Co dziś w serialach?

Streszczenia odcinków popularnych seriali.
Co dziś w serialach?
12.12.2011

TVP1, 16:20, Moda na sukces, odc. 5544

Rick przynosi Brooke zaproszenie na ślub. Kolejne zanosi Ridge'owi. W "Jackie M. Designs" rozpoczyna się pokaz kolekcji Bridget. Eryk, Donna i Steffy oglądają go w telewizji. Dziennikarze zachwycają się kolekcją. Eryk jest dumny z córki. Jackie ogłasza publicznie, że Madame X to Bridget Forrester. Dodaje, iż Stephanie również jest w zespole.

TVP1, 18:00, Klan, odc. 2183

Grażynka martwi się o Maćka. Wspólnie z synem i Ryśkiem udają się do seksuologa. Specjalista bardzo poważnie traktuje problem Maćka. Ola obwinia się, że przez nią Zosia dowiedziała się o miejscu pobytu ojca. Agnieszka ma pretensje do Mirona, że bez porozumienia z nią poruszał z dzieckiem trudne tematy. Zyta pyta Rutkę o przyszłość ich związku. Wyznaje, że się w nim zakochała. Starannie dobierając słowa, Igor również deklaruje uczucie do asystentki. Zyta dzwoni do męża z informacją, że wróci później. Michał zabiera Kingę do kina.

TVP2, 18:55, Licencja na wychowanie, odc. 95 (sezon 2)

Bartek Leszczyński zaczyna dziwnie się zachowywać. Prześladuje go mania wykonywania czynności w określony sposób. Nagle ujawnia się jego geniusz matematyczny. Chłopiec dokonuje skomplikowanych obliczeń. Ryszard dostaje w prezencie bilety do opery. Roma jest zachwycona. Nawet dzieciom podoba się pomysł zobaczenia "Traviaty". Ryszard nie może jednak zaakceptować tematu wystawianego utworu.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 667

Norman informuje Izę, że po nieudanej operacji Rafał jest umierający, dlatego nie odzywał się od dłuższego czasu i nie przesyłał alimentów. Gordonowa jest poruszona wiadomością. Gdy Szymon odkrywa, że Iza szuka kontaktu z byłym mężem, jest wściekły. Basia jest zaniepokojona, że Sara spędza coraz więcej czasu z Bobem. Uważa, że dziewczyna powinna czekać na Adama. Robi jej wymówki. Sara zwierza się Joli. Marta zaczyna żałować, że nie zgodziła się na ślub z Robertem.

m jak miłość

TVP2, 20:40, M jak miłość, odc. 872

Irenka z Tadeuszem odwiedzają Grabinę. Marek budzi się w mieszkaniu Grażyny, wyznaje dawnej ukochanej, że nie potrafi jej zaufać. W Gródku budowa Permedu zostaje zablokowana. Kłopoty Raczyńskiej nie kończą się. Bandyta, znajomy Eweliny, żąda dodatkowych pieniędzy. Grażyna spotyka się z Walczakówną. Zapowiada, że jeśli nie powstrzyma przyjaciela, wynajmie kogoś, kto zabije Ewelinę w więzieniu. Maria zauważa w kawiarni Piotrka z Moniką. Ostrzega syna przed angażowaniem się w tę znajomość. Paweł, Asia i ksiądz Jacek zwiedzają Karlskronę.

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 187

Robert proponuje Arturowi dostarczenie dowodów dotyczących wstrzymania budowy osiedla w zamian za trzy miliony złotych. Tymczasem Aneta, Feliks i Natalia prowadzą poszukiwania mające potwierdzić winę Roberta. Czarek wiele czasu poświęca pracy. Rzadko bywa w domu, co powoduje konflikty z Konstancją. Rafał odchodzi z firmy. Żaneta w desperacji wyznaje Basi, że darzy Rafała sympatią.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1402

Po kłótni z Anną Paweł budzi się w mieszkaniu Artura. Zadręcza się myślami o stracie dziecka. Sabina próbuje dowiedzieć się od Miksera, jak spędził minione popołudnie. Mikołaj zaczyna opowiadać o uczuciu, które rodzi się między nim a Dagą. Wieczorem Sabina i Radek dochodzą do wniosku, że im na sobie zależy i powinni dać sobie drugą szansę. Nadchodzi dzień konkursu. Adamowi i Milenie udaje się zakwalifikować do finału. Marek kibicuje przyszłemu zięciowi przed telewizorem.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Grudniowe nowości H&M: Sweterki, marynarki, dżinsy, sukienki & dodatki (DOBRE CENY)

Porcja modowych wieści ze świata H&M.

SEX-SCENERIA: W jakich warunkach lepiej się kochać - w pełnym świetle czy po ciemku?

Którą opcję wybrać?

Polecane wideo

Komentarze (7)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 12.12.2011 19:22
Na wspólnej leci już od wt do czw? ;|
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.12.2011 10:13
a gdzie na wspólnej.....??
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.12.2011 09:14
Kiedy Paweł bedzię z Marysią ?? :(
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie