyny nie chce słyszeć o wizycie córki u seksuologa. Uważa, że dobrze radzi sobie z wychowaniem dziewczyny. Zyta pyta Michała o wyjście do kina. Chojnicki wyznaje, iż poszedł z Kingą. Wściekła Zyta wychodzi do pracy. W firmie kosmetycznej Leszek prezentuje kolejny produkt. Księgowa Graczyk kokietuje zdolnego technologa. Elżbieta wypytuje Kingę o wyjście z Michałem. Kobieta wyznaje, że dawno już się tak dobrze nie czuła. Barbara zawiadamia Krystynę, iż Bogna może być dawczynią szpiku.

TVP2, 18:50, Licencja na wychowanie, odc. 96

Weronika i Paweł dochodzą do wniosku, że nie mają przyjaciół, z którymi mogliby spędzać wolny czas. Leszczyńska postanawia zaprzyjaźnić się z sąsiadami. Marysia i Łukasz rozkręcają biznes. Sprawa jest utrzymywana w tajemnicy.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 668

Szczęśliwi i zakochani Kasia z Ksawerym wracają z podróży poślubnej. Pierwszego dnia czeka ich zderzenie z rzeczywistością. Konflikt Ksawerego z Kingą zaostrza się, a Kasia zostaje zwolniona z telewizyjnego programu fitness. Dawid zaleca się do Blanki, także w szkole czyni jej awanse. Dyrektorka zauważa ich zażyłość. Danuta martwi się o Klarę, która po ostatnich wydarzeniach jest w złym stanie psychicznym. Nejman chce pomóc dziewczynie.

prosto w serce

TVP2, 20:40, M jak miłość, odc. 873

Paweł i Joanna proszą księdza Jacka, by za kilka miesięcy udzielił im ślubu. Tomek obiecuje Budzyńskiemu dyskrecję. Nie powie Marcie o zdradzie, pod warunkiem, że prawnik otoczy opieką Agnieszkę i dziecko. Kuba i Krzyś wracają do Warszawy. Mężczyzna razem z Mirką robią wszystko, by pomóc Irkowi. Podleśny jest niewinny, ale nie chce, by chory ojciec trafił do więzienia. Zamierza przyznać się do fałszowania faktur. Jankowski informuje Mirkę, że za sprawą byłej żony jest bliski bankructwa.

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 188

Artur zwołuje konferencję prasową, by wyjaśnić przyczyny wstrzymania budowy osiedla. Konstancja wyprowadza się z kamienicy. Zdezorientowany Cezary prosi ją o rękę. Sagowski sprzedaje tureckiemu inwestorowi należące do niego udziały firmy. Konstancja i Cezary przygotowują się do ślubu. Natalia i Artur zostają partnerami. Monika postanawia przyjechać do Polski.

TVN, 20:00, Na Wspólnej, odc. 1522

Między Rafałem i Agnieszką dochodzi do ostrej wymiany zdań. Do redakcji gazety "Kraj" zostaje przyjęta Nina Lassota - specjalistka od sytuacji kryzysowych. Nina poleca redaktorom, by przedstawili propozycje zmian i ulepszeń w piśmie. Żaneta ma kolejną lekcję jazdy u Wojtka Szulca. Jego uwagi ją irytują. Wysiada z samochodu w trakcie szkolenia. Wojtek odnosi na Wspólną dokumenty, które Żaneta zostawiła w jego samochodzie. Przystojny instruktor podoba się Marii i Monice.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1403

Milena i Adam wygrywają konkurs. Adam czuje się doceniony i spełniony. Ola odbiera Mariuszowi nadzieję na związek. Sylwia rozpoczyna pracę w sklepie Malwiny. Emilka jest zaskoczona jej obecnością w Wadlewie. Ma wrażenie, że między nią a Kamilem rodzi się uczucie. Emilka czuje się samotna. W pewnym momencie odbiera telefon, z którego dowiaduje się, że Patryk miał wypadek i jest w krytycznym stanie. Marek gratuluje Adamowi sukcesów. Ola postanawia zoperować bliznę. Prosi Grażynę, by zorganizowała dla niej zabieg.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Na te kierunki najtrudniej będzie się dostać - mnóstwo maturzystów będzie próbowało!

Sprawdź, które kierunki studiów będą w 2012 najbardziej oblegane.

Bilet do kina = 80 zł, puszka coli = 10 zł, piwo = 36 zł: Gdzie są aż tak chore ceny?

Najdroższe miasta świata - porównaj ceny!

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 13.12.2011 14:41
no właśnie skąd wiesz???
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.12.2011 09:31
Dla ciekawskich.... Patryk zginie w wypadku wraz z Matką ich syna Mirka. Mirek zostanie osierocony. Emilka będzie chciała zająć się nim lecz niewiadomo czy dojdzie to do skutku. Wiem też, że Ania w końcu wyjawi prawdę Pawłowi, że wie od samego początku o tym, że Julka to jego córka.
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo