Co dziś w serialach?

Czy Mikser będzie z Dagą? Co nowego wydarzy się w Leśnej Górze? Sprawdź to w naszym przewodniku!
Co dziś w serialach?
09.12.2011

TVP1, 16:20, Moda na sukces, odc. 5543

Ridge oświadcza Brooke, że nie zgadza się na ślub Ricka i Steffy, mimo iż wcześniej obiecał się nie wtrącać. Prosi Brooke, by zrozumiała, co się dzieje i pomogła mu rozdzielić Steffy i Ricka. Stephanie mówi Thorne'owi i Felicji, że będzie pracować w "Jackie M". Taylor spotkała się z Rickiem i prosi go, żeby zostawił Steffy w spokoju. Rick odmawia, ale pociesza ją, że dzięki temu, co się dzieje, Ridge do niej wróci.

TVP1, 18:00, Klan, odc. 2182

Elżbieta martwi się o małżeństwo Małgorzaty i Eugeniusza. Miron próbuje okazać Agnieszce wdzięczność za dwa dni spędzone z córką. Aga nie dopuszcza jednak do poufałości. Podczas spotkania z Oskarem Jerzy sugeruje bratu, aby zajął się Małgorzatą. Maciek i Martyna wymykają się spod kontroli nauczycielki. Udają się do salonu sukien ślubnych, gdzie dziewczyna przymierza wymarzoną kreację. W tym czasie Surmaczowa dzwoni do Lubiczów. Stasia jest załamana - nerki Jeremiasza nie pracują jak należy i potrzebna jest dializa.

TVP2, 18:55, Licencja na wychowanie, odc. 94 (sezon 2)

Marysia nie chce jeść mięsa. Postanawia zostać wegetarianką. Rodzice są przerażeni. Roma zamierza walczyć z chorobą córki. Paweł Leszczyński zostaje zatrzymany przez policję. Funkcjonariusze stawiają mu zarzut prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu. Weronika nie może uwierzyć, że mąż jest przestępcą.

TVP2, 20:05, Na dobre i na złe, odc. 463

Sambor i Krzyś są świadkami wypadku na budowie. Mężczyzna razem z synem jadą do szpitala, Sambor ma operować rannych. Van Graaf jest niezadowolony, że Michał naraził dziecko na stres. Nina ma pomysł, jak wyciągnąć Sambora z kłopotów. Rzeźbiarz Damian spadł z rusztowania, ma złamany kręgosłup. Okazuje się, że wypadek uratował mu życie. W szpitalu trwa kurs szkolący w sposobach przekazywania złych wiadomość pacjentom. Patomorfolog Kinga zaczyna pracę w Leśnej Górze. Lena i Latoszek czekają na wyniki badań genetycznych dziecka.

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 186

W firmie ponure nastroje. Artur otrzymuje od Roberta przesyłkę zawierającą opis nadużyć Rafała. Elżbieta przyjeżdża do Las Vegas. Monika mówi matce, że będzie miała dziecko z Arturem. Na razie nie zamierza go o tym zawiadomić. Elżbieta wyjawia Monice, że jej ojcem jest Andrzej Biernat. Artur wyrzuca Rafała z pracy. Zrywa także kontakty osobiste.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1401

Mikser proponuje Dadze, by spróbowali być razem. Daga zgadza się, ale prosi, by nie mówił o niczym Radkowi i Sabinie. Ci wszystkiego się domyślają. Śledzą parę podczas randki. Sylwia wraca do Wadlewa pod pretekstem zmiany klimatu dla chorej córki. Wychodzi na jaw, że przyjechała, by spotkać się z Kamilem. Paweł szuka pocieszenia w rozmowie z Marysią. Opowiada jej o wyrzutach dotyczących ich spotkania. Anna dowiaduje się, że Paweł kolejny raz spotkał się z byłą żoną.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Lusia, Tolek, Fuksik i Muszka: Bezbronne psiaki porzucone na ruchliwej ulicy

Szczeniaczki cudem uniknęły śmierci. Teraz czekają w schronisku na nowego właściciela.

Zwyrodnialec zgwałcił miesięcznego niemowlaczka! Maleństwo dostało ZAWAŁU

Dziecko w krytycznym stanie trafiło do szpitala.

Polecane wideo

Komentarze (9)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 27.12.2011 12:28
Huba Buba śmierć za jutra - Jeżeli to przeczytałeś twoja matka jutro zginie chyba że wkleisz to do 5 innyc-ja wpisuję bo się boję
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.12.2011 17:54
ja też nie lubie Anki i Adama przez nich już tak często nie odlądam filmu
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.12.2011 13:52
Nie lubie tej Anki i Adama Kingi ;/
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.12.2011 13:30
Paweł powinien wrócic do Marysi i już do końca serialu powinni być razem! A Kinga powinna być z Robertem!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.12.2011 09:39
a ja mam dość tego zasranego Adama!!! chyba przez niego kończę z PM bo już go mam po dziurki w nosie..... A Kinga taka fajna :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie